Acer Öğrenciler İçin Chromebook Modelini Tanıttı!


Ünlü bilgisayar üreticisi Acer, gençleri ve öğrencileri hedef alan yeni Chromebook modelini tanıttı.

Ülkemizde yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan yeni dizüstü bilgisayar modelleri uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Özellikle gençler ve öğrenciler tarafından tercih edilen modellere Acer yeni ürünlerini ekledi.

Acer’ın çift çekirdekli Intel Celeron N4000 veya dört çekirdekli N4100 işlemcilerden güç alan modellerinde Intel’in Wireless-AC 2×2 802.11ac MU-MIMO modemi bulunuyor. Sahip oldukları modemler sayesinde hızlı Wireless bağlantı hızlarına ulaşan Acer’ın yeni modeller ayrıca askeri standartlara da uyumlu. 11.6 inç ekrana sahip olan Acer’ın yeni modelleri yüksekten düşmelere ve 60 kilogram basında dayanabiliyor.

Chromebook Spin 511 Özellikleri!

Acer’ın yeni modellerinden olan Acer Chromebook Spin 511 gençlerin, öğrencilerin ve okulların ihtiyaç duyduğu dayanıklı ve dönüştürülebilir bir tasarıma sahip. 360 derece dönebilen ve bu sayede dokunmatik ekrana sahip bir tablet olabilen Chromebook Spin 511 modeli öğrencilerin ve gençlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verebiliyor.

chromebook

Önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan ve ülkemizde henüz satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen, Acer’ın yeni modellerinin fiyatı henüz açıklanmadı.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR