Amine Gülşe’nin gelinliğinin fiyatı dudak uçuklatıyor!


Premier Lig’de Arsenal forması giyen yıldız futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe evlilik hazırlığı yapıyor. Haziran ayında dünya evine girmeye hazırlanan çift 2017 yılında nişanlanmıştı. Evlilik hazırlıkları da yavaş yavaş ortaya çıkan ünlü çift şimdilerde Amine Gülşe’nin gelinliğiyle gündeme geldi!

İngiliz basınına yansıyan haberlere göre çift 3 farklı ülkede düğün yapacak. Bütün düğünlerin toplamı ikiliye 1 milyon pounda (yaklaşık olarak 7 milyon lira) mal olacak. Çift Mesut Özil’in doğduğu ve büyüdüğü yer olan Almanya, Amine Gülşe’nin doğduğu yer olan İsveç ve ikilinin akrabalarının yaşadığı Türkiye’de olmak üzere ayrı ayrı 3 düğün yapacak. Basından uzak bir ilişki sürdüren çift, evlilik sözleşmesi yapmayacak.

Amine Gülşe gelinliğini hayranı olduğu ünlü Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad’a diktirecek. Gülşe’nin özel tasarım olacak gelinliğini şimdiden sipariş verdiği ve gelinliğin değerinin 100 bin dolar yani yaklaşık olarak 520 bin lira olduğu ortaya çıktı!

Bu haberlerin ardından Mesut Özil’in bonkörlüğünü bir kere daha gözler önüne serdiği yorumları yapıldı. 2013 yılından beri Arsenal forması giyen 30 yaşındaki futbolcunun haftalık geliri ise yaklaşık 2 milyon 350 bin lira.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı