9 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları


16 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları
16 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

9 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Mart 2019 Koç Burcu Yorumları ( 29 Mart- 20 Nisan)

Sana bambaşka yollar açacak insanlarla tanışabilirsin. Fırsatları kaçırmadığından emin olmalısın Sevgili Koç. Bu arada bugün senin olduğun ortamlarda alınabilecek en iyi sonuç ikincilik. Kısacası durdurulamıyorsun. Peki ama neler olacak? Göreceğiz! 🙂 9 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları bu şekilde ilerliyor.

9 Mart 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Uzun zamandır yakındığın üşengeçlik yavaş yavaş peşini bırakıyor Sevgili Boğa! Aslan burcundaki Ay sayesinde hislerin zihnini meşgul ediyor. Aslında iyi de oluyor çünkü ne isteyip ne istemediğini anca bu şekilde anlayacaksın. İkili ilişkiler hakkında karar vermek için acele etme. Güzel bir dönüşüm ve hızlı bir ilerleyiş her zaman bize artı katacaktır.

orumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Aslan burcundaki Ay senin iletişim evini aydınlatıyor. Yakında sana ulaşacak haberler yolda Sevgili İkizler. Mars’ın yarın sabaha karşı Boğa burcuna geçmesiyle her zamankinden daha temkinli davranacaksın. Bir adım geriye gidip kendi hareketlerini gözden geçirmek için cesaretin tam. 9 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları bu şekilde şekilleniyor.

9 Mart 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İletişimin ve sosyal hayatın yıldızı sensin Sevgili Yengeç. Tabii konu sen olunca öyle büyük kalabalıklardan söz etmiyoruz. Az ve öz arkadaşların arasında huzuru buluyorsun. Bugünlerde sessiz sakin ortamlarda bulunmak isteyebilir, loş ışık ve sakin müziğe ihtiyaç duyabilirsin.

9 Mart 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ay senin burcunda ve yarın sabaha doğru Mars da Boğa burcuna giriyor. Başarıların ve popülerliğin evini aydınlanmasıyla dünyaları fethedebilecek motivasyona sahip olacaksın. Kişisel gelişim, eğitim, seyahat… Aklına gelebilecek her konuda vizyonun genişleyebilir ve harekete geçebilirsin.

9 Mart 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Mars’ın Boğa burcuna girmesiyle günlük rutininden sıyrılmak isteyeceksin. Seyahat edebilir ya da yeni şeyler öğrenebilirsin Sevgili Başak! Kendini yorgun hissedebilirsin ancak unutma kendine bir şeyler katmanın tam zamanı!

9 Mart 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Mars’ın Boğa burcuna girişiyle ikili ilişkilerinde yakınlık artabilir ve işler ciddiye binebilir. Ancak karşındaki insanların hassasiyetlerini göz önünde bulundurduğundan emin olmalısın. Ay sonu yaklaşırken pişman olmamak için, harcama yaparken dikkatli ol Sevgili Terazi.

 

9 Mart 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yönetici gezegenin olan Mars yarın sabaha karşı Boğa burcuna giriyor. İlişkilerinde hareketlenme yaşanabilir ve yakınlıklar artabilir. Ancak inatçılık yapmadığından emin olmalısın Sevgili Akrep! Çünkü sakin kalıp düşüncelerin üzerine düşündükten sonra iletişime geçmek seni bir adım öne taşıyacak.

9 Mart 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Boğa burcuna girecek olan Mars seni her zamankinden daha çalışkan hale getiriyor. Hatta uzun zamandır aklını meşgul eden “spora başlamak” gibi aktiviteleri hayata geçirebilirsin. Yakın çevrende tavrın ve düşüncelerinle tüm dikkatleri üzerine çevireceksin Sevgili Yay!

9 Mart 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

Boğa burcuna geçecek Mars senin gönül yaylarını gevşetebilir. Her zamankinden daha çapkın ve flörtöz hissedebilirsin Sevgili Oğlak! Benden geçti diyorsan bu enerjin ve yaratıcılığın ile evinin dekorasyonuyla ilgilenebilir, ertelediğin yenilikleri hayata geçirebilirsin.

9 Mart 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 9 Mart)

Günlük hayatta her zamankinden daha aktif ve konuşkan olabilirsin. Ailevi konular gündemde ve aklını fazlasıyla meşgul ediyor Sevgili Kova! İnatçılık yapmak yerine kontrollü ve sabırlı davrandığından emin olmalısın.

9 Mart 2019 Balık Burcu Yorumları (9 Mart – 20 Mart)

İstersen fazlasıyla verimli bir gün geçirebilirsin Sevgili Balık! Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle iletişim evin aydınlanacak. Uzun zamandır aklını meşgul eden konular öyle bir açıklığa kavuşacak ki sen bile şaşıracaksın. Tek yapman gereken odaklanmak ve sabırlı olmak.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı