5 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


5 ocak 2018 günlük burç yorumları

5 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün burçlar ne yorum yapıyor? Aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar, hoş vakit geçirmeniz, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir.

5 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları  size olumlu bir motivasyon olacak, ancak yalnızca gün ortasına kadar. Sevdiklerinize hoşgörü gösterirseniz, kişisel meraklarınız üzerine küçük tartışmaları önleyebilirsiniz. Sizin için en önemli olan işleri öne alın, küçük şikayetlerinizin bazılarını yüksek sesle seslendirin ve günü olumlu hava içinde geçirin. Her şey onun sizin elinizde ve düşmanlık ve karşılıklı suçlamaların evde dayanılmaz hale gelmesine izin veremeyin

5 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Bu gün Koç’un kaderi yabancılarla vakit geçirecek olmasıdır. Her birini etkilemek için doğal cazibenizi kullanın. Ufak bir tebessümün silah haline gelebileceğini sakın unutmayın. Meslektaşlarınızdan birini kazandıktan sonra, yalnızca sadık bir arkadaş değili aynı zamanda büyük planlarınızı gerçekleştirmek için bir ortak bulmuş olacaksınız. Ve en önemlisi, bu kişi tüm fikirlerinizi finanse etmeyi kabul edebilir.

5 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğalar bugün yabancılar tarafından yapılan  övgü ve komplimanlara kayıtsız ve isteksiz olacaklar. Düşüncelerinde, karşılıksız olmasına rağmen kız arkadaşının güzel bir görüntüsü olacak ve herkesin onunla flört etmesi rahatsız edecektir. Gece içinde çok plan yapmayın, görünürde bir randevu yada romantik bir akşam görünmüyor. Aranızda bu neden ile patırtı bile kopabilir, ama unutmayın en büyük aşklar kavgalardan doğarmış.

5 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları  (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler için, 5 Ocak’ta, yabancılar tarafından verilen tüm tavsiyeler ciddiye alınmamalı. Bu insanlar sizin hayatınızı sadece dışarıdan gördükleri kadar biliyorlar. Bu nedenle sizin için görüşlerinin de belirleyici olması mümkün değil. Tavsiye olarak kalmalı. Gerçekten iyi bir tavsiyeye ihtiyacınız varsa, yaşlı yakınlarınızı ziyaret edin. Onlarla konuşmak sizi rahatlatır ve yeni başarılara ilham verir. Bütün bunlar biraz gecikecek, fakat en azından şimdiye kadar ailenizin en yaşlı üyelerinin yardımıyla eski sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

5 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

5 Ocak 2018 günlük burç yorumları Yengeçler için bugünün ilgi odağı olmaktan mutluluk duyacaklarını hatırlatıyor. Gürültülü bir olay sayesinde, partinin baş rol oyuncusu oluyor ve herkesin ilgisini çekiyorsunuz. Kuşkusuz böyle bir durumdan gurur duyacaksınız, ancak bu işin keyifsiz tarafı da olacak. Eve döndüğünüzde eşiniz tarafından  ilişkiniz hakkında bir kavga ile karşı karşıya kalacaksınız. Boşanma eşiğine gelen eşiniz ona baskı yaratmaması için gelecekte daha mütevazı davranmanızı isteyecektir.

5 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün, aslanların olası en ufak bir şekilde bile risk almaması önerilir. Yalnızca% 100 emin olduğunuz durumlarda şansınızı deneyin. Küçük ayrıntılar biraz değişebilir, bu nedenle görünümünüze küçük bir güncelleme yapabilirsiniz. Aksesuarlar veya saç rengi ile bir deneme yapın, ama mutlaka küçük bir dokunuş yapmanızı tavsiye ediyoruz. eşinizi rahatsız etmemek için aşırı değişiklikten de kaçının kaçınılmalıdır. Yani lafın özü azı karar çoğu zarar.

5 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Başaklar için gizemli tesadüfler ve hoş sürprizler olacak. Kış temizliği sırasında, geçen ay kaybettiğiniz bir eşyayı bulacaksınız ve telefonunuz çalacak, keyifli bir ses size  işini yada ciddi bir finansal kazanç ( miras olabilir ) ile ilgili müjde verecek. Bu geceden sonra, hayatınızın değişeceğini düşünüp planlar yaparken aslında bunun çok sevdiğiniz bir kaç şakacı arkadaşınızın size oyunu olduğunu anlayacak ve biraz üzülecek birazda güleceksiniz. Arkadaş işte…

5 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi, 5 Ocak 2018’de, herhangi bir şeyden endişe duymaya, histeri nöbetlerine yönelecek. İlk önce, sevgilinizi yada eşinizin sadakatinden sonra da kendinizden isteklerinizden şüphe edeceksiniz ve gecenin sonunda hayatınızın her yönünün mutsuz olduğuna karar vereceksiniz. İç dünyanızda bu paranoyalardan,  bu çılgınlıktan kurtaracak size yakın bir insan olması iyi olur. Eşiniz basit bir “sevgi” sözcüğü ile kalbinizi kazanır ve aşk sizi tekrar cennetine alır.

5 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün Akrepler için, yakın birinin zor görevlerini üstlenme görevi var. Bir özel durumdan dolayı sizden çocuklarına bakmanızı isteyecekler. Uyarılım bu durum düşündüğünüzden uzun sürecek ve biraz yorulacaksınız ve ebeveyn olma arzunuzu biraz öteleme kararı almanıza neden olacak. Bu durumu eşinize nasıl anlatacaksınız onu bilmiyoruz.

5 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay bugün karşı cinsin ilgisini çekecek. Yalnız iseniz, demir tavında dövülür  misali değerlendirmenizi öneririz. Daha kesin bir ifadeyle, mümkün olduğunca çok yeni insan tanıyın ve sizinle ilgilenen insanlara farklı gözle bakın. Aile üyelerine dikkat edin. Hayat yeterince zor ve yorucu yeni sorunlara ihtiyacınız yok.duymuyorsunuz, işin özü hayatta hayır diyebilmekte evet diyebilmek kadar önemli.

5 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlakların, 5 Ocak 2018 günlük burç yorumları biraz daha özel, ailenizin bir önceki kuşağa mensup bireyleri ile iletişim kurmakta, ortak bir dil bulmakta biraz zorlanıyorsunuz. Akrabalarınızla veya daha büyük çocukları ile iletişim kurarken ahlaki üstünlüğünüzü kanıtlamaya çalışmayın. Güç ve iyilik insanın içindedir. Karşı tarafın söylediklerini dikkatle dinlerseniz ona iyi tavsiyelerde bulunabilir ve ona yardım edebilirsiniz.

5 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün Kovalar, Ocak ayında kesinlikle soğuk havalara göre giyinmelidir. Bu akşam katılacağınız açık hava etkinliği beklediğinizden daha uzun sürebilir, unutmayın. Soğuk algınlığı riskiniz artacak demektir. Ara sıra geceleri bir sıcak banyo hatta sauna keyfi ile vücudunuzu sevindirin. Genel olarak, bu gün size ticari projeleriniz için çok cazip, muazzam destek sağlayacak insanlar ile tanışabilirsiniz..

5 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

5 Ocak 2018 günlük burç yorumları son burcumuz Balık için bakalım neler öneriyor? Balık bugün ayrıntılı analiz ve planlama ile ilgili herhangi bir konuda güçlü değil. Düşünemiyor, sabredemiyor, bekleyemiyor ve bu nedenle bütün sonuç veya sonuçlarının temelde yanlış olduğu bir risk söz konusu. Bunu önlemek için, bu konularda bilgili olduğunu düşündüğünüz insanlardan tavsiyeler isteyin. Geceleri sizinde iyi dinlenmeniz, vücudunuza iyi bakmanız gerekiyor, hatta kısa bir terapi almanız iyi olabilir

5 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR