Alp Kırşan Survivor’dan kovuldu mu kendisi mi ayrıldı?


Survivor 2012’den beri Survivor yarışmalarında sunuculuk yapan Alp Kırşan Survivor’dan kovuldu mu soruları gündemi bir süredir meşgul ediyordu. Bu haberlerin çıkış nedeni Alp Kırşan’ın Acun Medya ile yollarını ayırmasıydı. Bu ayrılık kafaları karıştırdı ve herkesin aklına bir anlaşmazlık çıktığı ve Alp Kırşan’ın kovulduğu haberleri geldi. Alp Kırşan verdiği röportajda Survivor’dan ayrılışına ve diğer ayrıntılara ilk kez açıklık getirdi.

2012 yılından beri Survivor’da pek çok yarışma sunan Alp Kırşan bu yılki Survivor ile birlikte işini bıraktı. Herkes onun Survivor’dan neden ayrıldığını merak ediyordu.

Alp Kırşan Survivor’dan ayrılmaya karar verdiği ilk anın geçen yıl Survivor bittikten sonra ailesine kavuştuğu an olduğunu söylüyor.

“Survivor’dan ayrılma kararımı son Survivor bittikten sonra ailemle buluştuğum an aldım. Onları çok özlediğimin farkına vardım. Ve onlarsız yapamayacağımı anladım. Sanırım “Kariyer mi yoksa aile mi?” sorusuyla o anda yüzleştim. Özellikle aileye ikinci çocuğumuzun da katılmasından sonra eşimin ve çocuklarımızın bana daha çok ihtiyaçları olacağını gördüm ve Türkiye’de, onların yanında olmayı seçtim. Bu düşüncemi Acun ağabey ile paylaştım, o da anlayışla karşıladı.”

Kırşan, her ne kadar ailesine kavuşmanın mutluluk verici olduğunu söylese de Survivor’a veda etmenin kendisini üzdüğünü ve Survivor ailesini de özleyeceğini belirtiyor.

“Uzun süre beraber çalıştık. Ekip arkadaşlarınız ve yarışmacılarla bir süre sonra aile gibi oluyorsunuz. Sizden büyük bile olsalar kardeşleriniz gibi görüyorsunuz. Yaptıkları hatalarda bile onların yerine üzülüyorsunuz. Ben genelde oyunu kaybeden taraf için çok üzülürdüm. Bunlar her an yaşayamayacağın çok duygusal paylaşımlar. Güzel duygular… Bu aileden, kardeşlerimden uzak kalacağım için çok üzülsem de şu an eşim ve çocuklarımla birlikte olduğum için çok memnunum.”

Acun Ilıcalı ile hala görüştüğünü ve aralarında hiçbir kırgınlık olmadığını belirten başarılı sunucu çocukları büyüdükten sonra ileriki yıllar için Survivor’da sunuculuk yapmaya sıcak bakıyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı