6 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları 


6 ağustos 2018 günlük burç yorumları

6 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

6 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

6 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün elverişli koşullar ile parlak bir gün sizler için.  Yapmanız gereken tek şey doğru yere odaklanmak. Özellikle bir ilişkiyi başlatmak gibi bir düşünceniz varsa bugün duygularınızı açmak için uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda ise, imza atarken dikkatli olun.

6 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün sürpriz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İş fırsatları iletişime önem vererek büyük başarıları yakalayabilirsiniz. Gün ilerledikçe, duygusal konulara verdiğiniz önem artabilir kızgınlıkla yaptığınız söylemlerin karşı tarafı nasıl kırdığını sakin kafa ile değerlendirip iş işten geçmeden özür dileyerek yaşanan tatsızlığı ortadan kaldırabilirsiniz.

6 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve talihinizin yardımı ile iş ve özel yaşamınızda keyifli gelişmelerle moral bulabilirsiniz. Maddi manevi şans sizden yana iken hiç kimsenin sizi yolunuzdan çevirmesine izin vermeden hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin. İnanın ve kazanın.

6 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün Merkür’ün ‘’R’’ Geri hareketini sürdürmesi ile birlikte yanlış anlaşılmalara ve ön yargılı davranışlar içinde olan kişilere karşı dikkatli davranmanız ve iletişime her zamankinden daha fazla önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle işle ilgili konularda başkalarının sebep olduğu problemlerden sorumlu tutulabilirsiniz. Özel yaşamınız da da eş ya da sevgilinizle iletişime fazlası ile önem vermelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

6 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Kendi konfor alanınızda bulunmak istediğiniz, diyaloglarınızın daha içsel olacağı bir gün. Kendinizi göstermek adına şanslısınız ancak değişken ruh haliniz ve sürekli değişen istekleriniz gündemi kendinize çevirmenize engel oluyor. Maddi anlamda fırsatlarınız artış gösterecek.

6 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda duygularınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Dürüst olmayan insanların tatlı sözlerine kanabilir maddi manevi zarar görebileceğiniz işlerin altına imza atabilirsiniz dikkatli davranın. Özellikle de yeni tanıştığınız ya da tanıştırıldığınız insanlara karşı tedbirli davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan bir aşk hikayesi yeniden alevlenebilir sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

6 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü yaptığınız işe bağlı olarak başarılı çalışmalarınızdan dolayı saygınlığınızın artacağına işaret etmekte. Bu dönem oldukça faal ve girişimlerinizi gerçekleştirebilecek imkanlarla karşı karşıyasınız. İhtiyaç duyduğunuz tek şey biraz cesaret ve kendinize tam anlamı ile güvenmeniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz.

6 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün isteklerinizin tam anlamıyla yerine gelmemesi ile üzüntüye kapılarak  olaylara haddinden fazla tepkiler vermenize sebep olabilir. Her şeyi gerçekçi bir gözle ele almalı başarısız olacağım endişesiyle kendinizi negatif anlamda kodlamamalısınız. Özel yaşamınızda ise ilişkisi devam eden Akrep’ler ufak tefek tartışmaların ilişkinizi yıpratmasına izin vermemelisiniz

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

6 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün; İş hayatınızda  disiplinli çalışarak iyi çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamanız için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise;  duygusal konularda aşırı tepkileriniz yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. İlişkinizi devam ettirmekten yanaysanız sakinliğiniz muhafaza ederek kırıcı olmamak için gayret gösterin.

6 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün,  İş hayatınızda isteklerinizi netleştirin ve kararlarınızdan asla vazgeçmeyin. Sezgilerinize güvenin ve kimsenin etkisi altında kalmadan hareket edin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.

6 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İşinizle ilgili olumlu bir devrenin içindeyken gereksiz karamsarlıklarla kendinizi engellememelisiniz. Bilinçaltınızda yer etmiş korkularınızdan geçmişte yaşadığınız olumsuz etkilerden uzaklaşmanın zamanı gelmedi mi sizce’de? Özel yaşamınızda ise bekar Kova’lar çalışma arkadaşlarınızdan birinin yakın ilgisi sizleri şaşırtabilir bu olumlu etkiye kalbinizin sesi ile cevap verin.

6 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün iş  hayatınızı ilgilendiren konularda sezgilerinize güvenmelisiniz.  Bu saye de hangi konuların üzerinde durmanız gerektiğini belirleyebilir ve yaşadığınız sıkıntıların arkasında ki gerçeği fark edip olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize duygularınızı tüm içtenliğinizle ifade edin ve onu anladığınızı hissettirin.

6 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR