9 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


9 haziran 2018 günlük burç yorumları

9 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün iş hayatınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise mutlu ve huzurlu bir beraberliğin keyfini çıkarmaya bakın. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz.

9 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün iş ve finansla ilgili konularda güveninizi bir olaya veya kişiye bağlamamanız için uyarıyor sizleri. Kendi bildiğiniz yolun doğruluğunu sorgulayın ve doğrularınıza ters düşecek bir yaklaşım içinde hayalperest olmayın. Kolay olanı herkes başarır siz bugün zor olanı yapmaya çalışın. Özel yaşamınızda yaşananları kimseyle paylaşmama ya da dikkat edin bugün.

9 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün duygusal olarak kendinizi teskin etmekte zorlanabilirsiniz. Yaşadıklarınız oldukça güç ve bunaltıcı olmasına rağmen sizler bugün çevrenize ki insanlara özellikle de sevdiğiniz insana karşı toleranslı davranmalısınız. İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte dikkatli davranın.

9 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. İnsanlar sizin duygusal ve iyi niyetli davranışlarınızdan faydalanmaya kalkabilirler. Yaşınız ve konumunuz ne olursa olsun, maddi konularda duygusal düşünmek; ruh halinizden kaynaklanan ani kararlar vermek veya dikkatsiz davranmak; sizlere sadece maddi manevi kayıplara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise sessiz kalmanız gereken bir gündesiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün iş hayatınızda aksaklıklar can sıkıcı olsa da günün sonunda sevinen taraf siz olacaksınız. Özel hayatınızı, ilişkinizde sorunlar olmasına rağmen; sürdürmeye kararlı iseniz, karşılıklı anlayış şarttır ve ilişkiniz konusunda hür iradenizi ortaya koymalı hiç kimsenin alacağınız kararı olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisiniz.

9 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi konularda pratik davranabileceğiniz sizin için neyin gerekli, neyin gereksiz olduğunu, kendinizi rahat ve güvende hissetmek için ne yapılmasının doğru olduğunu düşünerek; girişimde bulunmanız uygun olacaktır. Gelirinizle alakalı konularda mecburiyetleriniz dışındaki harcamalarınızı kontrol etmeniz, sorumluluklarınızın farkında olmanız faydalıdır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla ortak değerler üzerinde anlaşmak için bir adım atmalısınız.

9 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün duyguların çatışması; daha önceden oluşmuş sorunlara sert tepkiler vermenize neden olabilir son derece dikkatli olunması gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. İşinizle ilgili konularda ise sakin davranmalı ve sizi haksızca mağlup etmek için uğraşan kişilere tepkisiz kalmalı ve yaşadıklarınızı haklarınızı koruyabilmek için tartışmalara girmek yerine resmi olarak kayıt altına almalısınız.

9 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün agresif davranışlarınızdan dolayı engeller yaratabileceğinize işaret etmekte. Özel hayatınızda ise, Evli ve uzun süredir ilişkileri devam eden Akrep bazı sorunlarınız varsa bunları yok saymak yerine düzene kavuşturmanız adına sizi uyarır. İş hayatında problemleriniz varsa geleceğinizi kurabilmeniz için baskıda bulunur. Bütün bunları gönüllü bir şekilde kabul edip; düzenlemelerde bulunduğunuzda sizi ödüllendirir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün duygusal çatışmalara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri daha önceden oluşmuş sorunlarla bugüne kadar gelindiyse; son derece dikkatli olunması gereken zamandır. İşinizle ilgili konularda ise sakin davranmalı ve sizi haksızca mağlup etmek için uğraşan kişilere tepkisiz kalmalı ve yaşadıklarınızı haklarınızı koruyabilmek için tartışmalara girmek yerine resmi olarak kayıt altına almalısınız.

9 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün öfkenin size her konuda zarar verebileceği konusunda uyarıcı. Aklınızı başınızda toplayın ve öfkeyle kırıcı sözler ile sadece insanları kendinizden uzaklaştıracağınızın farkına varın. Aksi halde üzülseniz de geç kalınmış pişmanlıkların kimseye faydası olmayacaktır. Özel yaşamınızda ise bitişler ve başlangıçlar la dolu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

9 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Geçmişte kalan sorunları düşünüp kendinize haksızlık ederek düşünmeden yargıya varıp; yanlış kararlar almamaya dikkat edin. Bugün hemen her konuda kendinizi ifade etmekte zorlanacağınıza, kuşkucu tavırlar sergileyip kendinize var olmayan engeller yaratabileceğinize işaret etmekte. Özel hayatınızda ise, Evli ve uzun süredir ilişkileri devam edenler bazı sorunlarınız varsa bunları yok saymak yerine düzene kavuşturmanız adına sizi uyarır.

9 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün fikirlerinizin kabul görmesi ve amaçlarınıza ulaşmanız için elinizden gelen tüm gayreti göstermeniz için destekliyor sizleri. İş arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz dayanışma uzun zamandır yaşanan finansal sorunların ortadan kalkması için olumlu sonuçlar alınmasını sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise durgun haliniz birlikte olduğunuz insanın sizin için kaygılanmasına neden olabilir. Duygularınızı açıkça ifade etmeli ve işle ilgili sıkıntılarınızı onunla paylaşmalısınız.

9 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR