7 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


7 temmuz 2018 günlük burç yorumları

7 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

7 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

7 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Neşeniz yerinde. Duygularınıza sınır koymak, başkalarına belli etmemek istiyorsunuz ama nafile. Aşk, sevgi, heyecan hiç saklanır mı? Ayrıca neden saklıyorsunuz. Ayıp değil. Herkes bazen sizin gibi olur. Bittiğini sandığınız şeyler bazen yeniden başlar. Bazen de hiç bitmeyecek sandıklarınız biter. Doğal bir süreçten geçiyorsunuz.

7 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Evliliğiniz ve romantik anlamdaki ilişkilerinizle ilgili konuları bu kadar büyütmeyin. Sorunlar yok değil. Ancak siz de bire bin katıyorsunuz. Her şeyin çözümü vardır. Yeter ki siz de anlaşmaya niyetli olun. Bırakın bazı konular hem sizin hem de eşinizin özeli olarak kalsın. Dışarıya da sürekli çok memnun rolü yapmaktan vazgeçin

7 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Özellikle iş ilişkilerinizde duygusallığı bir kenara koyup, disiplinli olmanızın zamanı geldi. Eğer bir insanın, bir çalışanın hakkedişine siz karar veriyorsanız, istediğiniz gibi kuralları da koyabilmelisiniz. Sadece işveren ya da patron olmanız da gerekmiyor. Aynı ortamı paylaşıyorsanız, disiplin beklemek hakkınız. Çalıştığınız ortam çocuk yuvasına dönmeden gerekeni yapmanızı tavsiye ederim.

7 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün çalışıyorsanız iş yerinizde ve günlük rutinlerinizde oldukça zorlanabilirsiniz. Sakin ve disiplinli olarak atlatamayacağınız hiçbir durum yok. Maddi anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir. Kendinizi önceliklendirmelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aslan burcu duygusal anlamda bağımlılıklarınızı bir kenara bırakıp, kendinize ve duygularınıza biraz bariyer koyduğunuzda aslında farkındalığınızın ne kadar değiştiğine bakın. Düşünceleriniz direkt değişiyor. Kendinizi çözmek istiyorsanız, kaçmayı bırakıp, duygusal bağımlılıklarınızdan kurtulup özgürleşmeniz gerekiyor.

7 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Ailevi konularda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bazı Başak burçları ev değiştiriyor veya taşınıyor olabilirler. Yine evinizi ilgilendiren bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. İkili ilişkileri anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu dönem zihniniz size oyunlar oynayabilir. Bilinçaltınız çözüldüğünden çok fazla rüya görebilirsiniz.

7 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Yakın çevrenizle geçmişte yaşadığınız bazı problemlerin benzerini tekrar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda problemler söz konusu olabilir. Sözlerinizi dikkatlice seçin ve mümkünse iş dosyalarınızı yedekleyin. Genel anlamda zorlayıcı bir gün olabilir.

7 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Günlük rutinlerinizdeki anlık değişimler, hali hazırda zorlanmakta olduğunuz maddi konuları daha da zorlu bir noktaya getiriyor. Özellikle kendinize iyi bakmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir de sağlık konusunun bütçeye eklenmesini istemezsiniz. Aşk hayatınızda kendi kendinize zarar veriyorsunuz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

7 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Epey dengesizleşiyorsunuz. Özellikle duygusal anlamda bu kadar yükselmenize gerek yok. Dünya etrafınızda dönmüyor. Bir an önce, son zamanlarda tavan yapan ego problemlerinize çözüm bulmanız gerekiyor. Siz böyle biri değilsiniz. Eski pozitif halinize geri dönmelisiniz.

7 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 

lişkilerinizdeki romantik yaklaşımınız, iyi niyetiniz ve gösterdiğiniz şefkat partnerinizin size daha da fazla bağlanmasına sebep oluyor. Genel anlamdaki yumuşak ve naif haliniz, son zamanlarda etrafınızdaki herkesi size yaklaştırıyor. Çözüm odaklısınız. Yurt dışı seyahatleri gündemde.

7 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kova burcu yakın çevrenizden destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki herkes sizin disiplininize ve sorunları çözme şeklinize hayran. Çevrenizi etkiliyorsunuz. İnsanlar sizi takip ediyor, görüşlerinize saygı duyuyorlar. Duygusal anlamda çok yoğun ve bir o kadar kırılgansınız. Özellikle romantik anlamdaki ilişkiler sınavdan geçiyor.

7 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Duygusal anlamdaki katılığınız ve disiplininiz göz dolduruyor. İş hayatınızda çevrenizdeki, yönettiğiniz herkesi kendinizden yaka silktirmiş olabilirsiniz. Çalışkansınız bu bir gerçek. Bu sebeple de her türlü yükselmeyi hak ediyorsunuz. Ancak ilişkiler de en az iş kadar önemli. Duygusal anlamda kariyerinizde olduğunuz kadar başarılı değilsiniz maalesef.

7 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR