8 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


8 nisan 2018 burç yorumları

8 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

8 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

8 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Ay gün boyu yıldız haritanızın en yüksek noktasını aydınlatacak ancak boşlukta yani etkisiz olacağından yeni girişimlerde bulunmak yerine sorumlulukları nızın aksayan yönlerine odaklanırsanız daha başarılı olabilirsiniz. Otorite figürleriyle görüşmelerinizden hemen bir sonuç alamazsanız şartları zorlamak yerine beklemelisiniz.

8 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Arkadaşlarınız sizi gün boyu alıştığınız rutinin dışına çıkarmaya ve farklı bakış açılarıyla olaylara tepeden bakmanıza yardımcı olmaya çalışabilirler. Yurt dışı bağlantılı konular gündeminizde olabilir ancak Ay etkisiz bir konumda olduğundan gelişmeler durabilir veya sürüncemede kalabilir. Aynı durum medya, hukuk ve yüksek öğrenimle bağlantılı konular için de geçerli.

8 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kariyerinizde yeniliklere açık olduğunuz ve sürpriz dolu bir gün olabilir ancak Ay etkisiz olduğundan özellikle maddi konularda gecikmeler olabilir. Kredi, borç ve ortak gelirlerle ilgili konular ön planda olacak ancak işleri aceleye getirmek yerine olayları akışına bırakmayı denemelisiniz. Kendinizi biraz yalnız bırakmaya ihtiyacınız var.

8 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Ay bugün Oğlak burcunda yani sizin partnerlik evinizde. Tek başınıza hareket etmek yerine bir başkasıyla işbirliği yaptığınızda çok daha başarılı olabilirsiniz. Ancak bugün Ay boşlukta yani etkisiz bir konumda olduğundan yeni başlayacağınız işler istediğiniz gibi gelişmeyebilir, onun yerine önceden başladığınız konulara konsantre olursanız, daha önce gözünüzden kaçan detayları yakalayabilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

 8 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün yeni bir haftaya rutin işlerle uğraşarak başlayabilirsiniz ancak Ay gün boyu zayıf bir konumda olacağından yeni bir işe başlamak yerine elinizdeki eski işlerdeki eksikleri ve hataları bulmak çok daha kolay olacak. Ortak maddi konularda beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Hayatınızı bir düzene oturtmalı ve çeki düzen vermelisiniz.

8 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Ay bugün yıldız haritanızın en renkli ve eğlenceli bölümünde olduğundan yeni bir haftaya başlarken ciddi işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi ifade etme arzunuz güçlü olacak ve bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. İkili ilişkiler sizi canlandıracak, hayatınıza heyecan katacak ve bazen de şaşırtacak.

8 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Ay yıldız haritanızın yuva bölümünde dolaştığından düşünceleriniz eve ve anne babanızla ilgili konulara odaklanabilir. Ancak Ay etkisiz bir konumda olduğundan evle ilgili konular yavaş ilerleyebilir ve yarım kalabilir. İş ortamınızda ise her zamankinden farklı ve heyecanlı bir ortam olabilir ve ayrıca günlük işlerde alıştığınız rutinin dışına çıkabilirsiniz.

8 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Hareketli ve hızlı tempolu bir gün geçirebilir ama tüm bu hıza rağmen aşama kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Ay gün boyu boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından sonuç alamayabilirsiniz, gün boyu şartları zorlamak yerine doğal akışına bırakmakta fayda var. Yaratıcılığınız yüksek olabilir, sıra dışı fikirler yaratabilir ve çok değişik çözümler bulabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

8 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Para evinizdeki Ay gün boyu etkisiz bir konumda olduğundan para konuları yavaş ilerleyebilir ve sürüncemede kalabilir. Evle veya anne babanızla bağlantılı maddi konularda sürpriz çözümler bulabilirsiniz ancak uygulamaya henüz bugün başlamayın. Aşk hayatınızda yaşayacağınız bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz, sakin olmak zorundasınız.

8 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ay bugün de burcunuzda ancak zayıf bir konumda olduğundan yeni başlayacağınız konular sürüncemede kalabilir. Tutucu ve tedbirli olmak yerine daha esnek ve yeniliklere açık bir gününüzdesiniz. Sürpriz haberler alabilir, kısa yollara gidebilir, toplantı ve görüşmelerle çok yoğun olabilirsiniz. Şaşıracağınız bir haber alabilirsiniz.
8 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Ay yarın burcunuza geçince daha sosyal ve dışa dönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz ancak bugün dış dünyadan soyutlanmak iyi gelebilir. Tek başınıza çalıştığınızda daha verimli olabilir ve ancak yalnız kaldığınızda düşüncelerinizi toparlayabilir ve doğru değerlendirmeler yapabilirsiniz. Maddi konularda sıra dışı çözümler üretebilirsiniz.

8 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Maddi beklentilerinizi alabileceğiniz ve maddi ilişkilerinizi yürüttüğünüz konularla ilgili de ikna kabiliyetinizi had safhada kullanacağınız önemli bir gün yaşayabilirsiniz. Bu yüzden isteklerinizi biraz abartmanızda sorun görmüyoruz. Kariyerde üst yöneticilerinizle aranızda yaralayıcı konuşmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir.

8 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR