Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı! Murat Boz Evleniyor Mu?


Survivor’un birleşme partisinin konuklarından birisi de ünlü şarkıcı Murat Boz idi. Acun Ilıcalı Murat Boz’a teşekkür ederken yaptığı açıklamalarla da sosyal medya gündemine oturdu. 

Acun Ilıcalı Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri devam eden Survivor’ın birleşme partisinde katılan Murat Boz’a teşekkür ederken “Ben de onun düğününe dünyanın bir ucuna gideceğim” dedi. Acun Ilıcalı’nın bu sözleri Murat Boz ile Aslı Enver çiftinin hayranlarını heyecanlandırdı. 

Acun Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından çiftin severleri ise düğün tarihini merakla beklediklerini yorum olarak yazdılar. Bazı takipçiler ise, Murat Boz’a yüklenerek, “Daha önce evlendi de ne oldu ? Önemli olan evliliği sürdürebilmek” dedi. 

Acun Ilıcalı bilindiği gibi daha ayrılmış olan Aslı Enver – Murat Boz ayrılığı hakkında imalı bir şekilde “ Bence onlar barışır” açıklamasını yapmış ve ikili daha sonra da barışmıştı. 

Acun Ilıcalı’nın bu açıklamasının ardından pek çok kişi Murat Boz ile Aslı Enver’ın evleneceği tarihi beklerken, Aslı Enver ve Murat Boz ilişkilerini sonlandırdığını açıkladı. Murat Boz ve Aslı Enver’ın yeniden barışıp barışmayacağını zaman gösterecek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR