9 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


9 temmuz 2018 günlük burç yorumları

9 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

9 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

9 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yaşadığınız tüm olumsuzluklar sizleri zayıf düşürmek yerine güçlendirdi. Şimdi her zamankinden daha cesur kararlı ve güçlüsünüz. Bu olumlu enerjilerle yaşamınızda yepyeni başlangıçlar sizleri karşılamakta. Aşk hayatınızda ise duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin kazanan siz olacaksınız.

9 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü iş hayatınızda ikna edici bir tutumla isteklerinizi elde edebileceğiniz bir günde olduğunuza dikkat çekmekte. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız kırgınlıkların gününüzü zehir etmesine izin vermeyin. Size değer veren aşkı tüm ihtişamı ile yaşatmaya hazır olan o özel insana haksızlık etmeden size verilen eli tutarak hayatın akışına ayak uydurun.

9 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü 3’üncü şahısların sizin görüşmelerinize müdahil olmasına izin vermemelisiniz. Güvendiğiniz dağlara kar yağabilir. Hukuksal konularda problemler yaşayabilir ve buna bağlı maddi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise  İlişkisi olmayan İkizler ruhsal olarak yaşamınızda özel bir insana fazlasıyla ihtiyaç hissedeceksiniz. İçinde bulunduğunuz yalnızlığa isyan etmek yerine sosyal olun ve iletişime önem verin.

9, Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü yakın çevrenizde olup biten ve sürekli enerjinizi düşüren olaylara takılıp kalmamanız için uyarıyor sizleri. Bu hayat sizin insanların size kattıkları olgunlaşmanızı sağlamalı fakat asla kendinizden ve yeteneklerinizden şüphe etmenize karamsarlığa kapılmanıza neden olmamalı. İşinizle ilgili konularda şartlarınızı yükseltebilecek her türlü fırsatla karşı karşıya olduğunuz bugünlerde elinizi çabuk tutmalı ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Evlilik hayatında problemler yaşayan Yengeç burçlarına tavsiyem yaşananları duygu ve mantık çerçevesinde değerlendirerek kararlar vermeniz yönünde olacaktır.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda yaptırım gücünüzün yüksek olduğuna işaret etmekte. İsteklerinizi size doğru gelmeyen konuları ifade etmekten çekinmeyin, Uzun zamandır sabırla kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz fakat bir adım bile ilerleme olmayan bir konuda kesin bir tepki koyarak rahatsızlığınıza son noktayı koyabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlığınıza bağlı tartışmalar yaşanabilir. Gereksiz kıskançlıklara kapılarak ilişkinizde huzurunuzu kaçırmamalısınız.

9 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Son derece yoğun ve temposu yüksek bir gün karşılıyor sizleri. Çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeye çalışın iş birlikleri ve sorumluluğu paylaşmak size artı olarak dönecektir. Kendinize olan güveninizi sorumluluklarınızın ne kadar bilincinde olduğunuzu yansıtmaktan da geri kalmayın. Yönlendirici olabileceğiniz bu süreci akıl ve disiplinle devam ettirmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Özel yaşamınızda ise bitirdiğiniz bir ilişkiye tekrar bir şans verebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız konuları gündeme getirmeden anın huzurunu yaşamaya çalışın.

9 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi manevi başarılı olma arzunuz yükselecek ve doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Kimsenin etkisi altında kalmadan kendiniz için en faydalı olacak kazanımları değerlendirmeli ve elinizi çabuk tutmalısınız. Her şeyin en iyisine sahip olma arzunuz kuvvetleniyor ve sonunda kendinize hak ettiğiniz değeri vermeyi başarıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise özellik evli Başak’lar için Pire için yorganı yakmanın anlamı yok bu süreç ilişkiler açısından temkinli ve sağduyulu hareket etmeyi gerektiriyor.

9 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün finansal konularda zorlanabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler gerçekleşmeyebilir ve evdeki hesap çarşıya uymayabilir birlikte çalıştığınız insanlarla fikir ayrılıkları ve tartışmalar söz konusu olabilir. Maddi konularda yeniden yapılandırmalarda bulunmanız karşılaşabileceğiniz zararlara karşı kendinizi koruma altına almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla sorunlarınızı yapıcı bir şekilde değerlendirmeniz birbirinize olan sevginizi arttırarak sizi daha da yakınlaştıracaktır.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

9 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Başkalarının yardımı ile gerçekleşecek olumlu gelişmelerle iş hayatınızda ki kapılar aralanmaya başlıyor düşüncelerinizin kabul göreceği ve birlikte çalıştığınız insanların desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz. Sahip olduğunuz kararlılık ve gördüğünüz destekle işinize fazlasıyla adapte olacak ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Finansal konularda hesapların dikkatle incelenmesi olabilecek aksaklıkları önleyecektir. Özel yaşamınızda tahammülsüz davranışlarınız eş yada sevgilinizi kırabilir.

9 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 

Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz. İçinizde esen değişim ihtiyacını iş hayatınızda yaptığınız işe orijinal fikirler olarak yansıtarak potansiyelinizi arttıracak bir noktaya yönelmeniz sizin için mevkiiniz açısından oldukça olumlu etkileri beraberinde getirirken parasal konularda da sürpriz gelişmeler yaşamanızı sağlayabilecek güçte. Özel yaşamınızda ise bugün birlikte olduğunuz insana karşı takınacağınız sabırlı tutum ilişkinizi oldukça olumlu etkileyecektir.

9 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Eş ya da yakınlarınız tarafından baskı altına alındığınızı hissederek finansal konularda doğru olmayan tercihler yapabilir ve uzun vadede zararlı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Kova’lar uzun zamandır tanıştığınız bir arkadaşınız la özel bir birlikteliğe adım atabilir aşkın kutsallığını tüm ruhunuzda yaşamaya başlayabilirsiniz.

9 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün yeni girişimler için destekliyor sizleri. Ruhsal enerjiniz sezgileriniz çok yoğun ve kuvvetlidir. İş hayatınızda yeni bir dönem kapılarını aralıyor sizlere. Yeni insanlarla tanışabilir yeni tekliflerle yaptığınız işi çok daha fazla kitleye tanıtabilecek imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarından kaynaklanan problemlere daha fazla dayanacak gücünüz kalmadı, Böyle bir olayın tekrar gündeminize gelmesi sinirlerinizi bozabilir ve oto kontrolünüzü dengelemekte zorlanabilirsiniz. Sakin olun ve insanların ruhunuz üzerinde bu denli etkili olmasına izin vermemeyi tercih edin.

9 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR