Akrep Burcunun 5 Karakteristik Özelliği


11 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları
11 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

AKREP BURCUNUN KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ

Akrep burçları diğer burçlardan farklı olarak ön plana koyduğu karakteristik özellikleri ile hemen fark edilirler. İnsanlığa haiz olan birçok duyguyu içerisinde barındıran ve kendi içerisinde büyük gizemler taşıyan bu burcun özelliklerini okuduğunuz zaman ne kadar güçlü ve karakteristik bir burç olduğunu anlayacaksınız. İşte o karakteristik özellikler;

SOĞUKKANLIDIRLAR!

Bir ortamda herkesi en iyi analiz eden burç şüphesiz akrep burcudur. Kişinin mimiklerinden, hareketlerinden, söylediklerinden etkilenmeden soğuk kanlı ve sakin kalarak analiz yapabilen ve sonrasında bu analize göre hamlelerini gerçekleştiren ve kimsenin ihtimal vermediği durumları zaman içerisinde haklılığını kanıtlayacak şekilde insanların yüzüne vuran bir burç varsa o da akrep burcudur.

GARANTİCİDİRLER, DOĞRU ADIM ATMAK HAYATİ ÖNEM TAŞIR

Akrep burcu heyecandan, kumar oynamaktan riske girmekten pek hoşlanmaz. Her türlü ortamda ve durumda ilk olarak göreceği zararı hesap eder. Kendisinin riske gireceği durumlara el sürmeden kendisini garantiye alacak durumları düşünür bulur ve ona göre hareket eder. Bir yay burcunun, bir boğa burcunun heyecan arayışı, bir koç burcunun asabi davranışlarını akrep burcunda göremezsiniz.

BAŞKASI OLSA KONTROL EDEMEZ BU KADAR TUTKUYU DUYGULARA YENİK DÜŞMEDEN

Akrep burcu dışındaki burçlar eğer akrep burcu kadar ilgi duydukları şeyde tutkulu olsalar duygularına yenik düşerek hata yaparlar. Lakin akrep burcu öyle değildir. Bir şeye ilgi duyduysa o şeyin en ucunda en yoğun tutku ile yaşamak isterler. Burada bir aidiyet durumu söz konusudur. Lakin ne kadar çok yüksek tutkusu olsa da duygularını harika bir şekilde kontrol ederler. Kıskançlığını, öfkesini öyle bir kontrol eder ki siz etrafı bahar cennet bahçesi zannedersiniz ama kısa süre sonra karşılaşacağınız durumlar ile ilgili haberiniz bile yoktur.

DOBRALIK MI? GEL BAKALIM AKREP BURCU

Bir işin doğrusunu söylemek gerekirse akrep burcuna olayı anlatın ve o yorumları dinleyin. Babası haksızsa eğer tanımadığı insana karşı babasının haksızlığını direk söyleyecek tek burç akrep burcudur. Yalancılığın yakışmadığı ve zaten yalan söylemeyi sevmeyenlerin olduğu bir burçtur akrep burcu. Ucunda ölüm de olsa söylenecektir o doğrular. O yüzden bir akrep burcu ile arkadaşlık ediyorsanız ok gibi eleştirilere hazır olun derim.

BAŞARI OLMANIN KOD ADIDIR AKREP BURCU OLMAK

Akrep burcu insanları işlerinde oldukça başarılıdır. Bunun sebebi ise yukarıda bahsettiğimiz diğer karakteristik özelliklerdir. Şöyle ki tutkuludur. Tutku ile bağlanır işine. Tutku ile bağlansa da duygularını kontrol eder ve garantici davranır. Bu nedenle tutku ile bağlandığı iş sağlam temeller üzerine kurulmuş olur. Sonrasında dobra oluşu kendi işi ile ilgili öz eleştiri vermesini sağlar. Böylece herkesin ilgi duyabileceği hayranlık duyabileceği bir başarı profilini çizmiş olur. Akrep burcunun en karakteristik özellikleri de bu şekildedir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR