8 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları 


17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

8 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

8 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

8 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün, Yükselen enerjiniz işinize olan hakimiyetiniz karşısında takdir toplayadığınız gibi finansal anlamda da güçleneceksiniz. Özel yaşamınızda ise zihninizde ki keşkelerden kurtulmak istiyorsanız duygularınızı ifade edin. Kendinize yada sevdiğiniz insana haksızlık etmeden engellemeden kısıtlamadan Aşkı özgür bırakın. Bekar Koç’lar sizlerde uzun zamandır yalnızsanız doğru insanla karşılaşabilirsiniz.

8 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün ki enerjileri ile mutluluğa giden yolun hiçte zor olmadığını keşfederek kendini geliştirmesine yardımcı olacak. İş hayatınızda fazlası ile ön planda olacak ve seçim yapmakta zorlanacaksınız. Sezgilerinize güvenin ve ilerleyin…

8 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda çıkarcı insanlara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Herkes göründüğü gibi dürüst olmayabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler sizlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacak belki de hayatınızın aşkını bulabileceksiniz…

8 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü iş hayatınızda beklediğiniz ve umudunuzu kesmek üzere olduğunuz bir alacağınız süpriz bir şekilde gelebilir. Özel yaşamınızda ise aile bireylerini ilgilendiren keyifli gelişmeler bağlarınızı daha da kuvvetlendirecektir. Evli ve ilişkisi devam eden Yengeç’ler eş ya da sevgilinizle sudan sebepler yüzünden tartışma çıkarmamalı anlayışlı olmalısınız.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü iş arıyorsanız başvurularınızı gün içinde yapmalı, Yatırım yeni bir terfi gibi konuları yine bu sure içinde gerçekleştirmelisiniz. Ortaklıkları olan Aslanlar dikkatli olmalı ve ticari ilişkilerinizi gözden geçirerek ön planda olan taraf siz olmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin arkadaşları yüzünden tartışmamalı aksine eşinizle daha fazla vakit geçirerek sosyal hayatta birlikte yer almalısınız!

8 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü kendinize haksızlık yapmaktan korkularınıza esir olmaktan uzaklaşmanız için harekete geçiriyor sizleri. Şikayetçi olduğunuz konularda neler yapabileceğinizi düşünmeli kaygı tereddüt ve korkularınızdan uzaklaşmak için zaten sizde var olan gücün farkına vararak hareke geçmelisiniz. Bunu yapmayı başardığınızda hayatınızda ki herşey çok daha güzel çok daha keyifli bir hal almaya başlayacak siz yeterki isteyin. İş hayatınızda yeni teklifler alabilir işbirlikleri ile finansal konularda başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ani kararlar vermemeli ve konuşan değil dinleyen taraf siz olmalısınız.

8 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

İş hayatınızda ortak projelerde yer alabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizden kaynaklanacak harcamalarda artış finansal anlamda zorlukları beraberinde getirebilir. Bu konularda birlikte karar verilmesinin önemini eş yada sevgilinize vurgulamanız bu tarz problemler yaşamanızın önüne geçecektir.

8 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün finansal konularda harcamalarınıza dikkat etmeniz faydanıza olur. Gereksiz harcamalar ayın ilerleyen günlerinde zorluklar yaşamanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Akrep’ler eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir eşin baskıcı ve kırıcı tutumu karşısında tavrınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem sorunların üstüne gitmek yerine ilişkiniz için neler yapabileceğinizi düşünmeniz ve herşeyden once kendiniz için doğru olanı bulmak için çaba göstermeniz yönünde hareket etmeniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

İş hayatınızda başarılı ve istikrarlı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkinizi çıkmaza sokmak için her an varlıklarını hissederek huzursuz olmanızı sağlayan kişi ya da kişilerin eş yada sevgilinizin size olan tutum ve yaklaşımı ile  çabalarının boşa çıkmasına şahitlik edecek kim dost kim düşman tam anlamı ile ayırd ederek hayatınızdan bu insanları çıkaracaksınız. Temizlik vakti…Bekar ve ilişkisi olmayan Yay’lar sizlerde yeni insanlar tanıyabilir keyif alacağınız arkadaşlıklara adım atabilirsiniz…

8 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar deneyimlemek istemiyorsanız her adımınızı dikkatle atmalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizden gelecek bir mesaj yada küçük bir hediye ilişkinize farklı bir boyut kazandırabilir ve iletişime aşka önem vermenin karşı taraf üzerinde nasıl olumlu etkiler yaratarak size sevgiyle aşkla geri dönüşünü deneyimleyebilirsiniz. Bekar ve eğitim hayatı devam eden Oğlak’lar ilişkinizde yaşanan sorunlar eğitim hayatınızda problemler yaşamanıza sebep olabilir ve başarısız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal hayatınızı bir yana bırakmalı ve önceliğinizi eğitim hayatınıza vermelisiniz.

8 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü uzun zamandır ilişkisi devam eden Kova’ları ikili ilişkilerinde bencil davranışlar içinde olmamaları noktasında uyarıyor. Birlikte olduğunuz insanın hayatının tam merkezinde olmadığınız düşüncesine kapılarak yanlış kararlar almamaya özen gösterin. İş hayatınızda ise kızgınlıkla alınan kararlar pişmanlıklara neden olabilir.

8 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün iş hayatınızda görüşmelerinizde sıkıntılar yaşanabilir birden fazla insanın muhalefeti ile uğraşabilirsiniz. Paniğe kapılmamalı sakinlikle hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuz yüzünden ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz.

8 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR