Acun Ilıcalı İşin Başında Olayı Garantiye Almış


arif v 216

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve yakın arkadaşı Ozan Güven’in başrollerini paylaştığı ‘Arif V 216’ filminin, sinemadan sonra hangi açık kanalda yayınlanacağı su yüzüne çıktı. Acun Ilıcalı farkı

Arif V 216 filmi vizyona girmesi ile beraber, bir çok yönü ile de haber olmaya, gündem yaratmaya başladı. Merak edilen diğer bir konu da filmin vizyondan sonra hangi televizyon kanalında yayımlanacağı oldu. Acun Ilıcalı burada da farkını ortaya koydu ve tüm rakipleri atlatarak Arif V 216’nın yayın haklarını aldı.

 

arif v 216

Konuya Sina Koloğlu Milliyet Caddede ki köşesinde açıklık getirdi.

Milliyet Cadde’den Sina Koloğlu’nun, ‘Arif V 216’ Hangi Kanalda?” başlıklı yazısı

“Arif V 216, yeni yılın en çok konuşulan filmi oldu ve olacak. Beğenenler, beğenmeyenlere anlatıyor. Gişesi de, en iyi Cem Yılmaz filmi olacak gibi. Malum, filmler önce sinemalarda sonra paralı kanallarda gösterilir. Sonra sıra, açık kanallara gelir. Peki bu filmi, hangi kanal yayınlayacak? TV8 yani Acun Ilıcalı, işin başında olayı bitirmiş duyduğum kadarıyla. Cem Yılmaz’la iyi anlaştıkları basından anlaşılıyor. Ee TV8’de yılbaşı gecesi programında da elinden gelen şovu sundu Cem Yılmaz. Sordum kanala, “Evet biz aldık” dediler. Peki ne zaman yayınlanır? Sinema salon yolculuğunun uzun süreceği belirtiliyor. Sonra paralı kanal yolculuğu var. Bu arada büyük olasılıkla Digiturk platformunda yayınlanacak. İyi iş yapan yerli filmleri kaçırmadığı söyleniyor.
Örnek ‘Recep İvedik 5’, şu an bu platformda gösteriliyor. ‘Arif V 216’nın da burada yer alacağı konuşuluyor. TV8’deki yayının ise, 2019’u bulması bekleniyor.

yazının tamamı için

 

arif V 2016

İşte Gişe filmleri hangi kanalda?

Reklamı, gişesi iyi olan ve merak edilen filmlerin ekran yolculuğu nasıl olacak? Bir hatırlatayım mesela ‘Ayla’… Bu filmin açık kanal yayın haklarını FOX aldı. Şener Şen’in başrolünü oynadığı ‘Yol Ayrımı’ da FOX’ta yayınlanacak. TV8, Elçin Sangu ve Barış Arduç’un ‘Mutluluk Zamanı’ filmine talip oldu. Bu kanallar, filmleri birden fazla oynatma hakkını elde ediyor ve zaman içinde de gösteriyor. Yani her daim ‘reyting’ ve reklam garantili projeler oluyor. Özellikle TV8, bu konuda bir adım öne çıkıyor.”


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR