6 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Şansınızı fazla sorgulamayın ve harekete geçmek için fazla beklemeyin. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve ilginç kişilerle karşılaşmaktan keyif alacaksınız. Böylece olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu arada aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Yaylar, Bugün geleceğiniz yönünde kararlar almak isteyebilirsiniz. İşleriniz de önem verdiğiniz konuları en iyi hale getirmek için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda alternatif planlar yapmanız gerekebilir.

Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, işlerinizde mücadele gerektiren koşullar oluşabilir. Üstlerinizle ilişkinizi sıkı tutmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Beklediğiniz maddi kazanımlar gelmeye başlayabilir.

Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

6 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları Kovaların Bugün işlerini daha iyi hale getirmek için çaba göstermesi gerektiği konusuna dikkat çekiyor. Yabancılarla ilgili konularda sorumluluk alabilirsiniz. Programlarınızı güncellemek zorunda kalabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Yarın sana sürprizler ile gelebilir.

Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün endişe duyduğunuz konularda daha fazla sıkıntı hissedebilirsiniz. Ortaklı konularda başarılı olmak için sorumluluk almanız gerekebilir. Finansal konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkabilir.

KADINLARA ÖZEL BURÇ YORUMLARI İÇİN WOMİST

Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR