9 Kasımda Vizyona Girecek Filmler


9 Kasım Vizyona Girecek Filmler
9 Kasım Vizyona Girecek Filmler

9 KASIMDA VİZYONA GİRECEK FİLMLER

Yeni bir cuma gününden merhaba, sinemalarda haftalık olarak cuma günleri yeni filmler vizyona girer. Bizde siz sinema severlere her hafta vizyona giren filmler listesi ile sinema dünyasından haberdar olmanızı sağlıyoruz. 9 Kasım 2018 tarihinde vizyona girecek filmler listesi ve film konuları…

SUSPİRİA

Amerika ve İtalya ortak yapımı olan Suspiria filmi 1977 yılında çekilen Dario Argento adlı filmin modern zamanda tekrar çevrimi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin ana karakteri Susie Bannion çok yetenekli bir dansçıdır. Dans için kendini geliştirmek adına Almanya’da ünlü bir dans okuluna kayıt olur ve eğitimi için Almanya’ya taşınır. Almanya’da kursa gittiği ilk günlerde dans okulundan tanıştığı arkadaşlar kısa bir süre içerisinde tek tek kaybolmaya başlar. Durumun ne kadar kötü olduğunu anlayan Susie, etrafında kalan 2 kişi ile beraber bu lanete kurban olmamak için mücadele etmeye başlar. Film korku türünde iyi bir çıkış yapacağa benziyor.

CAMERON POST’A TERS TERAPİ

Dram ve Gençlik türünün bir arada olduğu nadir filmlerden olan Cameron Post’a Ters Terapi, lise son sınıflar için düzenlenen bir mezuniyet balosunda gecenin sonunda lezbiyen ilişki yaşayan Cameron’un Coley ile ilişkisi yakalanınca eşcinsellik duygularının yok olması ve bu duyguların bastırılması amacıyla gönderildiği yoğun dini eğitim veren bir kampta Cameron Post’un kurduğu arkadaşlıkları konu ediniyor.

BATLIR

Stare Yıldırım yönetmenliğinde çekilen Batlır filmi, geçenlerde Barış Özcan’ın sayesinde daha yakından tanıdığımız 52 Hertz adı verilen dünyanın en yalnız balinası ile fiziki farklılıkları bulunan Batlır’ın ortak paydada buluşmasını konu alıyor. Batlır fiziki olarak diğer insanlardan oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Fiziki farklılığının düzeltilebilmesi için ameliyat olması gerekmektedir. Ameliyat için gerekli parayı kazanmak için bilgi yarışmasına katılır ve bu yarışmada yolu 52 Hertz ile çakışır.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı