Aldatan Burçlar hangileridir? Bu burçlar aldatmaya meyilli!


Aldatan burçlar dendiği zaman, bir genelleme yapmak istiyoruz. Bu konu bilimsel bir gerçeklik değil. Ama yıldızların dengesinden tutun da doğum tarihinize kadar genellikle görülen sonuçları biraz daha inceledik diyebiliriz. Zira genellikle astroloji ile ilgili ancak gazete ya da internet sitelerinde yer alan seçenekler kadar olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu genele dair bir kanı. Bunun dışında yine kişiler kendi tarzlarına göre farklı yaklaşımları ve beklentileri ortaya çıkarmaya devam ediyor. Peki ama bu durum gerçekten de nasıl işliyor? Gelin hemen göz atalım!

1- Aslan ve yay burcu

Bu iki burç da içerik olarak ateş ile ilgili burçlardır. Hayattaki yaşamsal amaçlarında zekilik, hayat doluluk ve enerji her zaman vardır. Yay burçları biraz daha özgürlüğüne bağlı bir burç olduğu için, belirli süreçlerden sonra sıkılma durumu baş gösterebilir. Aslan burcu ile yay burcu ne kadar uyumlu olsa da durum bir süre sonra karşılanmamaya varıncaya kadar ilerliyor. Bu yüzden dışa dönüklük başlayabiliyor.

2- Yengeç ve oglak burcu

Bu iki burcun zıtlıkları birbirleri ile ilgili uyumunu her zaman ön plana çıkarır. Aralarında gerçekten önemli bir çekim olduğu zaman oğlak burçlarının işlerine düşkün olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Oğlak ve yengeç burçları bu denge konusundan bir süre sonra sıkılabilirler. Bir taraf işine düşkün, bir taraf da evine düşkün olunca uyum sorunları da baş gösterebilir haliyle.

3- Kova ve başak burcu

Entelektüel konularda büyük bir çekime sahip olan bu çiftler, kova ve başaklar olarak karşılaşırlar. Anlaşmaları tabii ki de bir o kadar zordur diyebiliriz. Süreç böyle ilerlerken durumu toparlamak adına herkes için farklı bir çalışma mantığı ve süreç ile ilgilenebiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz bütün bu durumları. Başak burcu bu konuda gerçekten özverili bir dile ulaşıyor diyebiliriz.

 

4- Koç ve boğa burcu

Oldukça enerjik ve heyecanlı olan bir ilişkinin sürecini yaşayan bu iki burç, bir süre sonra dışarıdan da mükemmel bir uyum ile görünür. Bu yüzden ikisi de ben merkezli olduğu için süreci çok daha farklı bir şekilde ilerletmek adına güç savaşı başlamış olur. Bu yüzden uzun vadede güven sorunları yaşanabilmektedir.

 

Bu tarz dengeler ve burçların uyumu, astroloji konusunda her şeyi kendine has bir dilde ilerletirken, aldatan burçlar olarak genellemek pek doğru olmayacaktır. Ama aldatan burçlar hangileri dendiği zaman yine ortaya bu sonuç çıktığı için bu tarz bir içerik hazırlamak istedik.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR