Amy Winehouse Ölümünden 6 Sene Sonra Konsere Çıkıyor!


British singer Amy Winehouse performs at the Brit Awards 2008 in London, Wednesday, Feb. 20, 2008. (AP Photo/Matt Dunham)

Dünyaca ünlü sanatçı Amy Winehouse, babasının yaptığı açıklamaya göre hologram teknolojisi kullanılarak tekrar sahneye çıkarılıyor. Yapay zeka ve hologram teknolojisi ile birlikte tekrar sahnelerde turne gerçekleştirecek olan Amy Winehouse ekibi, söz konusu şarkılar için oldukça önemli bir hazırlık içerisindeler. Bu konu pek çok kişi için güzel bir anı canlandırma yöntemi olsa da, pek çok insan için de ürkütücü olarak ön plana çıkıyor diyebiliriz. 2011 senesinde alkol zehirlenmesinden dolayı 27 yaşında hayatını kaybeden ünlü şarkıcı, ölümünden 6 sene sonra sahneye çıkıyor. Ayrıca konserde canlı enstüramanlar ve back vokaller de olacak. Ayrıca sahne gösterileri yapan bir grup sanatçının da olacağı söyleniyor.

Elde edilen gelir Amy Winehouse Vakfına Bağışlanacak

Vakıf için para toplanmış olacak ve bu sayede engelli insanlar için de bağışlar yapılmış olacak. Ünlü şarkıcının babası tarafından açıklama yapıldı. Bu sayede hem sanatçının anılması yapılmış olacak hem de vakıf para kazanmış olacak.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR