9 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


9 nisan 2018 günlük burç yorumları

9 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün bir iş ortağından veya romantik partnerinizden geçici olarak ayrıldığınız için kendinizi huzursuz ve sinirli hissedebilirsiniz. Telefonla iletişim kurmak da zor olabilir, çünkü ikiniz de meşgul olacaksınız. Zihninizi oyalayacak büyüleyici bir şeyler bulun. Arkadaşlarınızla bir araya gelin ve biraz eğlenin. Böylece, zaman daha çabuk geçecek.

9 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İşinizle ilgili oldukça rahatsız edici bir söylenti kulağınıza gelebilir. Belki de şirketin satıldığını veya hiyerarşide bir sarsıntı yaşandığını duyacaksınız. Kalmaya devam edip etmeyeceğiniz konusunda endişelenebilirsiniz. Herhangi bir sonuca varmadan önce, neler olduğunu bilen ve gerçeği size söyleyecek birini arayın. Duyduğunuz şeyler sadece dedikodu olabilir.

9 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Yeni yaratıcı projeler ya da devam eden işleri geliştirmek için harika fikirleriniz var. Eğer onları hemen not almazsanız, bir daha geri dönüşü olmaz. Zihniniz, bir odak noktasından diğerine geçerken kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı fark edin ve onlarla kalmaya çalışın.

9 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

İşyerinde bir arkadaşınız, muhtemelen kadın, gerekçe belirtmeden işi bırakabilir. Bu biraz kafa karıştırıcı olacak ve şirket içinde bilmediğiniz değişiklikler olup olmadığını merak edeceksiniz. Bu kişinin neden gittiğini tam olarak öğrenmeye çalışın. Ona doğrudan soramasanız bile, bilen birisine gizlice sorabilirsiniz. Kaygınızı hafifletmek için tek yol bu.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Uzun zamandır konuşmak istediğiniz bir kişi, belki de uzakta yaşayan eski bir arkadaş, bugün başı sıkıştığı için sizi arayabilir. Onun sesini duyunca memnun olacaksınız, ancak gün boyunca rahatsız edici bir telefon trafiği olabilir. Çok fazla sinirlenmeyin. Sabırlı olun, bu konuda ancak sabırlı davranarak mutlu olabilirsiniz.

9 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Üzücü bir rüya bu gece uykunuzu bölebilir. Uyandığınızda ve gerçek dünyaya odaklandığınızda, ciddi düşünmeye değmeyecek kadar tuhaf bir rüya olduğunu anlayacaksınız. Yine de rüyanızı bir yere yazın. Bir süre sonra, sembolleri gözden geçirin ve size ne mesaj verdiğini görün. Rüya, garip bir şekilde de olsa, hayatınızdaki bir durum hakkında size bir şeyler anlatmaya çalışıyor olabilir.

9 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bir meslektaşınız ya da romantik partneriniz bugün dokunaklı bir ruh halinde olabilir. Bu nedenle, bu kişiyle uğraşmak sizin için zor olacak. Bu durumun sizdeki olumsuz etkilerini fark edebilir, değip değmediğini düşünebilirsiniz. Aptalca bir şey yapmayın. Bu ruh hali geçicidir. Mümkünse arkadaşınızdan biraz uzak durmaya çalışın. Her şey yarın normale dönecektir.

9 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Son zamanlarda çok sezgisel davranıyorsunuz ama bugün psişik yetenekleriniz işe yaramayabilir. Bugün, sezgilerinizle hareket etmemeye çalışın. Çünkü, her zamanki kadar güvenilir değiller. Aynı şekilde, hayal gücünüz de güvenilir değil. Endişelenmeyin. Yarın eski halinize döneceksiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün bir arkadaşınız hakkında bazı üzücü haberler alabilirsiniz. Bu haber size telefonla gelebilir. Alacağınız haberde çarpıtılmış gerçekler olacak. Aslında, duyduğunuz şey dedikodudan başka bir şey değil. Neler olup bittiğini bilen birini, tercihen konunun merkezinde olan arkadaşınızı arayabilirsiniz. Kendinizi delirtmeden önce gerçekleri kontrol edin.

9 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün şanslı bir kariyer molası veriyorsunuz, bu da size biraz para kazandıracak. Tek dezavantajı, çok zamanınızı alacak olması. İyi şansınız, kişisel yaşamınızda geçici sorunlara neden olabilir. Diğer aile üyeleri bu durumdan hoşnutsuz olabilir. Ancak, endişelenmeyin, herkes uzun vadede daha iyi olacak.
9 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Uzakta yaşayan birinden beklenmedik bir ziyaret, programınızı karıştırabilir. Arkadaşınızı görmekten memnun olsanız bile, randevuları iptal etmek ve toplantıları ertelemek canınızı sıkacak. Ancak, işiniz bittiğinde, arkadaşınızla güzel vakit geçireceksiniz. Sizin ve arkadaşınızın anlatacak çok şeyi olmalı. Saatlerce konuşacaksınız.

9 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün beklenmedik bir mali aksaklık yaşayabilirsiniz. Belki bir diş ağrısı veya araba arızası, planlamadığınız önemli bir harcama yapmanıza neden olacak. Muhtemelen, bu krizle başa çıkmanın bir yolunu bulacaksınız. Şu an farkında olmadığınız şeyleri çizmek için kaynaklarınız olabilir. Mali durumunuzu gözden geçirin. İyileştirmek için çaba gösterin!
9 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR