8 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


8 mayıs 2018 günlük burç yorumları

8 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

8 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

8 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Ailevi konularda aşırı hassas davranabilir, akrabalarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz kırgınlıklar yaşayabileceğinizi düşünerek kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısınız. Maddi konuda şanslı olabileceğiniz bugün, masraf yapmaya eğilimli olabilirsiniz.

8 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Beklentiniz olmayan bir yerden bir maddi fırsat gelebilir. Ben buradan nasıl kazanç elde edeyim ki sorusuna takılmayın.Sizi harekete geçiren eğitsel konular ve yolculuklar önemli bir gündem oluşturmakta. Yorucu olabilecek bu süreci sakin geçirmeye bakmalı, yakın çevrenizle ilişkilerde dengede kalmalısınız.

8 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar. Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz.

8 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Düştüğünüz çelişkiyi kafanızda çözemiyorsunuz. Bu karışık konuda aynı şeyleri yaşamış deneyimli birilerinden yardım almanız gerekecek. Elinizden bırakamadığınız bir kitap sizi çok etkiliyor.Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İş hayatınızda çok çalışmanız ve değişik işlerle ilgileneceğiniz bir gün. Bu işleriniz arasında kafanızda yaptığınız bir planı da uygulamak istiyorsunuz. İş yerinizde sizin dışınızda gelişecek bir tartışma da söz hakkı alacak ortalığı sakinleştirme de etkin olacaksınız.

8 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Kafanızı dağıtmaya ihtiyacınız olabilir.

8 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Pek çok konu ile yakından ilgilenmektesiniz. Hayatın olumlu yanları ve değişik hobiler karşısında kayıtsız kalmayacaksınız.Siz enerjiniz ve iyimserliğinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak için bir fırsat çıktı. Kendinizi göstermenin tam sırası. Renkli etkinliklere katılabilirsiniz.

8 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Pek çok konu ile yakından ilgilenmektesiniz. Hayatın olumlu yanları ve değişik hobiler karşısında kayıtsız kalmayacaksınız.Siz enerjiniz ve iyimserliğinizle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak için bir fırsat çıktı. Kendinizi göstermenin tam sırası. Kalbiniz kıran kişileri hayatınızdan çıkarın.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var.Para konularında geçmiş günlerde yapmış olduğunuz hataları tekrarlıyorsunuz. Gereksizce yaptığınız harcamalar yüzünden bugün aile büyüklerinizden ya da yakın dostlarınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz.

8 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Anlaşılmamak gibi bir endişe taşıyorsunuz. Bunun sorumlusu siz de olabilirsiniz. Kendinizi karşınızdakine iyi anlatamamaktan doğan sebepler kabuğunuza çekilmenize ve agresifleşmenize neden olabiliyor.Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Elektronik aletlerle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz.

8 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor, ama biraz daha esnek olabilmelisiniz.Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamamalısınız.

8 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 Birtakım komplekslere kapılmanız yersiz. Elinize geçen paranın sizde yarattığı eziklik hiç de anlamlı görünmüyor. Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz.Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir.

8 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR