7 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


7 mart 2018 günlük burç yorumları

7 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

7 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. . Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Başarı grafiğinizle ilgili, tablonun yükselmesi söz konusu.

7 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Satürn zıt burcunuzda geri hareketini yaparken, disiplinli çalışmalar içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişileri olumlu etkileyeceksiniz. Maddi konularda yüksek ideallerinizin olduğunu gösteriyor. Hedefleriniz konusunda yanılmadığınızı, onlara anlatmalısınız. Olayların iç yüzünü merak ederken, çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız.

7 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. Bugün kendinizi odaklaşmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız.

7 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar geçirebilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleştirme konusunda farklı detaylar üzerinde durmanız, hiç de hoş değil. Geleneksel yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz.

7 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi kişisel enerjinizi arttırıyor. Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz. Bugün, partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilir ve onun fikirleri ile çarpışmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz. Aile içi sorunlar gündem kazanacak..

7 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Duygusal gerilimleriniz çok fazla. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman, kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz. Karşınızdaki kişilere güvenmediğiniz zaman, olaylara bakış açınız anında değişiyor. Sosyal faaliyetlerinizin artması sizin için önemli gelişmelere neden olacak.

7 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce, mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Kardeşler ve yakın komşularınızla çatışmalar yaşayabilir ve arzu etmediğiniz bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşıyorsunuz.

7 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel kanalize edebiliyor ve istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Çevrenize karşı atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için, herkes sizden farklı şeyler bekliyor. Sevdiklerinizin yaşamı kolaylaştırıcı davranışlarda bulunmak, sizi son derece mutlu kılıyor.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

7 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İşinize olan bağlılığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve çalışırken, kendinizi fazla kaptırmamalısınız. Duygusal yaralanmalara açık bir gün içindesiniz. Olayları fazla derin algıladığınız için, değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecektir.

7 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 Güneş karşıt burcunuza geçmesiyle, ilişkilerinizde bir canlılık söz konusu. Mars’ında olumlu desteği ile, katılacağınız toplantılarda enerjinizi ortaya çıkaracak güzellikler yaşayacaksınız. Yaşam kalitenizi yükseltmek için başlattığınız çalışmalardan istediğiniz pozitif sonuçları alıyorsunuz.

7 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Çevrenizle güçlü bir duygu alış verişi içindesiniz. Arkadaşlarınızın arasında aranılan ve beklenen bir kişi olmaktan mutluluk duyacaksınız.Bugün arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Kardeşlerinizin ve yakın dostlarınızın sizden bekledikleri destek ve istekleri olacak. Bazı olaylara kırabilirsiniz.

7 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek.Ay’ın konumu, girişimciliğiniz konusunda başarılı olacağınızı gösteriyor. Yaşam kalitenizi artıracak, yeni projeler peşindesiniz.

7 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR