6 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


2 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
2 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

6 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

6 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

6 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün, çevrenizdekilerin davranışları sizi biraz şaşırtabilir. İnsanların neler yapabileceğinin farkına varacaksınız. Ailenizden biri, kendi hayatıyla ilgili önemli bir kararı sizinle paylaşabilir. Siz bu ani kararı duyunca önce biraz endişeleneceksiniz ama daha sonra desteğinizle o kişiyi çok mutlu edeceksiniz. Kaynak: Günlük 6 Aralık 2018 Burç Yorumları / Astroloji

6 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, bugün yakın bir arkadaşınıza maddi destek verebilirsiniz. Kendi sıkıntılarınızı bir yana bırakıp çevrenizdekilerle ilgileneceğiniz bir gün olacak. İçinizden geldiği gibi iyilik yapmaya devam edin. Ancak, hak etmeyen insanlara yapacağınız iyilikler sizi daha sonra üzebilir.

6 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Uzun zamandır sahip olmayı düşündüğünüz bir eşyaya bugün kavuşacaksınız. İş yaşamınızdaki yoğunluk, günlük temel zevklerinizden mahrum kalmanıza neden olacak. Bugün sizin için bereketli bir gün. Bu bereketi iyi değerlendirmek adına, yapacağınız alışverişlerde dikkatli davranın.

6 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler için bugün son derece güler yüzlü ve samimi geçecek. Sıcak ilişkiler kurmak için uygun bir zaman olabilir. Yalnız kalmaktan sıkıldıysanız, bugün karşınıza çıkacak seçenekleri değerlendirin. Ancak bugün ciddi konularla ilgili karar vermeniz gerekirse iki kere düşünüp ve öyle karar vermek sizin için daha iyi olacaktır.

6 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, bugün çevreniz tarafından be ğenilecek ve ilgi göreceksiniz. Bu durum ilk başta biraz sinir bozucu gelebilir. Gereksiz gördüğünüz sorumlulukların altında kalabilirsiniz. Ancak, liderlik konusundaki yetenekleriniz ve karizmanız tüm bunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak. Sonuç olarak güzel ve başarılı dolu bir gün sizleri bekliyor.

6 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, bugün üzücü konularla uğraşabilirsiniz. Olaylara pozitif yaklaşmak sizi biraz zor gelebilir. Bu durumda kendinize çeşitli aktiviteler bulun. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, konsere gidin veya sinemada bir komedi filmi izleyin. İyi geldiğini göreceksiniz.

6 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler için bugün planlarla dolu bir gün olacak. Ne zamandır gitmek istediğiniz bir yer için bugün ilk adımı atabilirsiniz. Ancak yalnız bir yere gitmek size pek cazip gelmiyor. Bu nedenle sizinle gelecek birilerini bulmanız gerekecek. Size iyi gelecek arkadaşınızı vakit kaybetmeden arayıp, rezervasyonunuzu yaptırın.

6 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler, bugün kendinize yakın hissettiğiniz kişilerden biri size mutlu bir haber getirecek. Bu zamana kadar tüm kalbinizle gerçekleşmesini istediğiniz dileğinizin olmasına çok az kaldı. Ayrıca bugün iş hayatınızda son derece başarılısınız ve bu başarının iyi anlamda geri dönüşlerini en yakın zamanda alacaksınız.

6 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, bugün bazı konularda biraz rahat davranabilirsiniz. Dikkatli olun ve geri dönüşü olmayan kararlar vermeyin. Kendinize ve çevrenize biraz zaman ayırın. Düşünmek ve doğru adımlar atmak için zamana ihtiyacınız var.

6 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, bugün çevreniz tarafından seviliyor ve aranıyorsunuz. Sizden yardım isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Ancak kendi işlerinizi halletmekten onlara zaman ayıramayabilirsiniz. Üzülmeyin ve kendi işinize odaklanın. Size anlayışla yaklaşacaklar ve telafi etmek adına size fırsatlar sunacaklar.

6 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, bugün çevreniz tarafından tuhaf, karışık ve gizemli biri ilan edilebilirsiniz. Sizin için söylenen bu sıfatlar sizi memnun edecek hatta gurur duyacaksınız. Sizin böyle görünmenize neden olan davranışlarınız hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Akşamki planlarınızda aksamalar yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun!

6 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Balıklar bugün duygularıyla hareket etmeyi tercih edecek. Çevrenizdekileri kırmamak adına olaylara mantığınız yerine duygularınızla yaklaşacaksınız. Biraz yalnız kalmaya ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmaya ihtiyacınız var. Başkalarına bağımlı olan planlarınızı biraz erteleyebilirsiniz.

 

6 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR