Antalya’da Çikolata ve Kahve Festivali!


Çikolata ve kahve severlere müjde! Duyduk duymadık demeyin! 28-29 Nisan tarihlerinde Antalya’da Çikolata ve Kahve Festivali var.

Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız ve gittikçe popüler hale gelen çikolata ve kahve üzerine yapılan organizasyonlar bildiğiniz üzere İstanbul, İzmir ve Ankara’da oldukça ilgi görmüştü. Şimdiyse bu etkinliğin Antalya’da yapılması hazırlanıyor. Bu etkinlik Antalya için bir ilk olacak.

Festival iki gün sürecek. Bu iki günde etkinliğe katılanları oldukça ilginç şeyler bekliyor. Ziyaretçiler atölye çalışmalarına da katılabilecek. Ayrıca festivale ünlü şefler ve baristalar da katılacak. Aynı zamanda etkinliğe katılanlar Lara Plajı’nı da kullanabilecek.

Festivale katılacak ziyaretçiler çok ilginç deneyimler yaşayacak. Mesela üçüncü nesil kahve demleme ya da çikolata yapmak ile ilgili birçok bilgi sahibi olacaklar. Etkinliikte ülkemizin ve şehrin bilindik markaları da yer alacak. Etkinlik süresince baristalar şovlarını sergileyecek, şeflerin özel ürünleriyle ziyaretçilerin göz ve damak zevkini sonuna kadar yaşacak.

Antalya’da bir ilk

Antalya’da bu etkinlik ilk kez düzenlenecek ve yaklaşık olarak on bin insanın katılımı beklenmekte. Festival Lara Plajı’ndaki Red and White Beach’te düzenlenecek. Çikolata ve kahve severlerin yanında, yine bu sektörde ismi duyulmuş, sektörün önde gelen isimleri de festivaldeki yerini alacak.

Eğer ki çikolata ve kahve severseniz bu festivali kaçırmayın deriz.

Festival hakkında detaylı bilgiye ackfest.com’dan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda festivalin sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR