9 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


9 mart 2018 günlük burç yorumları

9 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

9 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Meslek hayatınız ve gündelik iş temponuzla alakalı konularda sistemli bir şekilde çalışmanız ve sorumluluklar almaya gönüllü olmanız halinde, Jüpiter gezegeninin olumlu desteğini üzerinizde hissedeceğiniz bir gün olarak geçebilir.Üst pozisyonda bulunan kişilerle güçlü ilişkiler kurabilecek ve toplum içindeki yerinizi net bir şekilde belirleyebileceksiniz.

9 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün bir takım kurallardan kaçmaya çalışır bir haldesiniz Partneriniz her şeyin farkında Ona bazı beyaz yalanlar söylemeniz her şeyin açığa çıkmasına sebep olacak.  Bazı güncel olaylarda kendinizi disipline etmeyi öğrenmelisiniz ki iş arkadaşlarınız sizin sözünüzü dinlesin.Paranızı harcarken dikkat edin, bütçe açığı oluşabilir.

9 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcu kişileri bugün aklınızda birçok fikir var. Bunları uygulamak adına hemen harekete geçeceksiniz. Kendinizi biraz daha sıkı denetime almalısınız. Ailenizi çok ihmal ediyorsunuz. Onlarla zaman geçirmek, hem size hem ailenize iyi gelecek.

9 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Anlayışlı ve olumlu davranmaya özen gösterin. Tartışmacı ve kararsız bir tavır içinde bulunabilir, karamsar duygularınızı yansıtabilirsiniz. Parasal konulara yönelik geriliminizi sevdiğinize ve iş arkadaşlarınıza yansıtmayın. Aslında enerjik ve yapıcı bir tavır içindesiniz. Girdiğiniz bir ortamda dikkat çekebilirsiniz.

9 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yazışmalar ve anlaşmalara yönelik farklı çalışmalar içine girebilirsiniz. Düşünceleriniz güçlü olduğu halde kararlarınızı belirlemek şu aralar size zor gelebilir. Sıkıntı duyduğunuz konularla ilgilenmeyecek, dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Kafa karışıklığınızı sonlandıracak bir haber alabilirsiniz.

9 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Parasal konulara yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Ancak sevdiklerinize karşı biraz daha ilgili davranmalısınız. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Baştan şüphe duyduğunuz bir konu ile ilgili yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Ör yargıyla yaklaşmamalısınız.

9 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi açıkça söylemekten kaçınmayın. Fakat sözlerinize özen gösterin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Her şeye yetişemediğinizi düşünüp pes etmek isteyebilirsiniz. Fakat önemli olan yaptığınız işleri aynanda yürütebilmek, böyle devam etmelisiniz.

9 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Hesapta olmayan ayrılıklar ve karamsar duygular ortaya çıkabilir. Aynı zamanda ilginç gelişmeler ve büyük beklentiler içindesiniz. Bu durum gerilim yaratabilir ve içinde bulunduğunuz koşulları sorgulamanıza neden olabilir. Sabırlı olmalı gelişmeleri beklemelisiniz. Kuşkulu tavırlar sergileyebilirsiniz.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

9 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilir, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hızlı, hareketli ve son derece ilginç bir gün. Büyük beklentiler içinde bulunuyorsunuz. Sabah saatlerinde duyduğunuz güçlü istekler öğleden sonra azalabilir. Yerinizde durmayan yapınız sayesinde sosyal hayatınız çok aktif.

9 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Çalışmalarınızı sürdürürken gerilim duyabilir, sabırsızlık gösterebilirsiniz. Olayların üzerine gitmeyin ve tartışmalardan uzak durun. Haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Kafanızı toplamak isteyebilir, yakınlarınızdan birinin davetine gidebilirsiniz. Bu size iyi gelecek.

9 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Genel olarak son derece hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem yakınlarınız, hem de arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Seyahate çıkabilir, uzaklara gitmeyi planlayabilirsiniz. Farklı ülkeler ve değişik ortamlarda kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Sezgileriniz sayesinde bir şey öğrenebilirsiniz.

9 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Parasal konulara yönelik yeni gelişmeler olacak. Büyük bir istekle harekete geçebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Moraliniz yüksek. İsteğiniz kuvvetli olduğu için fırsatları değerlendireceksiniz. Hayal gücünüz ne kadar geniş olsa bile, kendinizi bu hayallere kaptırmamalı ve hayal kırıklığına uğramamalısınız.

9 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey
“”


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR