6 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


6 mart 2018 günlük burç yorumları

6 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

6 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

6 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

6 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Eğer mahkemeyle, adli makamlarla ilgili bir meseleyle uğraşıyorsanız, avukatınızla veya konunun uzmanı olan kişilerle bu konuyu masaya yatırmak için iyi bir gün olabilir. İyi haberler keyfinizi yerine getirebilir. Kafanızdaki sorunlardan uzaklaşmak adına bazı planlar yapabilirsiniz.

6 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sürekli artan borçlarınız sebebiyle endişeleniyorsanız ya da yapmak üzere olduğunuz büyük bir harcama sebebiyle birikiminizin çoğunu harcamak sizi tedirgin ediyorsa, sakin olun. Bugün sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Yakınlarınızla bir konu hakkında konuşabilir, fikirlerini alabilirsiniz.

6 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Partnerinizle birlikte yakın zamanda yaşadığınız sıkıntılar sebebiyle oluşan karşılıklı güvensizlik duygusu bugün biraz etkisini azaltabilir. Havadaki kara bulutlar dağılıyor. Süregelen sağlık sorunlarınız varsa, tek bir kaynaktan değil birçok uzmandan yardım almanızı ve karar sürecinizi ona göre belirlemenizi tavsiye ederiz.

6 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Önünüzdeki zorlu projeyle ilgili size ve arkadaşlarınıza yardımcı olabilecek nitelikte kaliteli birilerini bulamadıysanız, sıkıntılarınız bugün sona erebilir ve karşınıza uygun bir aday çıkabilir. Eğitim ya da iş hayatınızda sizi zorlayacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Daha sakin ve akılcı davranmalı, adımlarınızı ona göre atmalısınız.

6 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aşk hayatınızın duraksama dönemine girdiğini düşünüyorsanız, ilişkinizde bazı monotonlaşmalar hissediyor olabilirsiniz. Ancak bugün hissedecekleriniz ile bu durum değişebilir. Kendinizi biraz yalnız hissediyorsanız, bugün bu düşünce sona erebilir. Maddi konularda risk almamanız gereken bir gün.

6 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Başkalarından yardım istemek size çok zor geldiği için kendinize biraz fazla yüklenmiş olabilirsiniz. Birilerini yardıma çağırmak için doğru zaman olabilir. Yetersiz olduğunuzu düşündüğünüz konularda yardım almak sizi üst seviyelere çıkarabilir. İşinizi doğru ve yerinde yapmak için tavsiyeleri dikkate almalısınız.

6 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Eğer fikirlerinizi birilerine aktarmakta zorluk yaşıyorsanız, kendinize güvenip söz almalısınız. Söyleyeceğiniz şeyler dinlemeye değer olabilir. Hakkın ve haklının yanında olmanızı sağlayan adalet duygunuz, size bir konuda söz hakkı tanıyabilir. Arkadaşlarınız bir konu hakkında size danışabilir.

6 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kendi özelliklerinizi ön plana çıkarmaya çalışma konusundaki çabalarınız karşılığını veriyor. Yeni bulacağınız bir kaynak sayesinde kendinize bir ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Karşınızdaki insana biraz daha ılımlı davranmalı ve ön yargıyla yaklaşmamalısınız. Aşk kapılarınız yavaş yavaş açılıyor.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

6 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İnsani yardım konularında iş gücüyle birlikte planlı çalışmayı gerektiren bir girişim fikriniz varsa, bugün işe koyulmak ve projenize başlamak için mükemmel bir gün olabilir. Eğlenceli yönünüz arkadaşlarınız tarafından sevilen bir kişi olmanızı sağlıyor. Sosyal hayatınızda etkin olurken, işlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz.

6 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bazı konularda kararsız ve kendinizi çıkmaza girmiş hissediyor olabilirsiniz. Ancak birden bire sorunlarınız önemsiz kalabilir ve kendinizi daha fazlasını isteyip bunun için mücadele ederken bulabilirsiniz. Yolunuza çıkan engeller, sizi daha çok güçlendirebilir. Kendinize daha fazla güvenmeniz gereken bir gün.

6 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bir projenin beyin takımında yer alıyor ve gelecek stratejiler üzerine kafa yoruyorsanız, bugün müthiş bir gelişme kaydedebilirsiniz. Sabırlı ve şans sayesinde başarı sizi bekliyor.Yaratıcı tavırlarınız bugün ön planda. Biraz daha yeniliğe açık olmalı çevrenizdeki insanların görüşlerini dinleyerek onlara uyum sağlamalısınız.

6 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz açısından tarihi bir gün geçirebilirsiniz. Bazıları tarafından lider olarak belirlenebilir, seçilebilir ve paylaşacağınız şeyler oldukça değerli görülebilir. Detaycı ve ön sezileri güçlü yanınız sizi diğer insanlardan ayrıştırarak, ileri görüşlü olmanızı sağlıyor. Bu özelliğiniz sizi kazançlı çıkaracak.

6 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR