8 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


8 ağustos 2018 günlük burç yorumları

8 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

8 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

8 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Var olan olayları büyüttüğünüzde durum hep üzerinize kalıyor ve yine siz çözmek zorunda kalıyorsunuz. Konuları bu kadar büyütmeden ve içinize atmadan dile getirseniz ve belki biraz daha yumuşak bir tavır takınsanız her şey daha kolay akacak. Şimdi sorumluluğu üstünüze almalı ve gerekiyorsa özür dilemelisiniz.

8 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bir şeyler öğrenmek, yeni yerler görmek, bazı eğitimlere katılmak konusunda istekleriniz olabilir. Gelecek zaman için bir tatil planlıyor bunun için gerekli işlemler ile uğraşıyor olabilirsiniz. Sunum yapmak, yeni insanlarla tanışmak, satış-pazarlama işleri ile uğraşmak için uygun bir olacaktır.

8 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sağlığınız konusunda daha özenli davranmanız gerekiyor. Özellikle son zamanlarda beslenmenizi bozmuş olabilirsiniz. Sağlıksız atıştırmalıklardan uzak durmalısınız. Yediğinizi ürünlerin son kullanma tarihlerine dikkat etmelisiniz. Kariyerinize vermek istediğiniz yön konusunda kafa karışıklıklarınız olabilir.

8 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sizin için yorucu bir gün olabilir. Başkalarının kaynaklarından gelir elde eden, borsa gibi işlerle uğraşan Boğa burçları için kritik şanslar ve yüklü gelirler söz konusu olabilir. Kendinizi göstermekten çekinmediğiniz, satış konusunda başarılı olabileceğiniz bir gün olacaktır.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Eşiniz veya iş ortağınız ile ilgili bazı konularda şüpheleriniz olabilir. Arkanızdan iş çevrildiğini, size doğru olanın söylenmediğini hissedebilirsiniz. Hisle kalmayın. Mutlaka devamını araştırın. Sadece hislerle hareket edip tepki vermeyin. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir ancak biraz daha fazla fikir üretmeniz gerekiyor.

8 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Genel anlamda birçok işi aynı anda yapıyor ve dağılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Her ne kadar her işe yetişmek hoşunuza gidiyorsa da yorulduğunuzu da kabul etmeniz gerekiyor. Hayatınızı biraz yavaşlatabilirsiniz. Siz bir Başaksınız ve kanepeleri seversiniz. Biraz dinlenmek sizin de hakkınız.

8 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Duygusal olarak değişimler içinde olabilirsiniz. Uzun süredir bazı hisler beslediğiniz bir kişiye karşı bir anda kendinizi hissiz bulabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda çok şanslısınız. Ne isteseniz ayağınıza geliyor. Özellikle serbest meslek erbabı Terazi burçları için güzel fırsatlar söz konusu olacaktır.

8 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Genel anlamda içinizde bir sıkıntı, çözemediğiniz bir huzursuzluk olabilir. Aşk hayatınızda her şey denge ve uyum içerisinde olmasına rağmen bu içsel sıkıntınız hayatınızın tamamını olumsuz etkiliyor. Hayatta tatmin olmadığınız bazı konular olduğunu fark edebilirsiniz. Ne istediğinizi, gerçekten ne istediğinizi sorguladığınız bir dönemden geçiyorsunuz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Duygusal anlamda içe dönmek, evinizle ilgili, ailenizle ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara, özellikle yakın akrabalarınıza karşı kendinizi ispat etmek istiyorsunuz. Birçok Yay burcu çevresi tarafından fark edilecek şekilde güzelleşiyorlar.

8 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İletişim gücünüzün çok yüksek olduğu zamanlar. Bu dönemi fırsat kabul edip, planladığınız ne kadar iş görüşmesi, toplantı, sunum, satış seminerleri varsa gerçekleştirebilirsiniz. Başarı sonuçlarınız ise evrenden torpilli ve garantili. Ailevi konularda düzenlemek istediğiniz bazı temalar olabilir.

8 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Taşınmak istiyor veya evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi elde edebilecek gücünüz var. Son zamanlarda insanları istediğiniz gibi yönetebiliyor ve peşinizden sürükleyebiliyorsunuz. Bu yeteneğinizi iş hayatınızda da kullanabilir, istediğiniz terfi alabilirsiniz.

8 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gün boyu ruh haliniz değişkenlik gösterecektir. Bir kendinizle kalmak bir sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki birçok insan, özellikle yakın arkadaşlarınız ve kardeşleriniz, kendinizle ilgili alacağınız her kararda sizi destekliyorlar. Kayıp temaları üzerine takıntılar geliştirebilirsiniz. Korkular su yüzüne çıkabilir.

8 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR