8 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


1 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
1 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

8 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

8 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

8 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koç; sabah saatlerinde coşkulu duygularla günü dolu dolu yaşamak isteyebilirsin.  Yeni kişilerle tanışabilir, yeni yerler yeni fikirler keşfetme arzusu duyabilir, kendini daha maceracı hissedebilirsin. Öğleden sonraya kadar olan süreç oldukça hareketli geçebilir. Sonrasında ise aile ve toplumsal konular öne çıkabilir.

8 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğa; duygusal paylaşımlar ve ortak kazançlarınla ilgili gelişmelerin olacağı hareketli bir sabaha uyanabilirsin. Bir yönün sahiplenici olmanı diğer bir yönün ise akışta kalmanı söyleyebilir. Bu ikilemler ufak çaplı krizlere neden olabilir. Akşam saatlerinde daha mantıklı davranabilirsin.

8 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler; öğleden sonraya kadar sürpriz organizasyonlar ve arkadaşlarla geçirilecek keyifli saatler yaşayabilirsin. Her ne kadar karşındaki kişiler değişken bir tavır sergilese de teklif ve önerileri senin için yeni ufuklar açabilir. Finansal konularda dikkatli davranman gereken bir gündesin.

8 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeç; daha önce cesaret edemediğin girişimleri gerçekleştirmek için uygun koşulları bulabilirsin. İş ve sosyal hayatını canlandıracak adımları atabilirsin. Ayrıca sorumluluklarını yerine getirmek için canla başla çalışabilirsin. Akşam saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilere kulak vermen gerekebilir.

 

8 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslan; bugünlerde seni destekleyen ve isteklerine ulaşmanı kolaylaştıran enerjilerle dolusun. Gerek özel gerekse sosyal yaşantında hareketli bir gün geçirebilirsin. Sevdiklerinle zaman geçirmenin yanı sıra maceracı yönünü açığa çıkaracak fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak akşam saatlerinde enerjin birden düşebilir.

8 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başak; sabah saatlerini dışarı çıkmad  n ev işlerine ayırarak geçirmek istesen de beklenmedik durumlar harekete geçmeni gerektirebilir.  Duygusal paylaşımlar, ortak kazanç ve harcamalarda ani gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde kontrolü ele alabilir, keyif aldığın konulara yönelebilirsin.

8 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi; güne ani gelen haberler üzerine harekete geçerek başlayabilir, kendini maceraya ve sürprizlere hazır hissedebilirsin. Gerek özel hayatın gerekse işe ait konularla zihnin meşgul olabilir. Fakat akşama doğru aileye dair sorumluluklar ve ev işleri seni yorabilir.

8 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrep; finansal konularda ortaya çıkacak gelişmeler sabah saatlerinde aklını kurcalayabilir. Öngöremediğin harcamalar çıkabilir. Ayrıca yeteneklerini ortaya çıkaracak olanaklarla da karşılaşabilirsin. Öğleden sonrasını ise tamamlanması gereken işlere ve araman gereken kişilere ayırmanda fayda var.

8 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay; güne özgüven ve cesaretle başlayabilir, ani gelişen programlara uyum sağlayabilir, maceralara açık olabilirsin. Yeni keşifler yapmak ve seni zihnen geliştirecek faaliyetlere katılmak isteyebilirsin. Ancak akşama doğru daha gerçekçi ve ciddi konulara eğilebilir, para konularına odaklanabilirsin.

8 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlak; sana yük olacak veya risk almana neden olabilecek durumlardan uzak durmak isteyebilirsin. Bazı korkularınla ve bilinçaltını kurcalayan düşüncelerinle yüzleşme ihtimalin de var. Ancak akşama doğru Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla enerjin artabilir, kendini daha güçlü hissedebilirsin.

8 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kova; hareketli ve yoğun geçecek bir gün seni bekliyor. Gruplar içinde aktif ve katılımcı olabilir, hatta bazı durumlarda liderliği ele alabilirsin. Söylemlerinin ilgi çekici olması da çevrendekilerin dikkatini çekebilir.  Fakat günün ilerleyen saatlerinde yalnız kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsin.

8 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık; bugün sosyal yaşantın ya da iş hayatın oldukça yoğun geçebilir. Farklı fikir ve düşüncelerini çevrendekilerle paylaşabilir, yeteneklerini gözler önüne serebilirsin. Akşam saatlerini arkadaşlarınla geçirebilir, birlikte katılacağınız etkinlikleri organize etme görevini üstlenebilirsin.

 

8 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR