9 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


9 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

9 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

9 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün doğanlar için  yorumlayarak başlayalım. Eğer 9 Ocak tarihinde doğdu iseniz Tutkularınız ve heyecanınız önümüzdeki dönemde çok yüksek ve bu ekstra enerjiyi doğal olarak yapıcı bir şekilde kullanmak istiyorsunuz. Girişimler ve yeni işbirlikleri için mükemmel bir yıl, ancak aynı derecede ilişkiler ve yaratıcılık için de güçlü bir yıl. Uzun vadeli değerlendirilmesi gereken bazı projelere içgüdüsel bir şekilde sıcaksınız. Sadece iş hayatında değil özel hayatınızda da yenilikler var, özellikle spora kanalize olacaksınız ve kişisel görünümünüze özen göstermeye başlayacaksınız.

9 Ocak 2018 günlük burç yorumları, bugün duygusal rahatsızlık hissini getirecek. Uzun tatillerden sonra işine geri dönenlerin çoğu ciddi stres yaşayacaktır. Tatil modundan mümkün olduğunca çabuk kurtulmak için işinize ve iş arkadaşlarınıza motive olun. Onlarla sohbet edin, gülün, sorular sorun ve iş ortamına tekrar adapte olun. Sorumluluklarınızın ve işinizin ne kadar sıkıcı olduğunu düşünmekten vazgeçin. 2018 yeni umutları ve yeni başarıları beraberinde getirebilir.

9 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Koç için iş günü sadece keyifli duyguları ifade etmektedir. İş arkadaşlarıyla en son haberleri değerlendirecek, ne yaptıklarını, işlerin son günlerde ne kadar iyi gittiğini, Yeni yılın tüm mallarını “tükettikleri” için işlerini yapmanın mutluluğu dışında alacakları primi hayal ederler, konuşurlar. Evde de işler isiz bekler fakat bu motivasyon ile evdeki işler gözünüzü hiç korkutmaz ve ne kadar hızlı toparlandığınıza siz bile şaşıracaksınız. İşe bu kadar motive olmak güzel, ama iş dışında da sosyal olmayı unutmayın.

9 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

9 Ocak’ta Boğalar iş hayatlarında yeni bir profesyonel iş birliğini düşünmelidir. Üzerinize aldığınız proje sizin için imkansız bir görev gibi görünüyor. Ancak deneyimli bir iş arkadaşınızı size yardım etmesi için çağırırsanız, her şey çok kolaylaşacak. Fakat bu deneyimli arkadaşınız ile aranızda küçük bir problem var. Önemli olan, şu anda ihtiyaç duyduğun niteliklere sahip olan kişinin bu arkadaşın olması. Bu nedenle, küçük iltifatlar ile bu kişinin gönlünü almaya başlamayı unutma.

9 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları  (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler için bu gün oldukça gergin olacak. Sabah, yataktan kalkarken oldukça zorlanabilirsiniz ve işe gitmeksizin için büyük ızdırap haline gelebilir. Ancak bugün patronunuz geçen yıla ait alacağınız primleri açıklayacak. Bu sizin içi yeterli bir motivasyon olacaktır diye düşünüyoruz. Çalışmak zorundasınz ve kendinizi toparlayın, güzel ılık bir duş sizi güne ve işe hazırlayacaktır. Ayrıca iş arkadaşlarınız ile gerginlik yaşamanızın size fayda getirmeyeceğini kabul edin ve ilişkilerinizi onarmaya başlayın, faydası olacaktır.

9 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

9 Ocak 2018 günlük burç yorumları Yengeçlere ilginç bir gün vaad ediyor, bugün Yengeçler iş arkadaşlarından biriyle ilgili şaşırtıcı haberler alacağı bu günü bekliyor. Kişisel işlerini biraz erteleyebilirsin, iş yerindeki sorumlulukların ve yoğunluk biraz daha iş yerinde ekstra zaman geçirmeni gerektirebilir. Bunu daha sonra telafi etme şansın olacaktır. Şimdilik iş biraz ağır basacak ve sonrasında bu size prim terfi olarak geri dönecek. Kulağa iyi geliyor değil mi? Merak etme sosyal hayatın bunda etkilemeyecek.

9 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslanlar bugün büyük bir erdem gösterecekler. Yöneticinizin soracağı şaşırtmalı bir soruya hızlıca cevap vererek tüm iş arkadaşlarınızı da sıkıntıya sokacak bir duruma engel olursunuz. Bugün sizin için bir başka zafer daha var, harika biriyle tanışacaksınız. İlk başlarda flört etmekten çekinsenizde, yine randevuyu koparacaksınız. Bu akşam güzel bir restoranda, yeni potansiyel aşkınız ile sosyalleşmenin tadına varacaksınız.

9 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar için bugün hiç bitmeyecekmiş gibi gelecek, haftanın ikinci gününe başlamış olsanız da hala vites arttırmakta zorlanıyorsunuz. Yılbaşı gecesi katıldığınız o tüm partilerin izleri hala peşinizde, aklınızı işe vermek pek kolay olmayacak. Normale dönmenin zamanı geldi, iş hayatınızın bundan etkilenmesini istemeyiz elbette. Kolay toparlanacak işlerden başlamanızı tavsiye ederiz, böylece diğer işlere motive olmanız daha kolay olabilir.

9 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler, bugün gereksiz bir şekilde, kendilerini iş yerinde yaşanan panik havasının etkisine kaptıracaklar. Buna kendinizi kaptırmayın, siz şirketinizde önemli ve stratejik bir konuma sahipsiniz. Yöneticileriniz, sizin gibi bu denli yeteneklere sahip bir elemanı kaybetme riskini göze almayacaktır. Dedikodulardan etkilenmeyin. Fakat diğer iş arkadaşlarınızın aldıkları aksiyona destek vermeyi seçeceksiniz. Bu iş arkadaşlarınızın gözünde sizi kahraman yapabilir, peki işinizi kaybetme riskine değecek mi? Tam tersi durumda iş arkadaşlarının aynı desteği size vereceğine emin misiniz?

9 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün Akrepler için duyguların mantığın önüne geçtiği bir gün olacak. Bu iş yerinizdeki kararlarınızda da etkisini gösterecek. Yönetim ile iletişiminizde fazla eleştirisel yaklaşımlarda bulunmanın ne kadar tehlikeli olduğunu ve patronunuzun bu konuya ne kadar önem verdiğini unutmamalısınız. Özellikle bütün iş arkadaşlarınızın da bulunduğu kalabalık ortamlarda. Biraz daha politik olun ve tüm kozlarınızı tek bir toplantıda harcamayın.

9 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

9 Ocak 2018’de Yay, hatalarını düzeltmek için çalışmak zorundadır. Öncelikle, Aralık ayında görevlerinizden birini yaparken dikkatli davranmadığınız için bugün bütün gün bununla meşgul olacaksınız. Öğleden sonra eve döndüğünüzde, eşinizle birlikte katıldığınız etkinliklerdeki tavırlarınız yüzünden, dün akşam evde yaşadığınız tartışmanın sonuçlarına katlanmanız gerekecek. Eşinizin gönlünü sonunda almayı başaracaksınız, ancak karşılığında karşı cins ile kuracağınız iletişimde daha dikkatli olacağınıza dair bir söz vermeniz gerekecek.

9 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu yılın ilk çalışma haftasında Oğlaklar küçük bir heyecan fırtınası yaşayacaklar. Patronu tarafından işten çıkarılacaklar listesinin başında geldiğinizi öğreniyorsunuz. Bu elbette sizin için ciddi bir stres kaynağı. Ama üzülmeyin bu sorun çözülecek, şirketiniz yeni ve karlı bir işin arefesinde, patronunuzun size eskiden daha çok ihtiyacı olacak. Hatta zam bile kapıda. 2018 sizin yılınız olabilir.

9 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün Kovalar, iş yerinde yetki sahibi çalışanların etkisinde kalacaklar. Farkında olmadan bu egosu yüksek kişilerin elinde kukla haline gelebilirsiniz. Sizi lüzumsuz işlerini, getir götür işlerini yaptırmak için sosyal hayatlarına da dahil ediyorlarmış havası yaratabilirler. Aldanmayın ve bu manyak egolara sahip insanlardan bir an evvel uzaklaşmak için bir bahane bulmaya çalışın. Mesela ailenizde sağlık sorunu yaşayan bir yakınınızın yanında olmanız gerekebilir, bu hayır diyemeyecekleri bir bahane olabilir sizin için.

9 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

9 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

Balıklar için 9 Ocak 2018 günlük burç yorumları etkileyici 2018’de iş olumlu ve pozitif başladı ve yüzünüz gülüyor, özellikle tatilde topladığınız pozitif enerjiyi işe yansıttığınız için yüzünüzden gülümseme eksik olmuyor. Bu elbette çalıştığınız iş arkadaşlarınıza da yansıyacak. Ekipçe başarılı işlere imza atmanız söz konusu. Böylece çok yorulmak da söz konusu olmuyor. Akşam sinema programı yapabilirsiniz. Fakat bu plan uğradığınız iş arkadaşınızın çalıştığı şirketteki çene bazlar tarafından bozulacak, sinemaya geç kalacaksınız. Artık sıcak bir duş ve yatak sizi bekler.

9 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR