7 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


7 mayıs 2018 günlük burç yorumları

7 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerinde hareketli bir gün geçirebilirsin. İş hayatındaki yoğun ve gerilimli tempo; çalışma ortamında başarı getirebilir. Fakat yakın ilişkilerin için aynı şeyi söylemek zor. Fazla hırslı davranman ve karşındakinin duygularını önemsememen çevrendekileri üzebilir. Sağlık tetkitlerini önemsemelisin.

7 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Fikirlerinde tutarlı olmak adına fazla katı davranmaktan kaçınmalısın. Bir süredir üzerinde düşündüğün projeleri uygulamaya koymak için gereken disipline sahip olabilirsin. Bugün iletişiminde kısa süreli aksamalar ve engeller oluşabilir, aynı görüşü paylaştığın kişiler üstünde baskı kurabilir.

7 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün finansal konularda çok ciddi gelişmeler olabilir, bütün yükü sen üsteleniyor olabilirsin. Uzun süreli yatırımlar ve borçlanmalarla ilgili çok hesaplı kararlar almalı, bütün ihtimalleri düşünerek temkinli adımlar atmalısın. Devletle ya da kurumlarla olan işlerin ufak çaplı krizlere yol açabilir.

7 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bir süredir karşındakilerin sürekli sorumluluklarını hatırlatıyor olmasından bunalmış olabilirsin. Bugün üstündeki baskı iyice artabilir, kendini rahat ifade edemeyip bütün isteklerinden feragat edebilirsin. Kendi işini kendin yapmakta ve karar almakta zorlanacağın bir gündesin.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Hem beraber çalıştığın kişilerle hem de akrabalarınla ilişkilerinde yoğun bir tempo söz konusu. Yeni projeler içinde ağır sorumluluklar üstlenebilirsin. Fakat bu durum fazlasıyla yorulup, kendini yıpratmana neden olabilir. Sağlığınla ilgili daha dikkatli davranmak zorunda kalabilirsin.

7 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Uzun süredir üstünde düşündüğün projeleri hayata geçirebilirsin. Yaşamına yeni sorumluluk alanları katmaktan keyif alacaksın. Ancak uzun süreli bağlayıcılığı olan ve sonunda yükünü ağırlaştıracak girişimlerde bulunuyor olabilirsin. Aşk ilişkilerinde araya mesafe girebilir.Kafanıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

7 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün ailenin ve yuvanın sorumlulukları seni sıkıntıya sokabilir ya da evde yalnız kalmaktan mutsuz olabilirsin. İş ve sosyal yaşamında da yeni bir düzen oluşturmak için girişimlerde bulunman gerektiğini hissedebilir fakat enerjin düşük olduğu için adım atmakta zorlanabilirsin.

7 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yakın çevre, komşu ve kardeşlerinle ilişkilerinde sorumluluk almak zorunda kalabilirsin. Çok kararlı olmana rağmen attığın her adımda engellerle karşılaşabilir, karşındakileri dinlemediğin için eksik bilgiyle yola çıkabilirsin. Fakat konsantrasyonun yüksek olduğundan yeni stratejiler geliştirebilirsin.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Ekonomik konularda ağır sorumluluklar altına girebilir, daha tutumlu davranmak zorunda kalabilirsin. Uzun vadede düze çıkmanı sağlayacak planlar yapıp sıkı bir bütçeyle kendini disipline edebilirsin. Aslında bu dönem bulduğun yeni gelir kaynakları uzun süreli kazanç elde etmeni sağlayabilir.

7 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün yaşamına yeni bir yön vermen için gereken fırsatları da beraberinde getirebilir. Kendine yeni bir düzen kurman gerektiğini fark edebilirsin ancak bunu yaparken kendini fazla yükün altına sokarak bedenini de yıpratmamalısın.

7 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün yalnız kalmak ve içine kapanmak isteyebilirsin. Yoğun endişeler ve korkular seni depresif yaptığı için hayattan keyif alamayabilir, sorumluluklarından kaçabilirsin. En doğrusu korkularınla yüzleşip, kendi içinde planlar yapmak ve seni bunaltan yüklerden kurtulmak olacaktır.

7 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sosyal gruplar ve dernekler içinde sorumluluk alabilir, geleceğe dair girişimlerde bulunabilirsin. Kendine koyduğun hedeflere varmak için sıkı çalışmalı, öz disiplin sağlamalı ve olayları ciddiye almalısın. Planların uzun vadede gerçekleşecek olsa bile bıkmadan çaba gösterebilmelisin.

7 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR