7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Mart 2019 Koç Burcu Yorumları ( 27 Mart- 20 Nisan)

Hayatın yoğun temposunu yeni retrolar karşılamaya geliyor. Şu sıralar merkür retrosuna benzer bir retro geliyor. Mart ayının bu yoğunluğu ve stresi koç burcunu da vurabilir. Bu yüzden zamanın kendine has kavramlarını ve beklentilerini iyi değerlendirmek gerekiyor. Sizler de gecikmeyin ve çözümlerimizin tamamına göz atın. Bunu da kendi enerjinizle yapabilirsiniz. 7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları bu şekilde ilerliyor.

7 Mart 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu ile ilgili akla gelen her seçimi ve dengeyi sizlere sağlamak ve sizin için ortaya çıkarmak niyetindeyiz. Sitemiz üzerinde yenilenen, büyüyen ve ön plana çıkarılan bu çalışmalar için tek yapılması gereken farkındalıkları iyi kullanmak olacak. Boğa burcunun bugün değişen bir enerjisi var. 7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları sizin için de aynı bu şekilde geçiyor.

7 Mart 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcunuzla ilgili akla gelen ve değişen bütün detayları ve tınıları iyi bir denge ile sizlere sunmak istiyoruz. Bu yüzden farklı bir yapıda ve bakış açısından düşünceleri ilerletmek, büyütmek ve yenilemek gerekiyor. Zaman kaybetmeyin ve Mart ayı içindeki değişimlere ayak uydurmaya başlayın. Mart ayı içinde farklı dalgalanmalara hazır olun.

7 Mart 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yengeçler şu sıralar bir kıskaç halinde ilerliyor. Düşüncelerle büyüyen, yeniliklerle ilerleyen ve ortaya çıkarılan farkındalıklarla karşımızda yer alan bütün seçimler ve çözümler için, sizler de kendinizle ilgili bağlantıları ortaya çıkarabilir ve kullanabilirsiniz.

7 Mart 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aslanlar her zaman için durumu iyi toparlamak ve kendilerini büyük bir dile hazırlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Sizin için değiştirdiğimiz ve ortaya çıkardığımız bu yorumları daha da büyük bir dilde kullanabiliriz. Aslan burcu ile ilgili akla gelen her şeyi sizler de takip edebilirsiniz.

7 Mart 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Başak burçlarının bugün içerisinde yaşadığı ve karşımıza çıkardığı her seçimi ve kişisel farkındalığı kendi bünyenize göre yenileyebilir ve değişikliği de ortaya çıkarabilirsiniz. Bu durum hepimizi büyütecek ve farklı bir dil yaratacak türden olacaktır. Sizler zaman kaybetmeyin ve bizimle iletişime geçin. Hem daha etkin bir dile ulaşın, hem de kesinlikle burç konusunda büyük bir yapıyı takip etmiş olun.

7 Mart 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcunun şu sıralar üzerinde büyük bir yük var. Bu yük hem kişilerin kendine has bir beklentisini ortaya çıkaracak, hem de değişken bir sistem yaratacak. Bu galiba biraz da kişilerin negatif enerjisini ön plana çıkarması ile ilgili bir şey. Terazi burcunu iyi bir şekilde dinlemek ve ön plana çıkarmak için, kesinlikle ona uyumlu hareket etmeye devam edin.

 

7 Mart 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Akrepler daha çok duygusal problemle boğuşuyor diyebiliriz. Bu duygusal problemler için sizler de kendinize bir iyilik yapın ve pozitif bir duygu için kesinlikle kendi düşüncelerinizi ön plana çıkarın ve mutlu olun. Bir insanın mutlu olması kadar güzel bir şey olamaz. Bunu da ancak akrepler kolay yapacak şu sıra.

7 Mart 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Partner ya da iş dünyasında yaşadığınız bazı sorunlar var ve bu sorunları kendinize yansıtmamak için uğraşıyorsunuz. Tek yapmanız gereken birbirinden farklı yaklaşımları ve seçimleri ön plana çıkarmanız olacağı için yay burcuyla ilgili çok farklı şeyler söyleyebiliriz. Zamanın ve beklentilerin devam ettiği, güzel bir dilde ön plana çıkardığımız bütün çalışmaların ve yeniliklerin kendi içinde değer kazandığı bu günlerde, sizler de zaman kaybetmeden her türlü güzelliği kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

7 Mart 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

Oğlak burcunun değişken ve farklı bir yapısı var. Bu burcu daha farklı ve ayrıntılı bir dilde incelemek, kişiselleştirmek ve seçenekleri de kullanmak için sizler de kendi içinizde bir dengeye ulaşın. Bu yüzden oğlak burçlarına güzel bir ilerleme hakkı çıkıyor. Bu enerjiyi pozitif kullanarak daha da yükselebilirsiniz.

7 Mart 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 7 Mart)

Kovalar için değişen bir duygu durumu var. Kendinizi bazı konularda eksik ya da yalnız hissediyor olabilirsiniz. Sorunları çözmek yerine onlardan kaçmak ve onları görmezden gelmek belki de en büyük sorunlardan biri gibi gelebilir. Bu durumu toparlamak ya da çözmek sizin elinizde. Bu yüzden yapılacak bütün işler için bir farklı bakış açısı gerekiyor. Bunun için biraz çabaya ihtiyaç var.

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumları (7 Mart – 20 Mart)

Balıklar için şu sıralar burç takvimi biraz daha duygusal. Çünkü balık burçlarının insana dair bazı beklentileri var ve güzel işler yapmak istiyorlar. Şu sıralarda insanların psikolojileri ciddi manada bozulmuş durumda. Bunu çözmek için de iyi işlere imza atmak gerekiyor. Pek çok şey maddiyat ile ilerlerken çözüm odaklı olmak gerekiyor. 7 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları ve dahası için sitemizi takip etmeye devam edin.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR