7 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


7 nisan 2018 günlük burç yorumları

7 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşler veya akrabalarla ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve fikirler vereceksiniz. Bugün gezmek, değişik yerlerde olmak isteyeceksiniz. Hayattan aldığınız keyif ve maddi konulardaki durumlar etrafınıza pembe gözlüklerle bakmanıza neden olacak.

7 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. İş ilişkilerinizde yaratıcı ve paylaşımcı olmanız takdirle izleniyor. Değişik fikirler ilk başta üzerinizde gerginliğe neden oluyor. Kontrol edemediğiniz şeyleri sevmiyorsunuz. Bugün, ortaklaşa para konuları üzerine eğilebilirsiniz.

7 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün kendinizi partneriniz veya sevdiğiniz insan gözünden görmek isteyeceksiniz. Davranışlarınızla düşüncelerinizi ona aktarabilirsiniz. Sosyal ortamlarda rahat olacaksınız.İçten içe huzursuz olduğunuz ve giderek kafanızda yoğunlaşan konularla ilgili olarak, iletişimde bulunacağınız bazı yerlerden alacağınız pozitif etkiler ve yapacağınız görüşmeleri, sizi rahatlatacak.

7 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün derin ve keskin görüşler içindesiniz. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz.. Ödün vermez yapınızın altında gizli olan insancıllığınız, saygıyı ve sevgiyi beraberinde getiriyor.İş hayatınızı düzene koymadığınızda aklınız hep tamamlayamadığınız konularda kalıyor. Bugün yalnızsanız bu konulara eğilebilir, değilseniz sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

 7 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgiliniz gün içinde yapacağınız planlara harfiyen uyacak. Kendinizi ön plana çıkaran oluşumlara bayılıyorsunuz. Anlaşmazlıklar karşısında anlayışı elden bırakmamalısınız.Görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler, sizi tatmin etmeyebilir. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz.Bugün geleceğe ait adım atmak istediğiniz konular ters tepebilir ve sizler bu konuda biraz alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz.

7 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün yaşamınızda çok önemli bir konu olan güven duygusu için gereken adımları atabilir ve karşı taraftan da aynı şekilde karşılığını görebilirsiniz. Bu konuda ciddi konuşmalar yapmak için bugün güzel bir zaman dilimidir. Birbirinizi daha iyi anlayabilir ve bu konuda gereken adımları atmaktan çekinmeyebilirsiniz.

7 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilir ve ailenizle ilgili her konuda daha paylaşımcı olmak isteyebilirsiniz. İçinizde sakladığınız ve onlara söylemek istemediğiniz bazı konuları onlarla paylaşmak size çok iyi gelebilir. Yine onlardan gelecek farklı görüşler size farklı kapıları açtırabilir.

7 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bazı konularda kariyer hayatınızda ilerleme kaydedemediğiniz sorunları minimize edecek ve bu konuda büyük ilerleme sağlayacaksınız. Yaşadığınız bazı olaylarda size yardımcı olur nitelikte olacaktır. Aynı zamanda bu konuda üstlerinizin de takdirini toplayacaksınız. Sizin de gördüğünüz gibi sorunlar sadece sizin istediğiniz sürece hayatınızda vardır.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Kafanızda geleceğe yönelik maddi projeler ve yeni fikirler oluşabilir. Ancak bunları yaşamınızı yaşamınıza adapte etmeden önce adeta bir deneme testinden geçirmeli bu konuda birçok kişinin fikirlerini alma yoluna gitmelisiniz. Biliyorsunuz her planda hata payı bir miktar vardır. Ancak biz bunları kendimiz için en aza indirmeyi öğrenmeliyiz.

7 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Kafanızda geleceğe yönelik maddi projeler ve yeni fikirler oluşabilir. Ancak bunları yaşamınızı yaşamınıza adapte etmeden önce adeta bir deneme testinden geçirmeli bu konuda birçok kişinin fikirlerini alma yoluna gitmelisiniz. Biliyorsunuz her planda hata payı bir miktar vardır. Ancak biz bunları kendimiz için en aza indirmeyi öğrenmeliyiz. Aksi halde fikir edinmeden yola çıkacağımız düşünceler için bedellerini ödemek durumunda kalabiliriz.
7 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün ailevi konularda daha paylaşımcı olabilir bazı konularda ve özellikle finansal konularda size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz hedeflerle ilgili onların fikirlerini almak ve her ne kadar olumsuz dahi olsa düşüncelerini dinlemek isteyebilirsiniz. Sizlere bu anlamda yardımcı olacak ve göremediğiniz şeyleri görmenizi sağlayacaklardır. Tam desteği aldıktan sonra harekete geçmemeniz için hiçbir neden yoktur.

7 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Maddi beklentilerinizi alabileceğiniz ve maddi ilişkilerinizi yürüttüğünüz konularla ilgili de ikna kabiliyetinizi had safhada kullanacağınız önemli bir gün yaşayabilirsiniz. Bu yüzden isteklerinizi biraz abartmanızda sorun görmüyoruz. Kariyerde üst yöneticilerinizle aranızda yaralayıcı konuşmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir.

7 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR