Ahmet Kural ve Sıla Kavgasında Şok Gelişmeler Yaşanıyor!


Ünlü şarkıcı Sıla ve ünlü oyuncu Ahmet Kural ile ilgili son günlerde ortada bir iddia dolaşıyor. Sıla, Ahmet Kural’ın kendine fiziksel şiddet uyguladığını belirterek mahkemeye başvurdu ve 3 aylığına koruma talep etti.

 

Dün sabah saatlerinde magazine oldukça hızlı bir şekilde düşerek bir anda gündem olan Ahmet Kural Sıla kavgasında yeni gelişmeler yaşandı ve yaşanmaya da devam ediyor. Sayın Kural tarafından şiddet gördüğünü belirterek şikayetçi olan Sıla, bu süreçlerin ardından yeni gelişmeler de getirdi karşımıza.

Sıla Tarafından Ahmet Kural İle İlgili İddialar

Başta Sıla’nın bu iddialarını kabul etmeyen Kural savunmasının ardından, Sıla darp edildiğine dair fotoğraflar yayınladı. Sıla Gençoğlu, beraberlik yaşadığı sayın Kural’dan, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle adliyeye giderek şikayetçi oldu. Avukatıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na gelen Sıla, Ahmet Kural’a karşı üç ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Sıla Gençoğlu’ndan açıklama geldi Sıla Gençoğlu, twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı. Şarkıcı Sıla, “Hayatımdaki insanın fiziki şiddetine maruz kaldım. Bu, fiziki hasarı bir yana insanın kadın tarafını darmadağın eden bir olaymış. Çok kolay değil sokağa çıkıp ‘Ben şiddete uğradım’ diye bağırmak. Başıma gelen olay üzerine susmama kararı aldım. Hiç bir ceza, yaptırım benim yaşadığım kabusu hayatımdan silmeyecek, bunu çok iyi biliyorum. Bana uygulanan korkunç şiddet karşısında dilsiz kalmamayı tercih ediyorum. Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok” ifadelerini kullandı. Ahmet Kural ile ilgili güncel geri dönüş bakalım nasıl olacak.

 

Ayrıca olayın gündemde oldukça büyük yer etmesinden sonra Sıla’yı sahiplenenler ve  Kural’ın yanında olanlar farklı bir grup olarak ikiye ayrılmış durumda. Sizce böyle bir olay gerçekten de yaşandı mı? Yaşanmadıysa  neden inkar ediliyor? Sıla ne yapmaya çalışıyor? Sıla’nın bu tarz bir şöhrete ihtiyacı mı var? Nedir düşünceniz? 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR