Adriana Lima’nın hayatının aşkı için yaşadığı kalp kırıklıkları!


Adriana Lima’nın hayatının aşkı yıllar geçse de bir türlü mutlu sona ulaşamayan uzun bir hikaye. Dünyaca ünlü model Adriana Lima sadece Türk yazar Metin Hara ile olan ilişkisiyle değil, diğer ilişkileriyle de gündem olmayı başarmıştı. Ancak gündem olma sebebi genellikle ilişkilerindeki çalkantılı durumlardı. Adriana’nın aşkı aradığını biliyoruz. Peki güzeller güzeli Victoria’s Secret meleği Adriana hayatı boyunca aşkı ararken kimlerle karşılaştı? Brezilyalı model’in aşk hayatını ve yaşadığı hayal kırıklıklarını sizin için derledik!

Lenny Kravitz (2002-2003)

Lenny Kravitz ile Adriana Lima bir zamanlar nişanlıydılar ve evlenmeyi bile düşünüyorlardı. Ancak ne olduysa oldu ve anlaşamayıp ayrıldılar. Lima’nın ilişkisi 1 yıl sürdü.

Liechtenstein Prensi Wenzeslaus (2003-2006)

Wenzeslaus ile 3 yıl gibi uzun bir birliktelikleri olan Adriana Lima Prens ile de yapamadı ve yolları ayrıldı.

Denny (2006)

Adriana bu sefer aşkı kendi memleketinde aradı. Brezilyalı şarkıcı Denny ile yaşadığı aşk çok konuşuldu ve Adriana çok mutluydu. Ancak bu mutluluğu da istediği gibi bitmedi ve çift ayrıldı.

Marco Jaric (2009-2016)

Sırp basketbolcu Marko Jaric ile uzun bir birliktelikleri oldu Adriana Lima’nın. Bu sefer aşkı bulmuş ve evlenmişti. Valentina Lima Jaric ve Sienna Lima Jaric adında İki tane kızı da oldu. Ancak Jaric’in Adrianayı aldattığı haberleri ortaya çıktı. Adriana bu mutlu aile tablosunda da ömürlük kalamadı ve çift boşandı.

Adriana boşandıktan sonra deyim yerindeyse boşluğa düştü ve geçmiş yıllardaki gibi uzun ilişkiler değil kısa ilişkiler yaşamaya başladı.

Aşkta tutunamayanlardan biri olmuştu Adriana.

Joe Thomas (2016)

Joe Thomas ile ilişkisi de 7 ay sürdü. Ona da “hayatımın aşkısın” diyordu ancak birlikte yaşlanamadılar.

Julian Edelman (2017)

Julian ile Adriana’nın ilişkisi 8 ay kadar sürdü. New England Patriots takımında oynayan Edelman ile Adriana’nın iş takvimi birbirlerine uymadı ve uzak kaldılar. Ayrılık kaçınılmaz oldu.

Matt Harvey (2017)

Adriana bu sefer de New York Mets takımının oyuncusu Matt Harvey ile ilişki yaşadı. Edelman ile ilişkisi bittikten hemen sonra başlayan bu ilişki de kısa sürdü ve çift ayrıldı.

Metin Hara (2017-2019)

Magazin gündemine bomba gibi düşen ilişkileri yaklaşık 2 yıl sürdü Metin Hara ile Adriana Lima’nın. İlk başta reklam olduğu konuşuldu. Ardından sessiz sedasız ilişkilerine devam ettiler. 2018’in sonlarında Adriana’nın sosyal medya paylaşımlarıyla çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. Metin Hara soluğu sevgilisinin yanında alıp durumun düzeldiği paylaşımları yapsa da çift 2019’un başlarında kesin olarak ayrıldı.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR