9 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


9 mayıs 2018 günlük burç yorumları

9 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün daha sakin ve soğukkanlı olacaksınız. Bu durum kararlarınızın doğruluğuna ve etkinliğine de hemen yansıyabilir.Harcamalarınızda aşırıya kaçma eğiliminiz olabilir. Biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeli, gelir-gider dengenizi korumalısınız.Bugün aile fertlerinize yönelik harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz.

9 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Kafanızı karıştıracak olaylar yaşayabilirsiniz.

9 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Ev konulu telaşlı koşuşturmalar söz konusu. Yeni düzenleme niyetleri coşkusu kadar, gerilimini de getirecek. Akılcı ve mutlaka ortak tercihler gerginlik yaşatmayabilir. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin başkalarınca değerlendirilmesi hoş olmuyor. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmelisiniz.

9 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 Çözmeniz gereken bir sorunu sık sık ele alıp, sonra üzerine düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir.İşinizle ilgili konularda çalışmalarınızda dikkatli davranmalı ve yeni girişimlerinizde aceleci davranmamalısınız.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bir yerlerde konuşmacı rolü üstlenebilirsiniz. Ya da başka biri adına onun talebini dile getiren kişi olabilirsiniz. Seçme şansınız varsa eğer yakın çevrenizden veya en azından tanıdık olan birilerine ricacı olmalısınız.Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir.

9 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bir süredir ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sıkıntılı ve uyumsuz bir psikoloji sergileyebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberlerin bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz olabilir. Akşam saatleri sizin için neşeli geçebilir.İş hayatınızda bugün merakla beklediğiniz bir gelişme olumsuz sonuçlanacak ve sizi fazlasıyla huzursuz edecek.

9 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Ay gün ortasından sonra burcunuzdan ayrılıyor. Ele aldığınız konuları ve başlangıçlarınızın sonuçları üzerinde durmaya çalışın. İlerleyen vakitlerde ortaklaşa para konuları gündeminizi dolduracak. Aynı zamanda çalışma kapasitenizi hızlandırmak için kararlı olmanız gerek.

9 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Size yol görünüyor. Yöneticilerle bozuk olduğunuzdan işten çıkartma diye anlayabilirsiniz, ama değil. Yalnız da değilsiniz, bir ekip içinde görünüyorsunuz. Dönüşünüz çok mutlu olacak gibi. Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün tanışacağınız bir kişi hayatınızı her anlamda değiştirecek. Şimdiye kadarki karakteristik özelliklerinizden de vazgeçeceksiniz. İş hayatınızı savsaklamayın. Aksi halde ileriki günlerde maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Bir yakınınıza destek vermeniz gerekecek, ama bundan memnun olmayacaksınız.

9 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaşanan olaylar sizi ruhsal yönden yaralarken değişken havalarda dirençsiz vücudunuzu etkileyerek sizi yatağa düşürebilir. Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile tatsız bir konuşma yapacaksınız ve bu konuşma sizi pek çok bakımdan zor durumda bırakacak.

9 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bir arkadaşınızın ailevi sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizin için yorucu olacak ama mücadeleniz hem ona hem de prestij açısından size fayda sağlayacak. Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir. Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor.

9 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin.Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.

9 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR