7 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


7 haziran 2018 günlük burç yorumları

7 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Derin duygular hissediyorsunuz. Sevdiğiniz insan ile kurduğunuz bu özel bağlantıyı artık kimse bozsun istemiyorsunuz. Son dönemde günleriniz çok güzel geçiyor ve bugün de o günlerden bir tanesi olacak. İnsanlarla olan iletişiminiz çok başarılı. Bu yeteneğinizi değerlendirmelisiniz.

7 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Maddi anlamda çok şanslı ve bir o kadar da hareketli bir dönem içindesiniz. Kazanma, akarken doldurma gücünüzü değerlendirmeli ve vazgeçmeden çalışmaya, adım atmaya, emek vermeye devam etmelisiniz. Konu sadece maddiyat ve para değil. Bu konu aynı zamanda sizin öz değerinizle de alakalı.

7 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendi kendinize yeter bir haldesiniz. Biri sizi karşısına almaya cesaret bile edemez. Öyle iyi bir kabuk oluşturdunuz ki; insanlar sizinle ve sizin geleceğiniz ile ilgili kararlar alırken iki kere düşünmek zorunda kalıyorlar. Size geldiklerinde çok sert toslayacaklarının bilincindeler.

7 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yengeç burçları işe gitmek istemiyorlar. Evde olmak, kendi kişisel ihtiyaçları ile ilgilenmek, yuvalarını düzenlemek istiyorlar. Zaman zaman size böyle istekler geliyor. Sizden haber bekleyen insanlar var. Onları ihmal etmemelisiniz. Kendinize vakit ayırmalı ve dinlenmeye çekilmelisiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Tüm hile ve sahtekarlıkları anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir insanın size karşı samimi olmadığını veya yalan söylediğini hissediyorsanız üstüne gidin. Özellikle evliliklerde ve uzun soluklu partnerlik ilişkilerinde bazı yalanlar ortaya dökülebilir. Kimseye boyun eğmemelisiniz. Siz bir Aslan burcusunuz, lider sizsiniz.

7 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Giymediğiniz bir kıyafetinizin içinden para çıkarsa şaşırmayın. Bugün doğal ihtiyaçlara evrenin gizli cevaplar vereceği bir gün. Kendinize güvenin. Yapamazsınız diye bir şey yok. Hiç beklemediğiniz yerlerden beklemediğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

7 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Uzun süredir sizi kandırdığını bildiğiniz ama bir türlü yüzleşmeyi tercih etmediğiniz kimselerle bugün tersi şekilde yüzleşmeyi tercih edebilirsiniz. İzlediğiniz yol ile, kendi kendine itiraf etmesini sağlayabilirsiniz. Uzun ilişkilerde olan Terazi burçlarının iletişim dillerini bir an önce toparlamaları gerekiyor.

7 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Akrep burcu tamamen hayal kırıklığına uğrayabilir, bir konuda kandırıldığınızı öğrenebilirsiniz. Hayatınızdaki işaretleri takip etmemeniz gereken bir gün. Saldırgan olmaktan veya tamamen içinize kapanmaktan kaçının. Başka konulara odaklanmaya çalışın. İntikam gibi zararlı ve negatif duygulardan da kaçının.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Arkadaşlarınızın özel hayatınıza çok fazla dahil olmasına izin veriyor veya siz insanların özeline çok fazla dahil oluyor, müdahale ediyor olabilirsiniz. Her iki durumda da sınırlarınızı belirlemek önemli. Bu sınırsızlık, sizin partnerinizle olan ilişkinize veya başkalarının ilişkilerine zarar verebilir.

7 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Tasvip edilmeyecek şekilde bazı kimselerin çıkarlarının tersi hareket ediyor olabilirsiniz. Birilerinin ayağını kaydırarak yükselmek sizin de hoşunuza gitmez aslında. Böyle hırslı ve zararlı duygular size pek yakışmıyor. Başkalarının üzerinizde yarattığı rekabet duygusunu, kendi kendinizle rekabet etmek üzere değiştirmelisiniz.

7 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Uzaklaşmak, yolculuklar yapmak ve bazı eğitimler almak, sizin kendinize uzun süredir çizemediğiniz sınırları, yeniden oluşturmanıza yardımcı olacak. Duygusal anlamda biraz gergin olmanıza rağmen, çok daha netsiniz. İş hayatınız, kariyeriniz konusunda güzel haberler alabilirsiniz. Yeni teklifler söz konusu olabilir.

7 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Son derece pişmansınız. Olanları yeni yeni anlıyor ve üzülüyorsunuz. Duygusal anlamda tamamen kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Ani kararlarla kısa mesafeli yolculuklara çıkabilir, sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve yeniden mutlu etmek için çabalayabilirsiniz.

7 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR