5 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Hayatınızdaki monotonluktan sıkılabilirsiniz. Fakat bu sıkıntıdan kurtulmak kendi elinizde. Bir yolculuk planı yapabilir, yakınlarınızı görüp, enerjinizi toplayabilirsiniz. Parasal harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Eğitim ya da iş konusunda atacağınız bir adım kariyer kapılarınızı ardına kadar açacak. Bugün biraz daha fazla kendinizi düşünmeniz ve bencillik yapmanız gereken bir gün. Aşk hayatınızda karmaşıklıklar olabilir.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İş hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekiyor. Aksi takdirde bazı gerginlikler ve akabinde tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir aktivitenin planlarını yapabilirsiniz.

Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İş hayatınızda beklenmedik bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Soğukkanlı olmalı ve olayı çözümlemek için uğraşmalısınız. Partneriniz her konuda olduğu gibi bu konuda da destekçiniz olacak. Maddi yatırımlar yapmak için uygun bir gün.

Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Mantığınızla hareket ettiğiniz sürece yolunuzu çizmekte sıkıntı yaşamıyorsunuz. Bazı aksilikler yaşayacak ama yaşamınızı etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Sağlık kontrolüne gitmeniz gerekebilir.

Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yaşadığınız bazı sorunların sizi güçlendirdiğini unutmayın. Üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Kaybetmiş olduğunuz özgüveni geri kazanmanın vakti geldi. Arkadaşlarınız arasından birisi sizle dertleşebilir.

Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR