6 Maddede Gerçek Aşkı Neden Bulamadığınızı Söylüyoruz!

Fotoğraf Galerisi.


Gerçek aşkı neden bulamıyoruz? Bunun birkaç sebebi var. Bu içerikte sizlere gerçek aşkı neden bulamadığınızı söylüyoruz!

6. Hayatınızda aşka yer yok!

Hazır olduğunuzu düşünüyorsunuz. Sevgiye ve sonsuza kadar biriyle birlikte olmaya hazırsınız. Ancak bu kişiyi bu gece göremeyeceksiniz çünkü işte kalmak zorundasınız (tıpkı son birkaç gününüzde olduğu gibi). Hafta sonu, arkadaşlarınızı görecek ve onların sorunlarını dinleyeceksiniz. Ya da belki çocuklarınız var ve sadece onlarla uğraşıyorsunuz.

Teşhis : Bu dünyada aşk dışında her şeyle meşgulsünüz.

Ne yapabilirsiniz?

Her türlü problemi ve tüm görevleri kendi başınıza ele almalısınız. Yanlış belirlediğiniz öncelikleriniz, mutlu olmanıza izin vermiyor. Her şeyden önce, kendinizi severek başlayın. Evinize zamanında gidin, annenizin çocuğunuza bakmasına izin verin ve birileriyle buluşmak için kendinize vakit yaratın.

5. Geçmiş ilişkilerinizi unutamıyorsunuz.

Eveeet, sonunda bir buluşma için boşluk ayarlayabildiniz. Aynanın önünde, farklı kıyafetler deneyerek ve güzel anlar hayal ederek çok zaman geçirdiniz. Ama dışarı çıkmadan önce, sadece ağlamak istediğinizi hissediyorsunuz. Çünkü aşkı düşündüğünüzde, eski erkek arkadaşınızın imgesi zihninizde canlanıveriyor. O yakışıklı, cesur, mükemmeldi.

Teşhis : Önceki ilişkiniz kalbinizi işgal ediyor.

Ne yapabilirsiniz?

Şu soruya cevap verin: Neden hala acı çekiyorum? İlişkiniz sona erdi, zaman makinesi henüz icat edilmedi ve hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Eski sevgiliniz mükemmel değil, sadece kendi kafanızda öyle biri. Geçmişte kalmayın. Mutlu olma zamanı!

4. Evde çok fazla vakit geçiriyorsunuz.

Yorgunluk, kötü hava ve depresif kış mevsimi, gününüzü evde geçirmek için sebepler olabilir. Ayrıca, izleyecek yeni bir film ve okumak için bir kitap da var. Bu arada, örgü örmek de harika bir hobidir. Yani yine evde kalıyorsunuz. Hafta sonları ve tatiller söz konusu olduğunda bile her zaman bir mazeret bulursunuz.

Teşhis : Ev kuşuna dönüştünüz.

Ne yapabilirsiniz?

Elbette yalnız geçirdiğiniz zaman, en sevdiğiniz romanların kahramanlarıyla ve bir battaniyeyle kaplı, huzurludur. Ancak dürüst olalım: kendinizi çevreleyen 4 duvarla sınırlandırırsanız, muhtemelen yalnızca buzdolabınız ile bir buluşma ayarlayabilirsiniz. Dışarıda harika bir dünya var!

3. Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz.

Bir kafede, bir garson arkadaşınıza dikkat ederken sizin siparişinizi ciddi bir yüz ifadesi ile alır. Yakışıklı bir adam, parlak kırmızı elbiseli kızın adını bilmek istiyor. Hoş bir parfüm süren bir bayan, etrafındaki pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Ve siz kendinizi bir kapüşonun içinde saklıyorsunuz.

Teşhis : Nasıl göründüğünüz önem vermeyi kesmişsiniz.

Ne yapabilirsiniz?

Aşktan önce gerçekleşen bir flörtleşme dönemi vardır. İlk izlenim gelecekteki ilişkinizin temelidir. İyi görünmeyi unutmayın.

2. Ebeveynlerinizin görüşü sizin için en önemlisi.

O an nihayet geldi ve aşık olmaya başlıyorsunuz. Anneniz hobilerini soruyor ve babanız ise işiyle ilgileniyor. Birlikte, o kişinin sizi hak etmediği sonucuna varıyorlar. Ve hislerinizle onların düşünceleri arasında sıkışıp kalıyorsunuz. Üzülmeyin! Ebeveynler çocuklarının seçimlerini genellikle beğenmezler ve bu tamamen normal bir şeydir.

Teşhis : Ailenizin düşüncelerini kendi düşüncelerinizden önemli görüyorsunuz.

Ne yapabilirsiniz?

Tabii ki aileniz, hayatınızın önemli bir parçasıdır. Anneniz onun bir özelliğini sevmiyor, babanız da bir şeyine takılıyor. Ama ebeveynleriniz zaten eşlerini buldular. Şimdi seçim yapma sırası sizde. Kendi duygularınızı ve düşüncelerinizi takip edin.

1. Yeni şeyler denemeye karşısınız.

Arkadaşlarınızla her zaman aynı kafede buluşuyor ve hep aynı tarzdaki filmleri izlemeyi seçiyorsunuz. Tiyatroda çok sayıda zeki insan olduğundan ve sporcular arasında hiç yaratıcı insan olmadığından eminsiniz. Dar görüşleriniz ve alışkanlıklarınız ilerlemenize izin vermiyor.

Teşhis : Yeni bir şey denemekten korkuyorsunuz.

Ne yapabilirsiniz?

Kendiniz için oluşturduğunuz yapıdan kurtulmanız gerekir. Dünya çok büyük, çeşitli ve renkli. Ve gerçek aşk, her zamanki yerlerin ve hobilerin ötesinde sizi bekliyor!Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı