6 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları


6 eylül 2018 günlük burç yorumları

6 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

6 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

 

6 Eylül 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Güne keyifli başlayacaksınız. Sabah saatlerinde çeşitli plan ve programlar yapacaksınız ve projelerinizi arkadaşlarınıza anlatacaksınız. Öğlene doğru alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve harekete geçirecek. Cemiyet haberlerine ilgi duyabilirsiniz ve karşılaştığınız iyimser ve anlayışlı kişilerden etkilenebilirsiniz. Böylece siz de olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz. Saygın çevreler ve yabancılar ile yapacağınız görüşmeler fikirlerinizi açabilir ve daha geniş ve kapsamlı düşünebilirsiniz ve kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar kendilerini şanslı hissedecek ve karşılaştığınız fırsatları şans olarak yorumlayacaksınız.

6 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Güne yoğun duygular ile başlayabilir, heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ancak öğlene doğru haliniz değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler dikkatinizi dağıtabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve yaptığınız işe dikkatinizi odaklamak için gayret gösterin. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve dikkatinizi dağıtan kişilere karşı anlayışlı davranın. Tartışmalardan uzak durmalısınız ve sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlardan kaçınmalısınız.

6 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 21 Mayıs- 22 Temmuz)

Kendinizi rahat hissedeceksiniz ve güne keyifli başlayacaksınız. Sizin rahatlığınız çevrenize yansıyabilir ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçlenebilir. Özellikle öğle saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve projeerinizi arkadaşlarınız ile paylaşacaksınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir veya iş yerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya çocukluk günlerinizde yaşadığınız olayları hatırlayabilir, annenizi, teyzenizi ve saygı duyulan büyüklerinizi arayabilirsiniz.

6 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve ne kadar sabırlı olduğunuzu anlayacak ve kendinizi takdir edeceksiniz. Öğlene doğru dikkatinizi yapmanız gereken işlere yöneltebilirsiniz ve enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için kararlı ve istekli olacaksınız. Böylece yapmanız gereken işleri kolay yapacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız artacak. Geleceğe yönelik yeni hayalleriniz ve idealleriniz olabilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

6 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Duygularınız derinleşmiş olabilir ve karamsar hissederek güne başlayabilirsiniz fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Alacağınız bir haber ile canlandığınızı hissedebilirsiniz ve düşüncelerin derinliğinden sıyrılıp çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Farklı çevreler, olaylara sizden daha farklı bakan kişiler ve yabancıların düşüncelerinden etkilenebilirsiniz ve siz de olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra dikkatinizi evinize veya iş yerinize yöneltebilir ve bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eşyaların yerini değiştirebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Böylece düşüncelerinizi de düzenleyebilirsiniz.

6 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Duygularınız ve istekleriniz derin olabilir ve sabahın erken saatlerinde isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Bu arada ideallerinizin değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz ve yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve bazı endişeleriniz açığa çıkabilir. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız.

6 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve gerilim hissettiğiniz konudan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Öğlene doğru alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek ve karamsarlıktan uzaklaşıp çevreniz ile ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve büyük cemiyetlerin verdiği davetlere katılabilirsiniz. Saygın çevreler ve yabancıların bulunduğu ortamlarda dolaşmak fikirlerinizi ve bakış açınızı değiştirebilir. Özellikle iyimser ve anlayışlı kişiler ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız ve siz de olayları daha iyimser açıdan yorumlayacaksınız.

6 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sabahın erken saatlerinde yoğun duygular ile uyanabilirsiniz ve anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Veya karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en derin isteklerinizin farkına varabilirsiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çalışacaksınız. Bu arada düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve belirli bir konuya odaklanmanız zor olabilir. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile karşılaşabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

G

6 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bilincinizin derinlerinden yükselen arzular sizi harekete geçirecek ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle öğlene doğru alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bilgisine saygı duyduğunuz kişileri arayabilir ve onların görüşlerini alabilirsiniz. Büyük cemiyetler ile ilgili incelemeler yapabilirsiniz ve çeşitli yardım kuruluşları veya çocuklar ile ilgili organizasyonlar ilginizi çekebilir.

6 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Güne istekli başlayacaksınız ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Sabahın erken saatlerinde sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz ve en derin duygularınız uyanabilir. Aynı zamanda parasal konulara yönelik gizli istekleriniz olabilir. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Yapacağınız çalışmalar yaşam enerjinizi yükseltecek ve aynı zamanda hayal gücünüz uyanacak. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

6 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Farklı felsefeler ve hayata sizden daha başka türlü bakan ve yaşayan kişilerden rahatsız olabilirsiniz. Fakat iddiacı ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Zihinsel faaliyetinizin çok hareketli olduğu bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir veya tespit etmiş olduğunuz detaylar dikkatinizi dağıtabilir ve esas konunun dışına çıkabilirsiniz. Aslında şanslısınız ve kimsenin farkında olmadığı ayrıntıları yakalabilirsiniz. Fakat bu detaylara takılı kalmasanız iyi olacak. Sorunları büyütmeyin ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün.

6 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Anlayışlı tavırlarınız ile sevdiklerinize yardımcı olabilirsiniz ve sabahın erken saatlerinde sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Sabah saatlerinde sevdiğiniz işler ile ilgileneceksiniz ve duygularınız derinleşecek fakat öğlene doğru kendinizi farklı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve unutulmuş istekleriniz uyanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek.

6 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR