7 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları
29 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

7 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Ocak 2019 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Aile içi sorunların ön planda olacağı bugün de sözlerine dikkat etmeni öneririm. Söylemek istemediğin bir söz aile bireylerin tarafından yanlış anlaşılabilir. Kardeş ilişkilerine özellikle dikkat etmekte fayda var. Bugün sır vermek konusunda kimseye güvenme!

7 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yaşamındaki problemleri çözmeye odaklandığın bir gündesin, bunun için aile bireylerinden destek alabilirsin. Hayatının geri kalanına dair planlar olabilir yapabilir ve gerçekleştirmek için bazı atılımlarda bulunabilirsin.

7 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Geçmişten gelen bir misafir sende şok etkisi yaratacak. Bu misafir sana bolluk, bereket ve kısmeti de beraberinde getirecek. Bugün ufak kazalara oldukça müsait bir gün. Temkinli olmanda fayda var.

7 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan bugün sevdiğin kişiden sürpriz bir telefon alabilirsin. Arkadaş ilişkilerini ön planda tutmaya çalıştıkça bir iletişim problemi yaşayacaksın. Arkadaşlarının seni dahil etmediği bir planı öğrenmek keyfini kaçıracak.

7 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Dağınıklığa tahammül edemeyeceksin. Hayatında yolunda gitmeyen olaylardan dolayı bazı şeyleri düzene koyma ihtiyacı hissedeceksin. İşe ilk önce kişisel alanlarınla başlamakta fayda var. Gergin olduğun bu günlerde aile bireyleriyle fikir ayrılığına düşebilirsin.

7 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Telefonun susmayacak. Aile içi problemlerin gündemde olduğu bugün sakin kalmanı öneririm. Yanlış anlaşılmalar sebebiyle çıkan tatsızlık fazla büyümeden bitecek. Baban ve annenle yapacağın konuşmalar bakış açını değiştirecek. Kariyer hedeflerini yaparken ani kararlar almamanı öneririm.

7 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Yanlış anlaşılabileceğin bir gündesin. İkili ilişkilerinde çıkmaza gireceğin bu günde insanların söylediği sözleri umursamamanı öneririm. Cevap vermen ilişkilerini zedeleyebilir. Bu noktada alttan alman senin için daha faydalı olacaktır. Cüzdanını kaybedebilirsin. Aman dikkat!

  İngilizce Eğitimi Denildiğinde Akla Malta'nın Gelmesini Sağlayan 4 Önemli Kriter

7 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gün içerisinde hiç beklemediğin bir arkadaşından haber alacaksın. Geçmişte kalan bu arkadaşının senin yardımına ihtiyacı var. Tesadüflerin boş olmadığını anlayacağın bu günde başvurduğun işten geri dönüş alabilirsin. Herhangi bir mide rahatsızlığın varsa yağlı yiyeceklerden uzak durmanı öneririm.

7 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-7 Ocak)

Duygusal anlamda yoğun bir gündesin. Sabah saatlerinde başlayacak kaygı, stresi de beraberinde getirecek. Etrafındaki insanlarla yapacağın konuşmalar seni rahatlatmaya yetmeyecek. Akşam saatlerinde ailenle edeceğin sohbet seni biraz olsun rahatlatacak.

7 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Aile içinde tartışmalar gündemini belirleyecek. Uzak akrabalardan gelen telefonları cevaplamak istemeyeceksin. İstediğini almak için zorlandığın bu günlerde ne yapmak istesen yarım kalıyor hissine kapılıyorsun. Bu durumlarda pozitif olmanı öneririm.

7 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları ( 27 Ocak- 18 Şubat)

Her şeyin ters gittiğini düşündüğün bir gündesin. Sabah saatlerinde yüksek mevkili biriyle yapacağın görüşme kuruntularının boşuna olduğunu gösterecek. Olmadık konuları kafanda büyüterek işlerini rayından çıkarabilirsin. Nefes alma sıkıntısı çekiyorsan bir doktora gitmeni öneririm.

7 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İlişkisi olan bir Balık burcuysan bugün romantik sürprize açık ol. Akşam saatlerinde partnerinden gelecek telefonla romantik bir yemeğe çıkabilirsiniz. Eğitim hayatın aklını kurcalarken yüksek lisans, doktora gibi eğitimine devam etmeni sağlayacak atılımlar yapabilirsin.

7 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR