6 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


6 nisan 2018 günlük burç yorumları

6 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

6 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

6 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bazı gelişmeler sizi memnun edecek. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı yoğunlaştıracak, çok daha güçlü ve kararlı bir tutum içine gireceksiniz. Sevdiğinize karşı duygularınızı harekete geçirecek bir haber alabilirsiniz. Hayatınıza alacağınız insanları seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Zarar görebileceğiniz ve yıpranabileceğiniz bir dönem.

6 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Yeni yatırımlarda bulunmak için harekete geçebilir, dikkatinizi parasal konulara yöneltebilirsiniz. Geriliminiz giderek artıyor. Fakat, siz kontrol altına alabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki durgunluğun sebebinin kendi hareket ve tavırlarınızdan kaynaklandığını unutmamalısınız.

6 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Dikkatli ve kararlı olduğunuz pek söylenemez. Ufak tefek terslikler ortaya çıkabilir. Biraz gergin ve kuruntulu bir tutum içinde bulunmanız mümkün. Bugün alacağınız bir davete katılmak sizi rahatlatacak ve eğlendirecek. Kararsızlığınızdan dolayı alamadığınız bazı kararlar, işlerinizi aksatabilir ya da fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.

6 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevdiğinizden alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirebilir. Biraz alıngan ve anlayışsız olabileceğiniz bir gün. Enerjinizi olumlu yönde kullanabilir ve yatırımlara yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Planlarınızın eksiksiz ilerlemesi için biraz daha çaba göstermelisiniz. Sizden yardım isteyecek bir arkadaşınıza yardım eli uzatabilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

 6 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Son derece yoğun ve hareketli bir dönemde bulunuyorsunuz. Beklemediğiniz haberler alabilir ve karar vermekte sıkıntı duyabilirsiniz. Seyahatler keyiflendirici olacak. İçinizdeki istekleri kontrol etmeye çalışmanız gerekiyor. Çevrenizde sizi kıskanan ve size imrenen insanlar olabilir. Arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelecek.

6 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İçinizden yükselen isteklerle içinde bulunduğunuz durum çatışabilir. Sakin olun ve moralinizi yükseltmeye çalışın. Yakınlarınıza karşı biraz daha anlayışlı davranmaya çalışmalısınız. Harcamalarınıza özen gösterin. Canınızı sıkacak şeyler duyabilirsiniz fakat olaylara soğukkanlı yaklaşırsanız üstesinden gelebilirsiniz. Sakin ve çözüm odaklı olmaya çalışın. 

6 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Başladığınız işleri sürdürmeye devam edeceksiniz. Bugün biraz gergin ve duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak, içinizden yükselen istekleri gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Kendinizi biraz yorgun ve duygusal hissedebilirsiniz. Yalnız kalmayı ya da kalabalığa karışmayı isteyen karışık duygularınız olabilir.

6 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Parasal konulara yönelik başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni yatırımlarda bulunmayı isteyebilir, sevgi ve anlayışla davranabilirsiniz. Sevgi ve aşk arzularınızla birlikte geriliminiz de giderek yükseliyor. Dik başlılığınız yüzünden yakınlarınızla tartışma içine girebilirsiniz. Biraz daha geçimli olmaya çalışmalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

6 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Kafanızın karışıklığını çevrenize yansıtmayın. Sorumluluğu çevrenize atıp kurtulamazsınız. Özellikle sözlerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Dikkat gerektiren işlerle uğraşırken daha tedbirli davranmaya gayret edin. Ne kadar rahat ve cool bir yapınız olsa da o yapınızın altından bir şeyleri didikleyen ve düşünen ruh haliniz sizi rahat bırakmıyor.

6 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Duygusal gerilim içine girebilir ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranmayı başaracak, sevdiğinize karşı sıcak ve ilgili davranacaksınız. Beklediğiniz fırsatla karşılaşacaksınız.İstekleriniz giderek yükseliyor. Ancak, sakin ve rahat davranacak, elinize geçen fırsatları değerlendireceksiniz. Beklemediğiniz bir teklif alabilir ve büyük bir heyecan duyabilirsiniz. Olabilecek istekler içinde bulunmalısınız.
6 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Büyük istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Duygularınız ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler daha sıcak ve yoğun olacak. Beklediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kafanızı karıştıran ve işin içinden çıkamadığınız durumlar için yakınlarınızdan yardım almalı, kafanızı rahatlatmalısınız.

6 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Her şey yolunda gibi giderken işleriniz bir anlık çöküşe ya da duraksama uğrayabilir. Bu durum sizi yıldırmasın. Çünkü çaba ve istekle üstesinden gelemeyeceğiniz bir iş yok gibi. Aşk hayatınızda yanılgılar, ihanetler ya da yalanlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hiç aldırış etmeden yolunuzu ayırmak sizin için iyi olacak.

6 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR