6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

6 Mayıs 2019 Koç Burcu Yorumları ( 11 Nisan- 20 Nisan)

Burçlar ile ilgili olarak günümüzün en tatlı anlarını yaşamanıza az kaldı diyebiliriz. Koçlar için haftanın ilk günü oldukça farklı ve yoğun bir dilde büyüyor. Yapılacak bütün seçimler, kişisel beklentileri de kendi içinde yeniliyor. Bildiğiniz üzere, insanlar için değişen durumları ve beklentileri oldukça büyük çaplarda organize ediliyor, günün güzelliklerini tek bir potada görebilirsiniz.

6 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, sizin döneminizi yaşamaya devam ediyoruz. Güneş Boğa burcunda ilerlerken bu hafta Merkür’de Koç burcundan ayrılıp Boğa burcuna geçiş yapacak. Finansal konuların hayatımızın gündem maddeleri içerisinde en üst sıralarda yer alacağı bir süreçteyiz. Evimizdeki konfor ve rahatlığa bu aralar her zamankinden daha çok önem veriyor olabiliriz. Tabii bu süreçte, sizi diğer insanlardan ayıran her türlü konuda yenilenmeler de yaşıyor olabilirsiniz. Geçtiğimiz Pazar günü burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile kuvvetli bir yenilik, değişim, dönüşüm enerjisi etkisine girdiniz. Görünüşünüzden, işinize, ilişkinize kadar sizi siz yapan tüm konular bu değişikliğin ana teması olabilir.

6 Mayıs 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 26 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler, yönetici gezegeniniz bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve sizi maddi konular üzerinde düşünmeye sevk edecek. Mevcut gelirlerinizi arttırma yönünde planlar yapabilirsiniz. Unutmayın bolluk, bereket ve şans dolu bir haftadayız eğer planladığınız yeni girişimleriniz varsa harekete geçmeniz için doğru zaman olabilir. Geçen hafta Pazar günü yaşanan Yeni Ay ile birlikte kaygı ve korkularınıza bambaşka bir pencereden bakmaya başlamış, endişe duyduğunuz durumları çözmek için adımlar atmaya başlamış olabilirsiniz.

6 Mayıs 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, geçen hafta Pazar günü yaşadığımız Yeni Ay size yeni arkadaşlar, yeni tanışıklıklar getirmiş olabilir. Bu tanışıklıkları iş hayatınıza da faydalı olacak bir hale getiremeye çalışabilirsiniz. Duygusal, sevgi dolu ve belki hemen kırılan yapınız gereği hayatınızda yeni çevrelere dahil olmayı çok sık gerçekleştirmiyor olabilirsiniz. Bu yenilik enerjisi size iyi gelecektir.

6 Mayıs 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, son birkaç haftadır gökyüzündeki enerji değişimleri genelde sizin aktif olarak rol aldığınız iş hayatınız veya toplum içerisindeki rolünüz temalarında gerçekleşiyor. Bu hafta da Merkür’ün burç değişikliği ile, düşüncelerinizin ve aklınızın çoğunlukla yeni projeleriniz ve hayata katmak istedikleriniz üzerinde şekillenmesi normal…Geçen hafta Pazar günü yaşadığımız Yeni Ay da size tam olarak bu konularda yeni projeler ve değişik bakış açıları getirmiş olmalı. Biraz yaratıcı, rutinin dışında, herkesin düşüncesinden farklı olacak bir bakış açısıyla bu yenilik enerjisini iş hayatınızdaki kritik kararlarınızda kullanabilirsiniz.

6 Mayıs 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, yurtdışındaki hayatlar, sizin yurtdışı ile ilgili projeleriniz, hedefleriniz bu aralar çokça aklınızda çevirdiğiniz konular arasında yer alıyor olabilir. Özellikle finansal durumunuza direk etki edecek yeni bakış açıları geliştirmeye başlayabilirsiniz. Bereket, şans ve bolluk dolu bir haftadayız, çalışkanlığınızla en zor durumları bile lehinize çevirebilirsiniz. Geçen hafta Pazar günü yaşanan Yeni Ay da bu konularda size yenilik enerjisi vermeye devam ediyor.

 

6 Mayıs 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, finansal konular bu dönemde gündeminizde üst sıralarda yer alıyor. Ailenizden aldığınız destek, miras, prim, kredi, vergi gibi para alışverişi gerektiren yeni durumlar oluşabilir. Bu haftanın şansına ve bereketine güvenerek yeni hamlelerde bulunmak isteyebilirsiniz.

 

6 Mayıs 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler, geçen hafta Pazar günü yaşadığımız Yeni Ay ile birlikte ilişkinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda yepyeni bir sayfa açılabilir. Keyfiniz, rahatınız hatta finansal yükümlülüklerinizi hesaba katarak yeni kararlar alabilirsiniz.

 

6 Mayıs 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Geçen hafta Pazar günü yaşadığımız Yeni Ay ile birlikte eğer sağlık konuları ile ilgili gündeminiz varsa yeni ve şanslı haberler almış hatta bu konuları geride bırakmış olabilirsiniz. Siz şanslı olduğunuzu düşünerek yine de kontrolü elden bırakmayın tabii. Bu hafta günlük rutinlerinizde bazı değişiklikler yapmayı da düşünebilirsiniz. Her gün yapageldiğiniz işlere farklı bir gözle bakıp, yenileme ve değişme kararı almış olabilirsiniz.

 

6 Mayıs 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

Oğlak burcunda yer alan her bir seçeneğin, fırsatın ve güzel çalışmaların içerisinde kendinizle ilgili bazı adımları atabilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz. Bu süreç içerisinde daha rahat, daha verimli ve estetik ayrıntılar içerisinde yer alan noktaları kişisel olarak kullanmak için, renkli bir sürece ulaşmaya devam edin. Herkes için daimi fırsatları yakınınıza getirmeye hazırız. 6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları bu şekildedir.

 

6 Mayıs 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 11 Nisan)

Sevgili Oğlaklar, hayata genelde biraz stresli yaklaşan yapınızla birlikte bu sene Satürn’ün enerjisinin aynı yerde olması sebebi ile bazen çok gerildiğiniz, sıkıldığınız bir sene geçiriyor olabilirsiniz. Başınıza gelen olumlu gelişmelere odaklanmak yerine olumsuzları odağınıza fazla aldığınızda, şanslı gelişmeleri atlıyor olabilirsiniz. Değişiyorsunuz, hayatınız belki de sizin kontrolünüz dışında farklı bir yöne evriliyor ve değişim çok da kolay bir süreç olmayabilir bazen. Son derece güzel haber şu ki, bu senin sonunda hayatınız belki de hayalini kurduğunuz şekli alacak. Bunun olması için de yol ayrımlarında geçmiş tecrübelerinizi kullanarak doğru kararları almaya çalışmalısınız. 6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları bu şekildedir.

 

6 Mayıs 2019 Balık Burcu Yorumları (11 Nisan – 11 Nisan)

Sevgili Kovalar, bu aralar aileniz, yuvanız ve eviniz en önemli gündem maddeleriniz içerisinde yer alıyor. Evinizi güzelleştirmek, içerisindeki konforu arttırmak için kolları sıvamış olmanız bile olasılıklar içerisinde. Zaten geçen hafta yaşanan Yeni Ay da sizin bu konularda yenileştirmeler, değişiklikler yapabilmeniz için uygun enerjiler verdi. 6 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları şu an için bu şekildedir.

 

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR