Adriana Lima’dan olay sözler: Metin beni kullandı!


Aşkları ilk günden beri magazin gündeminden düşmeyen Adriana Lima ve Metin Hara çifti kesin olarak yollarını ayırdı! Amerikan basınında yer alan haberlere göre ünlü top modelin Hara’nın kendisinden faydalanma amacında olduğunu düşündüğü iddia edildi!

Adriana Lima ve Metin Hara’nın bir buçuk yıl önce başlayan ve gündemden hiç düşmeyen aşkları Amerikan basınına göre tamamen sona erdi. Ayrılığa dair ilk sinyaller geçtiğimiz aralık ayında Adriana Lima’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ortaya çıkmıştı.

Brezilyalı model Hara’yı sosyal medya hesabından çıkararak “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!” notunu paylaşmıştı.

Bu olayın ardından Adriana Lima ile buluşup konuşan Metin Hara, el ele çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak “ayrılmadık” mesajı vermişti. O günden beri sessizliğin hâkim olması ve Adriana’nın Metin Hara’yı hala takibe almaması barışma haberlerinin gerçeği yansıtmadığını düşündürmeye başladı.

Amerikan The People dergisi de “haberimizi teyit ettirdik” diyerek ayrılığın kesinleştiğini duyurdu. Derginin ortaya attığı diğer iddialara göre Adriana Lima yakın çevresine Hara’nın kendisini kullandığından ve çıkar elde etmeye çalıştığından bahsediyormuş.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR