9 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


9 ağustos 2018 günlük burç yorumları

9 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün hırsınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınız aileniz ile ilişkinizde gerginlikler size pahalıya mal olabilir maddi ve manevi anlamda. İşle ilgili konularda imza atmadan önce 2 kez düşünmeniz gereken bir gündesiniz.

9 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün özel hayatınız ile ilgili konularda sözde arkadaşlarınızdan zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Dikkatli davranın mutluluğunuz başkalarını fazlası ile rahatsız edebilir beklenmedik zorluklar ve sınavalar la karşılaşabilişiniz.

9 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün ticari ve resmi işlerinizde beklenmedik gecikmeler sorunlar günü zorlu kılabilir sizler için. Bu durum strese bağlı sağlık sorunlarına neden olabileceğinden dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise suçlanma psikolojisi ile aşırı agresif tavırlar içinde olabilirsiniz.

9 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün maddi konularda dikkatli olmalısınız. Paranız çalınabilir yanlış yönlendirme sonucu maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tek taraflı yüksek beklentiler ilişkinizde sorunlara yol açabilir bugün.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

9 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün yakın arkadaşlarınız arasında olası tartışmalara taraf olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi takdirde sıkıntılar yaşayabilir beklenmedik sorunlar ile baş etmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum özel yaşamınızda da sorunlara yol açabilir dikkatli davranın.

9 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün maddi konularda alışverişlerde dikkatli olmalı anlaşma sözleşme resmi işlerde kontrollü olmalısınız. Gözünüzden kaçacak ufak bir ayrıntı ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise bugün konuşmalarınızda kırıcı bir tutum içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

9 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün kendinizi aşırı gergin hissedip her şeyi bırakıp gitmenin sizin için doğru karar olduğu düşüncesi ile yanlışlar yapabilirsiniz dikkatli davranın. Anlık kararların faturası ağır olabilir pişman olsanız da bir şeyleri düzeltemeyebilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün ailevi konularda biraz daha duyarlı olmanızın gerekliliğine dikkat çekmekte. Maddi manevi yakınlarınız size ihtiyaç duyabilir yaşadıkları zorlukları görmezden gelmemeli onlarla daha iyi ilişkiler içinde olmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise geçmiş bir ilişkiniz ile ilgili gelişmeler sizin için şaşırtıcı olabilir.

9 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün 3’üncü şahısların özel hayatları ile ilgili konularda konuşmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde başınız ağrıyabilir iş ve özel yaşamınızda söyledikleriniz yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeylerden uzak durmanız gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız bugün.

9 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün kadın arkadaşlarınızdan gelebilecek finansal zararlara karşı uyarıyor sizleri. Kefil olmak borç vermek yada para alışverişi içinde olmak gibi konularda gözünüzü dört açın. Vaatler zorluklara dönüşebilir. Özel yaşamınızda ise gerçekçi tavrınız doğru kararlar almanızı sağlayacak güçte.

9 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün maddi olarak riskli her şeyden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Anlık kazanımlar büyük  kayıplara neden olabilir çok dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise krizleri aşmak gibi bir düşünceniz varsa geçmişle olan kavganızı bırakmanız gerektiğini kabul etmelisiniz.

9 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR