Ahmet Kural ve Sıla Kavgasında Final


Ahmet Kural ve Sıla kavgası son dönemlerde gündemi çok meşgul etti. Bu konuyla ilgili olarak Unimetre magazin kategorisi içerisinde birkaç haber dahi yaptık. Lakin artık süreç sonlara doğru gelmeye başladığı için, konuyla ilgili son bir haber daha yapmak istedik. Hazırsanız, durumun nerelere geldiğini ve nasıl ilerlediğine hep birlikte göz atalım. 

Oyuncu Ahmet Kural verdiği ifade ile gündeme geldi tekrar. Bu ifade insanlara ‘acaba gerçekten de böyle mi?’ tarzı bir soru sordurdu diyebiliriz. Haberlere göre günlerdir özellikle magazin gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden bu durum için, Ahmet Kural ve Sıla arasında yaşanan olaylar biraz daha netleşmeye başladı. Merak edenler için olayı şöyle özetleyelim. Sıla ve Ahmet Kural arasındaki mevzunun çıkışı, bir aldatma konusu üzerinden geliyor. Olay biraz detaylı olduğu için, Ahmet Kural tarafından verilen ifadeyi doğrudan sizlere sunalım.

 

Ayrıldıktan 4 ay sonra Sıla Hanım bana mesajlar atmaya başladı, aradı, yeniden barışmak ve görüşmek istediğini söyledi. Ben ilişkiye başlamak istemediğimden mesajlara ve aramalara dönüş yapmadım.

Sıla Hanım Bana Şarkı Yapınca Mutlu Oldum

Sıla Hanım mesajla bana ‘sana şarkı yaptım’ dedi. Telefonuma da yaptığı şarkıyı gönderdi. Ben bunun üzerine mutlu oldum. İkinci bir şans vermem gerektiğini düşündüm. ‘BİRLİKTE ALKOL ALDIK’ Sıla Hanım, ablamla tanışmadığından yemeğe gelmek istedi, ben de mutlu oldum ve kabul ettim. O gün bir aile yemeği yedik ve birlikte alkol aldık. OLAY NASIL BAŞLADI? Benim ikametimde önce mutfakta oturup sohbet etmeye başladık. Sohbet esnasında konuyu ben bir önceki ayrılık durumuna getirdim. Çünkü her seferinde farklı cevaplar verdiği için inanmakta güçlük çekiyordum. Bana daha önce eski arkadaşı olduğunu söylemişti, yine başka seferinde albüm kapağı için görüştüğünü söyledi, yine bir keresinde o bana asılıyor şeklinde cevap vermişti. Bu nedenlerden dolayı ayrılık konusunu açtım.

Sıla Hanıma, ‘Anne ve babamın yanından geliyoruz, ilişkimiz güzel gidiyor, aile kurmayı planlıyoruz, benden çocuk sahibi olmak istediğini söylüyorsun, eğer böyle bir konu varsa, lütfen kırma beni söyle’ dedim. en böyle söyleyince ‘evet ben senin canın yansın istedim, birlikteydik’ dedi. Tartışma da bunun üzerine başladı. ‘ELLERİMİ ÇEKİNCE SILA YERE DÜŞTÜ’ Ben çok kötü oldum. Başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Sıla Hanım’dan evi hemen terk etmesini istedim. Şoförünü aramasını istedim. Sıla Hanım’a en azından bir merhabamız kalsın dedim. Fakat o evden gitmek istemedi, ben de kendisine neden bu kadar yalan söylediğini, artık birlikte olamayacağımızı söyledim, ısrarla evden gitmesini istedim. Fakat evden gitmedi. Biz bu sırada halen mutfaktaydık. Ben kendi telefonumdan Sıla Hanım’ın şoförünü arayacakken Sıla Hanım, benim bileklerimden tuttu, yaklaşık 10-15 kere yalvarırım git, dedim. Bana şoförü arattırmadı, kendisi de aramadı. Bu sırada halen bileklerimden tutuğu için ben önce ellerimi çektim, bu sırada Sıla Hanım yere düştü.

Seni Bitireceğim Ahmet Kural

Masadan kalktım ve mutfak kapısına doğru yöneldim. Sıla Hanım, benim tişörtümün arkasından tutup mutfaktan çıkmamam için beni durdurmaya çalıştı. Kendimi kurtarmak için yine tişörtümü çektim, yine düştü, ben salona gittim. Sıla Hanım da arkamdan geldi. Orada karşılıklı bağrışma oldu ve seslerimizi yükseltiğimizi kabul ediyorum, fakat incitici bir söz söylemedim. Sinkaflı bir söz söylemedim. Tehditte bulunmadım. O sırada ikimiz de alkollüydük. İkimiz de birbirimiz kollarından tutup birbirimizi sarstığımız oldu. Bu şekilde bir kaç kere yere düştü. Bu tartışma hali yaklaşık on beş dakika sürdü. 45 dakika süren tartışma ve şiddet olmadı, bir süre sonra sakinleştik, o mutfağa geçti ben salonda kaldım. Son rasında kapının açıldığını duydum, Sıla Hanım bağırarak ‘seni bitireceğim Ahmet Kural’ dedi.

Sıla Beni Yaraladı

‘O günkü münakaşada zaten sakat olan belimde ağrı meydana geldi. İki gün evimde yattım. Kollarımda morluk oluştu. Sıla’nın eylemleri neticesinde dudağımın içi yaralandı. Fakat şikayet etmeyi düşünmediğim için sağlık raporu almadım.’

 

Durumlar bu şekilde ilerlemişken, sizin düşünceniz nedir? Ahmet Kural ve Sıla için gündemde meşgul edilen yerler sizce de doldu mu? Bu kadar meşguliyet yeterli mi?

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR