Akrep Burcunun 4 Garip Takıntısı


22 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları
22 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

AKREP BURCUNUN GARİP TAKINTILARI

Akrep burcu Zodyak kuşağında yer alan ve burçlar arasında en gizemli, en tehlikeli olabilecek burçlarda ilk 3 arasında yer alır. Kendine has yapısı, gizemli duruşu, akılcı ve mantıklı yaklaşımları ile kendine has takıntılarının ortaya çıkmasına sebep olan Akrep burcu insanı ile uğraşırken iki kere düşünmekte fayda var. Öyle ki hiç beklemediğiniz anda hiç beklemediğiniz yerde bulursunuz kendinizi. Gelelim akrep burcunun takıntılarına,

İNTİKAM AKREP BURCU İÇİN GÜZEL BİR YEMEKTİR

Her burç unutur akrep unutmaz derler. Kendini koruyan yapısı, ortalıkta tüm sırlarını dökmemesi ile bilinen akrep burcu için bu duvarlar yıkılmaz bir koruma kalkanı oluşturmuştur. Eğer ki size özel sırlarını anlatıyor ve kendini açıklıyorsa bilin ki çok değerlisinizdir. Lakin bu değerin kıymetini bilmeyip ihanet ettiğiniz zaman artık bundan sonra kalan yaşantınızı iki kat daha dikkatli yaşamanız gerekmektedir. Nedeni ise oldukça basittir. Artık akrep burcunun hedefindesiniz demektir. İntikamını alıncaya kadar peşinizi bırakmayacaktır.

SİMETRİYE ÖNEM VERİR, DAĞINIKLIĞI SEVMEZ

Akrep burcu düzenlidir. Gözüne hoş gelmeyen, simetrik olmayan ya da dağınık olan her şeyden oldukça fazla gıcık olurlar. Bu durum hem dış dünyalarına hem de kendilerine yaklaşımlarını belirler. Şöyle ki bir akrep burcu insanının saçını başını giyimini dağınık bulmanız mümkün değildir. Her daim düzenli ve disiplinlidir.

AKREP BURCUNU KAPALI ALANDA TUTAMAZSINIZ

Akrep burçları kapalı alanlarda uzun süre duramazlar. Boğulma hissini çok fazla yaşadıkları için köşeye kıstırmak, kapalı alanda tutmak, dar alanda tutmak onlara yapacağınız en büyük kötülükler arasında yer alır. Bir akrep burcu ile aynı ortamdaysanız bir süre sonra kapıları, camı açacağını hesap ederek oturun. Kışın ortasında olsanız da o kapı ve camlar açılacaktır. Ya da akrep burcu insanı kendini dışarıya atacaktır.

CİNSELLİK KONUSUNDA BOĞA BURCU İLE YARIŞIR!

Cinsellik ve burçlar denildiği zaman akla boğa burcu gelir. Lakin akrep burcu da bu konuda oldukça takıntılıdır. Cinselliğe karşı koyamadıkları gibi cinsellikle ilgili tabular, hikayeler veya oyuncaklar oldukça fazla ilgisini çeker.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR