7 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


22 ocak 2018 günlük burç yorumları

7 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

7 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji meraklılarına verdiği mesajların başında bugün satın alma kararlarınızı bir daha gözden geçirmenizi öneriyor. Aile ilişkilerinizi tekrar gözden geçirin. Sonunda sadece onlar sizin yanınızda olacaklar. Unutmayın. Siz yine de bu kadar elinizin altında kaynak varken, biraz araştırın ve doğruları keşfedin. Bazı konuları birkaç uzmandan doğrulatmak her zaman iyidir.

7 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu, bugün kendinden daha yaşlı bir akrabasıyla olan gergin ilişkilerini değerlendirecek. Uzun zamandır devam eden bu çatışmayı tamamen çözdüğünüz, uzlaşmaya vardığınız söylenemez ancak uzlaşma için önemli adımlar attığınız gerçek . 7 Ocak’ta ruh arkadaşınızla yalnız kalacaksınız. Önce ailenizin geleceği için önemli olan bir çok konuyu tartışacaksınız ve sonra kendinizi romantizm kollarına bırakacaksınız.

7 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğalar için bugün sıkıntılı sözler olmayacak. Bu evlilik olaylarının sizin için ne kadar önemli olduğunu anlayan arkadaşlarınız sizi gereksiz sohbetlerle rahatsız etmeyecektir. Bugün yaşamınız hakkında çok şeyi sorguluyorsunuz, kişisel gelişim ile ilgili bir makale okuyor ve bu günün sonunda kendiniz ve geleceğiniz ile ilgili önemli bir karar alacaksınız. Bu, kimsesiz çocuklara yardım yada hasta bir çocuğa yardımcı olmak olabilir. Bunu gerçekten kalpten yapacaksın ve kimse ile paylaşmayacaksınız.

7 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları  (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler bu gün bir takım hayati kararlar verecektir. İlk olarak, nihayet hayatınızı büyük ölçüde sıkıntıya sokan aynı zamanda sizi maddi olarak da harap eden kötü alışkanlığınızdan kurtulmak istiyorsunuz. Bu nedenle öncelikle, sizi yıldıran bu bağımlılığınızla olan mücadeleniz şu an başlıyor; başta yakın arkadaşlarınızın bu alışkanlıklarınızı tetikleyen teklifleri iradenizi zorlasa da karşı durmayı başarıyorsunuz. Böylece kendinize olan öz güveniniz daha da tavan yapıyor.

7 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

7 Ocak 2018 günlük burç yorumları Bu gün yengeçler önemli kararlar alırken sadece akrabalarına olan inancına güvenmemelidir dikkatli olsun mesajını veriyor. Akrabalarınızın ile ortak almayı düşündüğünüz mülk sizi birikimlerinizi sıfırlama noktasına getirebilir. Onlar kendilerine düşen kısımda zorluk çıkarabilir, bu da baş ağrısı ve maddi sıkıntılar yaratabilir. Söz konusu alımın riskli olduğunu düşünüyorsan bu işe baştan girmemeni öneririz. Detayları en ince noktasına kadar düşünün ve ona göre kararınızı akrabalarınıza açıklayın. Sonra üzülen siz olmayın.

7 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

7 Ocak 2018 Burç Yorumları Aslanlar için bugün yorucu bir çok görev öngörüyor. Onlarca yeri ziyaret edip birçok farklı insanla konuşacaksınız ve akşamları da sevdiğiniz bir arkadaşınızın ev işlerinde yardım edeceksiniz. Sabah, enerji potansiyelinizin çok yüksek olmadığını düşünüyorsanız, bu faaliyetlerin bir kısmı daha uygun bir zamana erteleyebilirsiniz. Tavsiyemiz gününüzü iyi planlamanız ve işlerin için bir öncelik planı yapmanız. Yoksa güne plansız başlamanız, size negatif enerji ve eksik iş listesi olarak geri dönecektir.

7 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başak 7 Ocak’ta uzun zamandır görmediği bir arkadaşının ciddi bir sorunu ile ilgili şok edici bir haber alacak. Yardımınız olmadan yapamayacağını düşünerek, hemen tatil planlarınızı unutarak yanına koşuyorsunuz. Arkadaşınızın problemleri desteğinizle tamamen ortadan kalkacak ve bu sizi çok mutlu edecek ve inanılmaz bir haz verecek. Bu akşam bunu kutlamak için geceler sizi bekliyor.

7 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Okuduğunuz kitaplar size yeni hobiler kazandıracak. Bu, hayat arkadaşınızı da cezbedecek.. Ondaki bu değişim ve bir aktiviteyi beraber yapıyor olmak sizi o kadar büyüleyecek ki akşam için yaptığınız planı bile unutturacak. Dahası bu hobi ileride bir girişim fırsatı bile yaratabilir, bunun farkına vardığınızda daha da motive olacaksınız.

7 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrepler bu günü bir yakın arkadaş grubuyla (büyük olasılıkla, ciddi bir yemek organizasyonu) geçirecek. Genel olarak, gün çok güzel başlamış, keyifli devam ederken canınızı sıkan gelişmeler olacak. Bu yemekte, masadakilerden (sizden bir hayli yaşlıca) biri sizin ile didişmeye, kişiliğinize saldırmaya başladığında öfkenizi saklayamazsınız. Bu mevzu uzamaya, hatta bir tiyatro haline gelmeden , daha da rezillik çıkmadan doğru bir kararla etkinliği terk edeceksiniz

7 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

Gezegenlerin hükümdarı Mars, bugün şans gezegeni Jüpiter ile buluşuyor, sizin için yeni bir döngüye başlıyor. Kendine güvenen, iyimser bir enerjiyi devralıyor. Eğer işinizde büyüme, yatırım yapma planlarız varsa şimdi zamanı olabilir, değerlendirin deriz. Ailenizi de genişletmeyi düşünüyorsanız, ebeveyn olmaya hazırsınız. Hayat sizin için şimdi anlam kazanmaya başlıyor.

7 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün Oğlaklar, önümüzdeki 24 saat sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Zira ağzınızdan kaçıracağınız bir sır enyakın arkadaşlarınızdan birini ciddi kıracağı gibi, size bu sırrı veren diğer yakın arkadaşınız da size olan güvenini kıracak. Sır tutmak çok ağır bir sorumluluk ve sizi zor durumlarda da bırakabilir.

7 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kovalar, görüşlerini rahatsız edici buldukları biriyle tartışmaya tutuşacak olabilir, ancak bilinçli olarak aşırı tepki vermeye çalışmanız, belki de haklı olduğunuz konuda sizi hakkız konuma düşürme ihtimali sizin için can sıkıcı olabilir. Böyle insanlarla baş etmek için en iyi yol, var onları yok saymaktır.

7 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

7 Ocak 2018 günlük burç yorumları Şimdi en önemli şey, kendi yeteneklerinize olan inancınızın tam olması, bazı insanlar şanstan çok bahsetse de her şey şans eseri olmamaktadır. Nihayetinde insan kendi şansını kendi yaratır. Kimsenin başarılarınızın şans eseri olduğuna sizi inandırmasına, yeteneklerinizin küçümsenmesine izin vermeyin. Kariyeriniz için bu önemli konuyu aklınıza sokmalısınız

7 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR