6 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


6 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

6 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir.

6 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji meraklılarına verdiği mesajların başında tehlikeli bir maceraya girme riskiniz yüksek dikkat. Sizi yanlış yönlendiren danışmanlar yüzünden kafanız karışacak hatta kandırılma riskiniz yüksek. Siz yine de bu kadar elinizin altında kaynak varken, biraz araştırın ve doğruları keşfedin. Bazı konuları birkaç uzmandan doğrulatmak iyi olabilir.

6 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Koç, 6 Ocak 2018’de, her türden satın alma işlemi için cüzdanınızı cebinizden çıkarma konusunda konusunda biraz isteksiz olacaktır. Yılı bitirip yeni yıla girerken, sevdiklerinize hediyeler, kıyafet, parti derken ekonominiz biraz sekteye uğradı hali ile ve ayı çıkarma konusunda biraz endişelisiniz. Diğer bir sıkıntınızda, yeni tanıştığınız insanları hayatınıza kolay sokmuyorsunuz ve kesinlikle yeni bir macera ile ilgilenmiyorsunuz. Genel olarak, çok sabırsız davranacaksınız. Ama bu konu hariç.

6 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün bütün gün iş yerinizde benim burada ne işim var, ben bu değilim diyerek sızlanma ile geçirecek, kendinizi kukla gibi hissedeceksiniz. Sonunda ciddi ve radikal bir karar ile ara vermeye ne istediğinizi anlamak üzere kendinizi keşfedeceğiniz bir seyahat planlamaya koyulacaksınız.

6 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları  (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu gün İkizler için en büyük risk, müsriflik. Kısa bir yürüyüş için yola çıkacak kendinizi bir alışveriş merkezinde bulacaksınız ve paranız bitene kadar alışveriş çılgınlığına dalacaksınız. Dahası paranız bitince kredi kartına saldıracaksınız ve girmediğiniz mağaza kalmayacak. Akşam eliniz kolunuz dolu eve geldiğinizde sizi saracak olan pişmanlık da cabası. Bu saatten sonra kredi kartı için gelecek faturalar için endişelenmeye başlasanız ve istifa etiğiniz işvereninizi arasanız iyi olacak.

6 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

6 Ocak 2018 günlük burç yorumları Yengeçlerin hayatlarında yapacakları cesur değişikliklere dikkat çekiyor. Ailenize artık yaşınızın sorumluluğunu alacağınızı, ailenin geleceğini ilgilendiren kararlarda artık söz sahibi olmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Bu ailenizi oldukça mutlu edecek. Bu kararlılığınız ve hayatınıza getirdiğiniz yeni düzen ve değişiklik, sevgilinizin de çok hoşuna gidecek. Çünkü karşısında olgun ve ne istediğini bilen birini görmek herkesin hoşuna gider. Güven verir.

6 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

6 Ocak  Aslanların başkalarına karşı üstünlüklerini kanıtlamaya çalışacakları gün olacaktır. Birkaç saat boyunca, bir etkinlik için doğru kıyafeti seçmekle uğraşacaksınız ve daha sonra saçınıza daha az zaman harcamayı planlasanız da maalesef olmayacak. Evet, değdi ve harika görünüyorsunuz, ancak bu etkinliğe katılanlar arasında cazibe merkezi haline gelecek olan siz değil, başka bir kişi olacak. Ama merak etmeyin, o yüzeysel ve donanımsız bir kişilik ve bir süre sonra insanlar sıkılacak yani sizin sıranız gelmiş olacak, insanları büyülemek için hazır olun.

6 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak bu Cumartesi gününü düşünceli geçirecek. Bu yıl yapmak istediği her şeyin detaylı bir planını hazırlayacak ve bu planın detayına indikçe hayatını ve planlarını değiştirmek zorunda kalabileceğini anlayacak. Bu günün sonunda, bu ciddi konuları unutacak ve İnternet’te sohbet etmeye başlayacaksınız. Sonuç olarak, bir kişi, bu sohbet sayesinde planlarınızı daha da karmaşık hale getirmenize yardımcı olacak gibi görünüyor.

6 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi, 5 Ocak 2018’de, bir kitapçıyı ziyaret edecek ve uzun zamandır almak istediği kitaba kavuşacak. Teraziler için bugünün en iyi senaryosu, evde kitaplarla ve yakın akrabalarıyla dolu  sakin bir evin tadını çıkarmaktır. Gece ise, Aile arasında oynayacağınız keyifli bir tabu “turnuvası” bittikten sonra yalnız kalacak ve gününüzün ne kadar keyifli geçtiğini ailenin ne kadar önemli olduğunu düşünerek, mis gibi bir uyku çekeceksiniz.

6 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrepler bu gün yöneticilerine taleplerini iletmek için hızlı olmamalıdır. Böyle bir acelecilik ters etki gösterecek ve rakipleriniz pozisyonunuzu desteklememeleri, sizi alaşağı etmeleri için fırsat verecektir.  Stratejik olun ve gibi diplomasinin harikalarını gösterin. Psikoloji hakkında bildiğiniz her şeyi her yolu uygulayın, sizi mükemmel bir sonuca götürecek olan karmaşık bir diyalog sürecini aktif olarak kullanın.

6 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

6 Ocak 2018 günlük burç yorumları Yaylara baskı altında sakin ve sinirlerine hakim olmalarını öneriyor. Bu günü planlarken, sadece kendiniz düşünün, yakınlarınızın isteklerini değil. Başka bir gürültülü ortamda bulunmak istemiyorsanız, gideceğinizin mekanı siz belirleyin. Vücudunuza özen gösterin ve tatilde topladığınız enerjiyi boşa harcamayın. Yürüyüşe çıkın, saunaya veya havuza uğrayın. Başka bir seçenek olarak, aktif kış sporlarını düşünebilirsiniz.

6 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Oğlaklar, onlara çok yakın biri tarafından hoş bir sürpriz ile şaşıracaklar. Aniden evinizin kapısında görünen arkadaşınız, hep sahip olmak istediğiniz o hediye ile size hoş bir sürpriz yapacak . Hediyeyi veren arkadaşınızın samimi olduğunu ve sizin için çok değerli olan bu hediyeden daha önemli olduğunu anlamış olacaksın. Günü şahane mutlu bir dalgası içinde bitireceksin ve arkadaşınla olan beraberliğini belki da daha yakın bir seviyeye taşıyacaksın.

6 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu gün kovalar karşı cinsten çok fazla ilgi görmeyecek. Bu sizi rahatsız etmeyecek, nedeni ise aslında sizin fazla ilgiden rahatsız olmanız ve bunu da çevrenize hissettiriyor olmanız. İş ve özel hayatınızda popüler bir kişi olmak bazen sıkıcı olabiliyor. Bu dönemde biraz daha kişisel gelişiminiz ile ilgili kendinize yatırım yapacak, kültürel faaliyetlere yöneleceksiniz. Ama bu sizin ilgi çekici kişiliğinizi daha da üst seviyeye çekecek, unutmayın.

6 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

5 Ocak 2018 günlük burç yorumları balıklara, daha konuşkan olmaları, bunun ev hayatına eş yada sevgilileri ile olan ilişkilerine pozitif yansıyacağı konusuna dikkat çekiyor. Hayatınızdaki kişi ile daha doğru iletişim için ihtiyacınız olan şey aşırı kıskançlığınıza gem vurmak ve en son söylenmesi gereken kelimeleri ilk önce söylemekten vazgeçmek.. Kıskançlık, hiç kimsenin ilgisini çekmediğini gibi insanları sizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz.. Siz en iyisi sevdiğiniz kişiye sürpriz bir akşam yemeği hazırlayın romantizm her şeyin ilacı olabilir.

6 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR