Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen kimdir?


Miss Turkey 2017’de birincilik tacının geri alınmasıyla gündeme gelen ve şimdilerde Acun ile aşk yaşadığı iddia edilen Itır Esen kimdir? Survivor 2019 projesinde de yer alan Itır Esen hakkında merak ettiğiniz her şey!

Itır Esen, yeşilçamdan tanıdığımız ünlü oyuncu Itır Esen’in yeğeni ve seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunudur. 1999 İstanbul doğumlu olan Esen, ilk olarak Miss Turkey 2017’de birinci olması ve ardından tacının geri alınmasıyla gündeme geldi.

14-15 yaşlarında modelliğe başladı. Şimdilerde İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisi. Uzun süredir podyumlarda yer alan Esen kariyerine modellik yaparak devam etmek istiyor.

Son günlerde Acunla birlikte olduğu yönünde pek çok haber çıkan genç model Acun Medya’dan Survivor Türkiye/Yunanistan ile alakalı bir programda yer alması için teklif almış. Bir youtube projesi olan bu programda Survivor ile ilgili kamera arkası görüntüleri ve hiçbir yerde yayınlanmayan röportajlar yer alacakmış.

Acunla Survivor youtube teklifi geldiği zaman tanıştığını söyleyen Esen, Acun Medya’da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtiyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR