8 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


8 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

8 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

8 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün doğanlar için  yorumlayarak başlayalım. Eğer 8 Ocak tarihinde doğdu iseniz önümüzdeki 12 ay içinde keşif yolculuğuna çıkacaksınız ve  hayat hakkında bakış açınızı tamamen değiştiren bir şeyler keşfedeceksiniz . Öğrenmek her zaman kişisel gelişiminizin ayrılmaz parçası olmalıdır, Oğlaklar için dahi!

8 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Bugünün detayları hakkında fazla endişelenme. Bunun yerine, görüş açını genişletmek ve büyük resme bakmak için çok çaba göstermelisiniz. Bunu yapmazsan önemli bir şeyleri kaçırabilirsiniz. Hayatınıza katacağınız her değer her kişi, sizin kendi evreninizi oluşturur. Bu neden ile hayatına alacağınız herkesi özenle seçin ve onlara sahip çıkın. Aile en değerli varlığımızdır, onlarla olan ilişkileriniz çok değerlidir.

8 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Neptün, en aldatmacı gezegendir, bugün duyduğunuz şeylere büyük şüphe ile yaklaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu oldukça olumsuz gelebilir, ancak gezegenlere göre bugün birileri kafanıza size ait olmayan, gelecek planlarınızda yeri olmayan fikirler sokmaya çalışıyor. Siz yine de planlarınızdan vazgeçmeden yolunuza devam edin. Sizin yanlışınız başkalarının doğrularından daha iyi olabilir.

8 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları  (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün kendinizi sevgiliniz yada bir iş arkadaşınızla ateşli bir tartışmanın içinde bulacaksınız ve hiçbir şekilde geri adım atmayacaksınız. Haklı olduğunuzu ve yanlış olduklarını bilirken neden geri adım atasınız? Bu sefer uzlaşmacı değilsiniz. Sonunda haklı olduğunuz ortaya çıkacak ve sizin ile bu konuda tartışan herkes tek tek özür dileyecek. Akşamı romantik yemek ile son bulabilir.

8 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

8 Ocak 2018 günlük burç yorumları bir sonraki büyük kariyer planınıza başlamanızı öneriyor. Gezegenler, neyi istediğinizi bildiğinizi ve onu nasıl alacağınızı gösterir; dolayısıyla çabuk hareket edin ve hızlı alacağınız kararlar ile hazır yükselişte olduğunuz bu dönemde üstlerinizi etkileyin. Sizi fark edeceklerdir. Bunu hırs haline getirmeyin zaten rüzgar sizden yana, terse dönmesini istemezsiniz.

8 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

8 Ocak 2018 Burç Yorumları Asları uyarıyor! Bugün kendinizi bir iş arkadaşınız ile bir konu üzerine ateşli bir şekilde iddialaşırken bulabilirsiniz. Ama dikkatli olmalısınız, iddia ettiğiniz konuya gerçekten hakim değilseniz çok tehlikeli sularda yüzüyor olabilirsiniz. Eğer arkadaşınız bunu fark ederse, bu güne kadar itibar ve otoriteniz konusunda harcadığınız tüm emeklerinizi yerle bir edebilir. Bu konu ev hayatınıza dahi etki edebilir. Bizce konuyu soğutun ve akılcı bir manevra ile doğru bilgiye saygınızı gösterin, bu size diğerleri gözünde itibar katacak.

8 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelecek 24 saat içinde alacağınız haberler iyi yada kötü olabilir. Önemli olan sizin konuya nasıl bakmayı seçtiğiniz ile alakalıdır. Bardağın dolu kısmına yada boş kısmına bakabilirsiniz. Hayat felsefeniz burada belirleyicidir. Bazen küçük şeylerden mutlu olmayı bilmeliyiz. Bu arada detaylarla boğuşurken, sizi yakından izleyen ve size açılmak için fırsat kollayan birileri var. Biraz cesaret vermeniz yeterli olacak.

8 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Anlaşmazlıklarınız ne olursa olsun, son haftalarda arkadaşlarınız yada aile bireyleriniz ile fikir ayrılıklarına düşmüş olsanız bile, yine de akılcı çözümlerle onları ikna edebilir, doğru yaklaşım ile anlaşmazlıkları bitirebilirsiniz. Önemli olan sevdiklerimiz ile tartışırken bile sonrasında geri adım atamayacağınız sözler sarf etmemeniz. İş hayatınızda çok konuşmak yerine çok gözlemleyin.

8 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrepler çalışma düzenlerini en kısa sürede daha uygun hale getirmek zorundalar. Yapmanız gereken ilk şey bu temponun ne kadarı ile başa çıkabileceğiniz konusunda karar vermek. İkinci şey ise bu kararı verdikten sonra artık yapabileceğinizden fazla işi istememek. Kariyer basamaklarını çok fazla iş yükü alarak çıkacağınızı düşüyor olabilirsiniz. Ama bu yanlış, önemli olan randımanlı çalışmak. Fazla iş yapmak isterken hata yapma riskiniz de artar. Bunu unutmayın. Mesaiye kalmak yerine, dışarıda da bir hayatın aktığını unutmayın ve sevdiklerinize de zaman ayırın.

8 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

Gezegenlerin  göre önümüzdeki 24 saat içinde bazı önemli kararlar alacaksınız.  Bundan daha önemlisi aldığın kararların tartışmaya açık olmadığını açıkça ortaya koyman. Kararını ver ve uygula. Bundan birileri etkilenecek olsa da bu senin hayatın senin kararın. Sonuçları da seni bağlar. Asıl saygı duyulacak olan bir şeylerin ters gittiğini anlamış olman ve bunu düzeltmek için adım atmış olman. Unutma ki en kötü karar bile karasız kalmaktan daha iyidir.

8 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Bir şekilde herkesin sizin ile ayn fikirde olduğunuzu düşünüyor ve bunu önemsiyorsunuz! Fakat bir iki sonra aslında herkesin sizin ile ayı fikirde olmadığını anlıyor ve bunu takıyorsunuz. Ama fark etmez, bu hiç önemli değil, hala arkadaşsınız ve bu değişmeyecek. Dünya fikir ayrılıkları, çok seslilikle güzel ve yaşanır bir yer oluyor.

8 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Kovalar için bugün Merkür ve Neptün ilişkisine göre parasal konularda dikkatli olunmalı. Paranızın cebinizde kalmasını istiyorsanız, harcamalarınıza ve yatırımlarınıza dikkat edin, başkasının yatırım olması sizin yapmanız geriyor anlamına gelmiyor, onlar için doğru zaman olabilir ama sizin için değil. Doğru zaman sizin içinde gelecek, biraz sabır.

  The Death List 2018'de ölecek isimler açıklandı! İşte Tepki Alan Liste!

8 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

8 Ocak 2018 günlük burç yorumları dikkatli okunmalı, çünkü aslında daha çok düşüncelerini kendilerine saklamayı tercih eden Balıklar, bugün bu kuralı bozuyor ve konuya dahil olarak, yorum yapmaktan, düşüncelerini paylaşmaktan çekinmiyorlar ve doğrusunu yapıyorlar. Çünkü Balıkların kabul etmedikleri konuların başında adaletsizlik geliyor ve böyle bir durum olduğunu hissettiklerinde dışında kalamıyorlar. Eğer hakkınızı korurken yanınızda bir Balık varsa çok şanlısınız demektir.

8 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR