Akrep Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


akrep burcu aşk hayatı

Her insanın ilişki hayatı değişkenlik gösterebilir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi kişilerin karakter özellikleridir. Bu özelliklerin en büyük belirleyicisi ise burçlarının yansıttığı enerjidir. Akrep burcu aşk hayatı içinde hangi burçlarla uyumludur, bu yazımızda ondan bahsedeceğiz.

Akrep burcu aşk hayatı içinde duygu kapılarını kolay kolay kimseye açmaz.Akrepler, Terazi , Aslan ve Balıklar ile çok uyumlu beraberlikler yaşar. Koç, Kova ve Yay ise aşkta onlara hiç hitap etmez.

AKREP-KOÇ 

Dost kalmak daha iyi 
Koç’a benzeyen çok özelliğiniz var. Birbirinizi çekerken, aniden itebilirsiniz. Çelişkili ve çekişmeli bir beraberlik için, riskli diyebiliriz. Koç sözlerini esirgemez ve kızdığı zaman gözleri hiçbir şeyi görmez. Sizin gizemli tavırlarınıza tepki verebilir. Cinsel çekicilik dışında fazla ortak noktanız yoktur.

AKREP-BOĞA 

Enteresan bir aşk 
Yoğun bir ilişki sizi bekliyor. Boğa da sizin gibi ihtiraslı ve ateşlidir. Duygularınıza istediğiniz gibi karşılık alacaksınız. Boğa sevdiği zaman tam anlamıyla bağlanır. Kıskanç ve sahiplenicidir. İkiniz de aynı özelliklerine sahipsiniz. Bu ilişki, olağanüstü duyguların dans ettiği özel bir beraberlik olacaktır.

AKREP-İKİZLER 

Sizi sinirlendirecek 
Siz akıllı ve enteresan kişileri seversiniz. Sizin alışkanlıklarınıza olan bağlılığınız, İkizler’de yoktur. Sürekli hareket halinde ve değişkendir. Çekici ve parlak yönleri sizi etkilese bile, sonradan sizi sinirlendirecektir. Bu aşkın kaderi sizin elinizdedir.

AKREP-YENGEÇ 

Örnek olacaksınız
İşte uyum sağlayabileceğiniz bir ilişki. Onun romantik ve duygusal yaklaşımlarından etkileneceksiniz. Birbirinizi sürekli denetlemez ve kıskançlıklarınıza gem vurabilirseniz, kesinlikle ömür boyu sürecek bir ilişki. Bu aşkı çevreniz gıpta ile izleyecektir.

AKREP-ASLAN 

Kimseyi dinlemeyin 
Birbirinizin etkisinde kalacağınız için bu ilişki çok özel olacaktır. Aslan sizi gördüğü anda seçimini yaparak yanınıza yaklaşacaktır. İkiniz de üstün yeteneklere sahipsiniz. Krallara layık bir ilişki sizi bekliyor. Keyfini çıkarmak istiyorsanız, çevrenizin olumsuz fikirlerine kulağınızı kapatın ve iç sesinizi dinleyin.

AKREP-BAŞAK 

Geleneksel ve özel 
Akrep burcu aşk hayatı içinde başak burcu ile kolayca anlaşabilir. Yani neşeli bir Başak ile anlaşmanız zor olmayacaktır. O sizin adınıza mantıklı kararlar verir. Hatta yaşamınızı kolaylaştırmak adına istediğiniz tüm organizasyonu yüklenir. Başak tüm bunları yaparken işlerine karışmanızı istemez. Dikkatli tavırlarıyla yaşantınıza yön verecektir. Bu ilişki geleneksel ve özeldir.

  23 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 

AKREP-TERAZİ 

Uyumlu bir ilişki 
İşte her şeyiyle farklı bir ilişki. Terazi tam bir aşk insanıdır. Zarifliği ve çekiciliğinden bir anda etkilenirsiniz. Farklı bir tarzı vardır. Yaşamın keyfini onunla çıkarabilir ve kendinize onunla bir yaşam kurabilirsiniz. İlişkinize saygı gösteren bir Terazi’ye kim hayır diyebilir ki! Astrolojinin destek verdiği bir ilişki.

AKREP-AKREP 

Egolarınıza gem vurun 
Tıpkı sizin gibi ihtiraslı ve ateşli yönleri ile karşınıza çıkan bir Akrep’e nasıl kayıtsız kalabilirsiniz ki? Aşkı tensel anlamda en iyi yaşayacak ikilisiniz. Eğer kıskançlığınıza esir düşmez ve egolarınızı ön plana çıkarmazsanız, ömür boyunca sürecek bir ilişki. Karşılıklı saygıya özen göstermelisiniz.

AKREP-YAY 

En iyisi unutmak 
Akrep’in kafasını karıştıracak bir ilişki. Kendisine asla benzemeyen sıra dışı bir kişi karşınızda dururken, ne yapacağına bir türlü karar veremez. Yay insanı, hissetmediği şeyler için size söz vermez. Sizi kıracak ve uzaklaşmak isteyecektir. Unutun gitsin.

AKREP-OĞLAK 

Zamana ihtiyaç var
Mantık ve akılcılık konusunda birbirinizle yarışabilirsiniz. Fakat işin içine duygular girdiği anda, her şey farklı olacaktır. Sizin sıcaklığınızı onun hissetmesini sağlamanız biraz zordur. İhtiraslı yönlerinizi anlatmak için, epey bir zamana ihtiyacınız olacaktır. Farklı bir aşk.

AKREP-KOVA

Anlaşmanız çok zor 
Bağımsızlık duygusu bu denli yoğun olan bu kişi ile anlaşmanız oldukça zordur. Kova, akıllı ve zeki olmasına rağmen, kendi bildiğinden ödün vermeyen bir kişidir. Aşkı marjinal yaşar ve hiç kimseye hesap vermekten hoşlanmaz. Ayrıca onun kıskançlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır.

AKREP-BALIK 

Çok ortak noktanız var 
Akrep burcu aşk hayatı içinde balık ile birlikte çok fazla ortak noktaya sahip olabilir. Bir Balık’la birlikteliğiniz, uzun ömürlü olacaktır. Duygulu hassas ve ince yapısı ile Akrep’in yoğun aşkı güzel bir karma oluşturur. Akrep, tutumlu; Balık, savurgandır. İkisi de paraya farklı bir değerle bakar. Güven duygusuna sürekli ihtiyacı olan bir Balık için, idealsiniz. Birlikte olmak için çok neden var.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR